Skocz do zawartości

..::PGR Treffen 2006::.. 7-8 stycznia. Już PO...


PGR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Toś teraz walnął off- topica... Jest już temat o Wrocku w tym dziale

Zapewne chodzi o temat, który mam w podpisie, tyle, że termin to 3-4.12.2005.

A jeśli chodzi o Sylwestra, to jeśli nie będę pracować, to jak najbardziej jestem chętna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adu Poludnie powita Cie z otwartymi ramionami i otwarta flaszka...

:mrgreen: mam nadzieję...... :mrgreen: a flaszka, to niech będzie zamknięta, co by procentów nie gubiła :mrgreen: dopiero jak zasiądziemy, to się ją otworzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adu jak dobrze pójdzie i balety we Wrocku się przeciągną to my bezpośrednio pojedziem

He he :-D Rewelacyjna perspektywa! Ale niestety jestem teraz człowiek pracujący, więc nie ma tak dobrze :D W końcu na moto trzeba zarobić, bo z nieba nie spadnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... jak by zorganizować jakiś zbiorowy/składkowy transport z Warszawy do Górki i na zad' date=' a imprezka obejmowałaby sylwestra, to prawdopodobnie ja i Asia pisalibyśmy się na noworoczny forumowy ochlej z grupą południe[/quote']

 

Dziadu czytaj uważnie :

 

pamietaj: po imprezie w Grupie Polodnie w Wegierskiej Goorce nic w Twoim zyciu nie bedzie juz takie jak przedtem...

:-)

Ja bym Ci proponował najpierw spróbować 3-4-5 grudnia - bo jak spieprzysz Asi Sylwestra to Ci do końca życia będzie pamiętać :D ' date=' a tak, jak się jej nie spodoba, to do Sylwestra Ci wybaczy ;)

Niusy co do konkretów niebawem gdyż niestety jak byłem ostatnio w Goo... coś tam to nie wiele pamiętam z tego pobytu...

 

Sam widzisz - pojechał - miał coś załatwić - i nie pamięta czy załatwił czy też nie ! Szacuneczek PGR !!! :mrgreen: Ty to potrafisz przekonywać ! :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Ci proponował najpierw spróbować 3-4-5  grudnia - bo jak spieprzysz Asi Sylwestra to Ci do końca życia będzie pamiętać  :D , a tak, jak się jej nie spodoba, to do Sylwestra Ci wybaczy  ;)  

 

 

Nie bójmy bidy, Ci którzy znają Asię i mnie, to wiedzą, że raczej bedziemy się dobrze bawić, nie kłócimy się, nie robimy scen a sytuacje stersowe?? :roll: jeśli w ogóle się pojawią załatwiamy TYLKO między sobą. W związku z powyższym, jeśli Dziadzisko zabaluje, to może liczyć na troskę swojej połowicy ;)

 

Dla przypomnienia: http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.ph...der=asc&start=0

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...