Skocz do zawartości

Mój sprzęt


pader
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co to ma z KTMa oprócz nazwy??

No chyba wszystko procz silnika :roll: . Stary nie mozesz kojarzyc KTM'a odrazu z EXC czy SX z roku 2000. Te sprzety lataja w motocrossie od wielu lat i wiadomo ze ich wyglad sie zmienial

Nie no ja wiem to miałbyć taki mały "joke".A tak na marginesie w życiu nie widziłem takiej KTM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gucio.motocyklista

Bardzo podobna,ma tylko inne błotniki i sinik 250,ta na zdj. to 460ccm.

 

Czy mnie nie ponosi??? Ma taki zapas mocy że boję się włączyć 3 bieg.

Ja nią nie jeżdże,no może sporadycznie raz kiedys sie przejade.

Na razie jeżdże gn 125 i szczerze mówiąc ta CZ jest jeszcze troszke za mocna.Przez 6 sezonów jazdy ani razu nie złapała świeca czy tez popsuła się po drodze na zlot,chociaż przejezdziła ich sporo.Moze ktos mnie widział kiedys na zlocie we wrzesni,krotoszynie czy tez w nieborowie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można ze sprzęgła strzelić przy ruszaniu

 

U mnie też bo nie mam ustawionego zapłonu :-)

 

[ Dopisane: 23-10-2005, 19:59 ]

Wiem że to nie dział mechanika motocyklowa, ale może znacie jakieś strony WWW na których jest napisane jak ustawiać zapłon niekoniecznie w cz 250 cross ale w motocyklach :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Bardzo podobna' date='ma tylko inne błotniki i sinik 250,ta na zdj. to 460ccm.

 

[/quote']

 

ta ze zdjecia to tez 250 nie było cezety 460cc , wersje off-road były tylko 125, 175, 250, 360, 380 i 500

 

a dokładnie 175, 250 i 360 wystepowały w wersji enduro

 

o 460 jeszcze nigdy nie słyszałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to nie dział mechanika motocyklowa' date=' ale może znacie jakieś strony WWW na których jest napisane jak ustawiać zapłon niekoniecznie w cz 250 cross ale w motocyklach [/quote']

 

W cezecie 250 2,5 mm przed górnym punktem zwrotnym tłoka. Szczelina bodajże 0,4 mm.

Lucas jest tak? Bo z pamięci piszę.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w cezecie 250 2' date='5 mm przed górnym punktem zwrotnym tłoka. Szczelina bodajże 0,4 mm.

Lucas jest tak? Bo z pamięci piszę.[/quote']

 

nic dodać nic ująć , ale praktyka pokaże że przerwa na przerywaczu bedzie albo dużaaaa albo małaaaaaaa, ale ksiazki mówią tak jak Browarny, albo Browarny jak książki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...