Skocz do zawartości

poranny poslizg...


Wazzabii
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ps. przez 3 lata jazdy dt na klamki i ich mocowania wydalem chyba tyle samo' date=' ile sa warte handbary (może nie te z najwyzszej półki, ale na polisporty by starczyło )[/quote']

Lepiej Robaku Mieć HandBary bo jak w coś trzepniesz ręką to klamka cię nie obroni :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mocny jestes :]

ja nie mam jescze specjalnej kurtki na motor i jezdzilem dizsiaj w tylu warstwach ze o czlowieku

 

Przepraszam, za spam ale chodzilo mi dzisiaj o to że u nas w zielonej ok 11-12 to słoneczko piknie świecilo świecilo i jak bez kurtki wylazłem to niebyło mi zimno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haaaaaaaaaa ja tez dzisiaj katałem sobie po lasku w bluzie.Ale potem musiałem zalozyc kurtke bo juz wytrzymac nie mogłem :? Ja tez dzisiaj chłopaki połamałem mocowanie klamki.(Sklejane super extra mega hiper klejem do aluminium i stali :-) :banghead: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma bata nic by nie pomoglo, po prostu tam przyczepnosci nie bylo, to byl moment jak go obrocilo o 180 stopni i wyjebalo z motoru, po prostu to byla masakra... widzisz jak kumpel jedzie przed toba, widzisz jego plecy a po chwili jego motor jest skierowany w twoja strone i widzisz jego przestraszone oczy i nagle zostaje wykatapulotowany z motoru, a moto szoruje po ziemi, ty nie wiesz co robic zeby go nie rozjechac, to dajesz po heblach, nie masz czasu na myslenie ze jestes pochylony z deka bo to byl zakret, tylne kolo leci jak ploza, goni przednie, motor pochyla sie na ciebie, a ty puszczasz hebel ale jest juz z pozno, upadasz.. motor spada, a ze walczyles zeby sie nie wy**bac to motocykl spada ci na noge, czujesz jak przypierdzielasz biodrem w zmarznieta ziemi, lecisz szorujac, po kilku metrach sie zatrzymujesz, dokladnie nie zdajesz sobie sprawy co sie do cholery stalo przeciez takie zakrety to jest nic, lezysz na ziemi, motor na twojej nodze, silnik pracuje, kolo sie kreci, ty lezysz i masz w dupie czy ktos to podniesie bo tak cie napiepsza biodro jakby ci ktos przywalil z jakies rury metalowej, boli cie masakrycznie ale od bolu do smiechu jest blisko, smiejesz sie z bolu, bo twoj kumpel tez lezy, sam nie wiesz dlaczego sie smiejesz bo to nie jest smieszne, ale dalej to robisz, gapisz sie przed siebie, ruszyc ci sie nie chce bo i nie masz jak, widzisz kask kumpla nad toba, silnik twojego motoru gasnie, po chwili czujesz ulge bo ktos ten zlom podniosl z twojej nogi, rozgladasz sie dookola, sciagasz plecak ktory miales plecach i go rzucasz gdzies na bok i sie kladziesz na ziemi bo ci sie wstac nie chce i sie brechtasz z tego co sie stalo,

po krotkiej przerwie szacowanie strat, kiera pogieta na srubach, reszta spoko, kumpel urwal prawie mocowanie sprzegla, kombinujecie jak zrobic zeby mogl jakos biegi zmieniac....

 

takiej szczegolowej to ja nawet ksiazki nie widzialem !! 8O

A na serio to takie jest ryzyko jazdy w terenie i tyle.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na drodze nie ma ??

Ja jedziesz spokojnie a jakis debil co jedzie 140 pier*olnie w ciebie i co ??

w terenie sie połamiesz a na asfalcie nie zawsze sie tak konczy :/

Troszke odbiegając od tematu :oops: Ja wole jeździć w trenie -czuje się bezpieczniej,wiem że nikt mnie nie potrąci,niezdeży sie ze mną,Poprostu w terenie zależy wszystko ode mnie jak glebne to moja wina :banghead: niż miałby mnie np. samochód walnąć. To jest moje zdanie .

PS Wazzabii spółczucie. Ale człowiek uczy sie na błędach:) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej Robaku Mieć HandBary bo jak w coś trzepniesz ręką to klamka cię nie obroni

to to ja wiem , ale zamiast kupic handbary wolałem doprowadzic moto do porządzku (łancuch, zębatki, nowy tłok i takie tam) i inwestować w ubiór 8) handbary były najmniej ważne

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jak jedzesz z kimś to wszystko się może zdarzyć' date=' więc w terenie także trzeba mieć oczy szeroko otwarte [/quote']

 

Ale przy takim zdeżeniu to niepowinienem zginąc a jak na ulicy sie zderze z samochodem to będzie kiepsko. oile przeżyje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na drodze nie ma ??

Ja jedziesz spokojnie a jakis debil co jedzie 140 pier*olnie w ciebie i co ??

w terenie sie połamiesz a na asfalcie nie zawsze sie tak konczy :/

 

ja nie mowie ze na drodze asfaltowej nie ma bo jest wieksze, zle mnie zrozumiales. A w lesie tez sa piesi i samochody.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...