Skocz do zawartości

musy czy warto je kupic


PAWEL----B
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
ale ten muss jest pełny ???

 

Mouss to specjalna mieszanka gumy. Jej konstystencja odpowiada ciśnienio 0.9 atm w tradycyjnej dętce. Mam więc postać stałą. Wkładasz do na felgę zamiast dętki. Wkładanie wymaga dobrych umiejętności, świetnych łyżek i bardzo dobrego smaru.

 

 

Kiedyś przeczytałem w ŚM o moosach.Używają ich w rajdach długodystansowych typu Paryż-Dakar i owszem,są zniszczalne im nowy renomowanej firmy mus wystarcza na 1 dzień jazdy.

 

Owszem. Bierze się to z prostego powodu - Dakar to szybki rajd, prędkości dochodzące do 180-190 km/h są normą. Przy takich prędkościach mouss nie daje rady, topi się, rozszczepia. Zadko udaje się zrobić etap bez zmiany musa. Poza tym zaplecze jest takie, że nawet gdy na oko wszystko jest OK, to i tak moussa się zmienia na nowego. Po co ryzykować.

 

 

Od trenera słyszałem że w enduro moos ok ale do crossa nie nadaje się.

 

Oczywiście racja. Moussa na torze, na skokach, wybije się raz dwa. Mówiąc wybija mam na myśli to, że straci on swój profil. Każde mocniejsze zbicie moussa powoduje, że kołem zaczyna miotać. I dlatego pisałem gdzieś wyżej, że jeszcze nie trafiłem na musa w dobrym stanie po zawodnikach. Zawsze wydawało się, że wszystko jest OK, a potem wychodziło, że albo przednim kołem bije, albo tylne ucieka nie tam gdzie trzeba.

 

 

moze ktos wie gdzie w necie sa te TIROLE ile to cudo kosztuje  

 

www.rapid-motocykle.pl. Zamów telefonicznie, przyślą Ci.

Koszt ok. 30 zł za butelkę na 1 koło. Sprzedają w zestawach po 2 butelki.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Doszły mnie ostatnio słuchy, że można zakupić musy w sprayu. Nie żadne tam pianki wulkanizacyjne tylko normalne musy. Słyszeliście coś o tym?

 

Ewentualnie jakie są ceny tradycyjnych musów i czy do dostania są w ogóle 17' ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...

Samemu może ci być ciężko, bo to nie jest takie proste ;P Trzeba mieć jakieś pasty i inne badziewia bo to strasznie ciężko wchodzi... A nawet sam demontaż gdybyś chciał ocalić oponę może być problematyczny.

 

Ale! Gdybyś wpadł na pomysł że wolisz dętkę i nie chcesz tego musa to chętnie odkupie (jak się upewnimy do co do rozmiaru) ;)

 

A tak to robi zawodnik podczas zawodów gdzie ma ograniczony czas na serwis i musi to zrobić osobiście (tylko weź pod uwage że pewno już ma wszystko nasmarowane i przygotowany kpl narzędzi):

 

Edytowane przez 4jku

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oddałęm do wulkaznizacji i koles na maszynie bez problemu zmienił, a tkaie pytanie ile za tego musa dasz? jest to 18.

 

 

Jeszcze jedno, jak chodza yamaha wr 450? bo moja dośyć głosno chodzi o prace silnika

Pisz proszę po Polsku bo będę usuwał takie wypociny.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki ale pisałem na szybko xD chodzi mi ogólnie o prace na wolnych obrotach ?



dobra PAnowie, popatrzyłem troche na yt i jednak wrka ma taki specyficzny dzwiek silnika, moze too ja przesadzam bo wczesniej na kx jezdzilem no to tam silnik chodzil duzoo inacze

 

jeszcze jedno mzoe mi ktso podesłać serwisówke do wr 450 05rok? ile oleju plynu itp wlac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...