Skocz do zawartości

Tani quad??a moze moto?


api
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

JA jezdzilem quadem. Powiem tak naprawde trzeba miec sily zeby jako tako jezdzic. Skrecic jest trudno a jak przesadzisz z szybkoscia to o glebe nie trudno. Ogulem bardzo ciezka zabawa. Noi ten gaz jakos mi nie pasowal. Ale mimo wszsytko podobało mi się . Ale odrazy radze zaczac chodzic na silownie. Ale ogulem itak wole moto. Wieksza swoboda. Łatwośc itd. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja śmigałem quadem :) fajna sprawa, ale mówie tutaj o quadach z prawdziwego zdarzenia, tj. Yamaha itp. Bo zabawa w takie coś o czym ty mówisz to wygląda tak jak napisał Strzałek. Czy fajnie się jeździ...tak, szczególnie jazda na dwóch kółkach w zakręcie :twisted: ale motocykl enduro jest lepszy :mrgreen: Bardziej praktyczny, lżejszy i większa przyjemność z jazdy, to kilka plusów, zresztą poszukaj był chyba kiedyś temat enduro vs. quad. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.atvpolska.pl/index.php?s=galpriv&album=27

Kolegi galeria :D) On nie ma problemow z prowadzeniem tego "czegos" :) Jak sie ma okolo 2.10 wzrostu i pooonad 100kg to nie trudno :P Ogolnie ja bym wolal motocykl niz quada, ale o gustach sie nie dyskutuje :P

 

Pzdr

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacznijmy od tego sa to zupelnie dwie dyscypliny sportu, choc niby podobne to roznia sie bardzo , jezdzilem i czasem jezdze quadem (oczywiscie mowa o quadach sportowych a nie przeprawowych) i jest to tak samo super zabawa i frajda ,wcale nie potrzeba duzo sily tak jak kolega wspomnial , tu potrzeba dobrego balansu cialem i to wszystko, a jak jezdzisz moto i sie nie meczysz to znaczy ze nie jezdzisz . Dobrego quada nie kupisz za mniej niz 20 tys zl a motor owszem ja mam motor i chcialbym rowniez quada ale jak wiadomo w totka ciezko wygrac tak wiec polecam motor bo jednak jest zwinniejszy i jak dla mnie przyjemniejszy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...