Skocz do zawartości

Yamaha MT 01 ( MT01, MT-01 )


Rekomendowane odpowiedzi

maciej MT01 dzięki za poradę i odnośnik do ogłoszenia, owszem super gadżet, ale niestey nie do KODO. edi 73 Ramiona to pikuś, Mam ponad 1,80 wzrostu i wagę adekwatną do niego, niestety moja kruszyna nie ogarnie mnie i nie dostanie do uchwytu. Ale dzięki za podpowiedź, uchwyt na baku jest po prostu za daleko. Muszę coś znaleźć pod siedzenie, z tyłu plecaczka. Macie jakieś pomysły, podpowiedzcie. Dzięki. LwG. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z ciekawości do ujeżdżaczy MT-ków.

Jak z wytrzymałością łańcucha napędowego przy takim silniku?

Znalazłem ogłoszenie w necie: MT-ek z napędem pasowym:

http://otomoto.pl/yamaha-mt-mt-01-M3635611.html

Spotkał się ktoś z was z takim rozwiązaniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim pierwszym MTeku oryginalny napęd zmieniałem po przebiegu coś ok 30tys.km więc chyba nie jest żle.Co do pasa to fajny bo cichy i smarowac nie trzeba ale z wytrzymałością bywa różnie,wystarczy kamyk między pas a koło i po robocie :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z ciekawości do ujeżdżaczy MT-ków.

Jak z wytrzymałością łańcucha napędowego przy takim silniku?

Znalazłem ogłoszenie w necie: MT-ek z napędem pasowym:

http://otomoto.pl/yamaha-mt-mt-01-M3635611.html

Spotkał się ktoś z was z takim rozwiązaniem?

 

Ja mam pas, i nic innego w MT-01 nie uznaje bo świetny do dużej V-ki pracującej momentem z dołu:

- jest świetny i sexy

- cichy (nic nie piszczy)

- koniec z p* smarami i brudną felgą

 

Na razie koło 1000 na nim. Możliwość montażu pasa, była jednym z ważniejszych kryteriów przy MT i miałem już ten zestaw, zanim kupiłem motocykl :)

Ze względu na szerokość, wszystko chodzi blisko wahacza, tłoczka sprzęgła - ale wszystko działa, sprawdzone do max prędkości. Jest dość osłonięty, zobaczymy jak będzie z tymi kamykami.

Edytowane przez jkarB12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć witam wszystkich mam na imię Błażej i też jestem anonimowym eMTekowcem :) Niedawno kupilem swoją padake i mam pytanie odnośnie odpalania silnika zauważyłem że gaśnie mi zegar w momencie kręcenia rozrusznikiem a jak endżajn zaskoczy normlanie wszystko działa. Nalepsze jest to ze jak polatam dłużej przy odpalaniu kreci i zegar cały czas jest włączony a gaśnie np na drugi dzień podczas pierwszego uruchamiania lub tez po krotkich odcinkach jazdy. Ładowanie jest prawidłowe, nigdy nie było problemu z odpaleniem i nie wiem czy ten typ tak ma czy cos mu sie pier..... Sprawdzalem na MT Dominika i u niego nic nie gaśnie. Założony jest alram Patroline ale go nie używam więc nie wiem czy to ma jakieś znaczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założony jest alram Patroline ale go nie używam więc nie wiem czy to ma jakieś znaczenie?

Wszystko co pobiera energie ma znaczenie , w moim MTQ gniazdo zapalniczki z opcją USB rozładowywało aku. do zera w ciągu tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...