Skocz do zawartości

..::PGR Treffen 2006::.. 7-8 stycznia. Już PO...


PGR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a co wpadka???? :-D  :-D  :-)  :-)

 

Widać, iż działania nocne związane z górkami :) przyniosły efekt Amazonka x2  :lol:

 

Ale Wy macie skojarzenia :-D

Chodziło mi o to, że może przyjadę z tymi pałami z którymi mieszkam ;)

 

Pozdr i DO PIEKŁA :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie chwilkę :) a tu już tyle postów naklepane )spamerzy ;) )

 

Termin dokladny jest do dogadania ale w gre raczej wchodzi ten okres czyli swieta-sylwek

 

Jak zwykle wśród atrakcji wymienione zostaną kulig (na sanich lub na wozach jak to już się działo) i ognicho coby flaszki porozmrażać przy -40 :mrgreen: Spanko myślę, że w tym luksusowym ośrodku co ostatnio wystarczy w zupelnosci dla hardkorowców a co bardziej wybredni mogą sobie zrobić rezerwacje w bunkrze w lesie miedzy niedzwiedziami :twisted:

 

Spanko to ok 20 zł plus koszty ognicha i kuligu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle wśród atrakcji wymienione zostaną kulig (na sanich lub na wozach jak to już się działo)

 

Taaa... i znowu polowe kuligu spedze goniac spieda...ce sanie. A mzoe to byly wozy? Hmm...

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hawk,

PGR , to może zacznij zapisy robić i kasiorkę zbierać :):D jakbyś nie miał konta to daj tylko znac hehehehe

A możeby tak zamiast wódeczki na spirytusik przejść???? Ostatnio byłem na degustacji i na drugi dzień bez kaca hahaha

pozdro

 

 

=============

GSF 600S BANDIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki nie róbcie z tego tematu czata bo sie nigdy nie dogadamy :!:

 

Jade jutro do domu i po weekendzie zarzuce jakimś mięsem na lade, będzie już coś wstępnie wiadomo. Tylko kto bedzie na 100% określić sie proszę. Kogo nie będzie niech się nie udziela.

 

[ Dopisane: Wtorek Październik 25, 2005 9:42 am ]

Krasnal aleś mnie ubiegł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...