Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

co do FZS to nie ma problemu-napewno crash pady podejda ,w ogóle to one podejda do prawie kazdego motoru ,tylko w niektórych trzeba owiewki ciąc (CBR,Haya,ZX) na dzien dzisiejszy załatwiam sprawy z producentem i bedę dystrybutorem Zipsera

Ceny na PW ,

Maila [email protected]

oraz gg 5219541

oprócz crash padów równiez koncówki kierownic rolki wahacza oraz pokretła na zawiechy

wszystko w dobrych cenach

Edytowane przez memphis1988
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nigdy bym nie kupił moto w Polsce!

Kupiłem Fazera w UK i ma nawinięte ponad 76 tys mill i sprawuje się doskonale, miałem pewność że maszyna jest bez wypadku, z autentycznym przebiegiem (masz możliwość sprawdzenia przeglądów z poprzednich lat na których są aktualne stany licznika i usterki), pozatym jesli od dealer'a to gwarancja że jest 100% sprawny technicznie (również jesli jest używany).

 

Następne moto też kupię na Wyspach, bo w Polsce kupno moto przypomina rosyjską ruletkę

 

Jedynie trzeba sprawdzić czy nie był to motocykl kuriera, bo ostatnio Fazery przejmują pałeczkę po CB500 w kategorii: najlepsze moto na miasto

 

 

zgadza się że w PL cięzko kupić coś porządnego, co nie oznacza że kupując w UK robisz taki wspaniały interes... bo polacy musza sie mocno napracowąc żeby cąłą rdze usunąć :icon_twisted: :icon_twisted: i pozniej to sprzedać, a nie kazdy może sobie pozwolić pojechać tam i kupić od jakiegoś dealera, tytlko klupuje sie u nas sprowdzane... wiec skłaniabym sie jednak aby moje przyszłe używane moto jeżdziło w swojej przeszłosci przyjaźniejszm klimacie. Zresztą jak napisałem, nie mam nic przeciwko kikuletnim motocyklom z UK

Edytowane przez lisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie.Mam małe pytanie odnośnie świateł ..a mianowicie czy kierowcy puszek też wam "mrugają " światłami ..zastanawiam sie co może byc powodem ..myślą że żarówka mi się przepaliła(w fazerku z 2006r tylko jedno oko swieci) :icon_razz: ..czy może mam zbyt wysoko ustawione światło ...???? Czy też macie taki problem?? pozdrawiam i z góry dziękuję :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_rolleyes: dzisiaj zafundowałem sobie małą przejażdżkę .. i odkrywam potwora w fazi :())) (moto kupione w 4 miechy temu) :icon_razz:

gratulacje kolego :icon_razz: a czy Ty też masz problem z oślepianiem puszkaży???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie.Mam małe pytanie odnośnie świateł ..a mianowicie czy kierowcy puszek też wam "mrugają " światłami ..zastanawiam sie co może byc powodem ..myślą że żarówka mi się przepaliła(w fazerku z 2006r tylko jedno oko swieci) :D ..czy może mam zbyt wysoko ustawione światło ...???? Czy też macie taki problem?? pozdrawiam i z góry dziękuję :)

Witam.

Ja mam tak samo,a odpowiada za to w 95% przypadków przekonanie kierowców (przechodniów, gapiów itp.) że jest przepalona żarówka. No chyba ze masz zbyt wysoko ustawioną lampe.

B@rtek z 4rum kilka postów wyzej pokazał bardzo łatwego moda tego dziwnego wymysłu Yamahy.

A tak swoją drogą zastanawiał się ktoś czym się kierują konstruktorzy motocykli (głównie tych nowszych) że programują tak, że pali się tylko jedna lampa? Przeciez 2 lampy to więcej światła, tym bardziej ze w Fazerze światło mijania to H7 (jednowłoknowa żarówka) a drogowe to H4 (dwuwłóknowa żarówka)-gdzie łatwo wykorzystac włókno od mijania żeby paliło sie razem z tą H7.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie witam wszystkich! Od niedawna jestes szczesliwym posiadaczem Fz6S Fazer. W czasie zapoznawania się z moto i testowania nasunęły mi sie pewne pytania, a mianowicie:

1) CZy w waszych fz6 równiez lewa strona silnika, konkretnie lewy dekiel jest strasznie gorący nawet po krótkiej przejazdzce? U mie jest on tak gorący, iż nie mozna go dotknac. Nie wiem czy to normalne, w poprzednich moto tak nie miałem. Zaznaczam iż wg. wskaznika silnik sie nie grzeje, wiatrak prawidłowo załacza itd.

2) Druga sprawa to delikatne "tykanie" silnika w czasie jazdy, zalezne od obrotów silnika. Im wyzsze obroty tym czestotliwosc owego tykania wieksza. Sorki ale na mechanice sie nie znam, a jestem przewrazliwiony jesli chodzi o odglosy dochadzace z silnika ;) Zaznaczam, iz ow tykanie jest bardzo ciche, ledwo slyszalne. Motocykl był serwisowany w aso i ma przebieg 27 tys na 100%, wiez zawory to raczej nie beda. Z gory dzieki za pomoc. pozdrawiam!

Edytowane przez lukigs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...