Skocz do zawartości

Yamaha MT 01 ( MT01, MT-01 )


Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak....sam stelaż jest bardzo masywny,nie ma obaw żeby coś się z nim stało.Mocowanie do podnóżków też powinno dać rade w końcu to 4 śrubki, można jedynie zerknąć jak to wygląda przy wentylatorze. Nie wiem dokładnie jak tam jest w środku,przyłapałem tylko śruby aby zrobić zdjęcie.

 

Dla mnie to mocowanie od spodu przy wentylatorze jest kiepskie bardzo - bałbym się tak zamocowany stelaż czymkolwiek obciążyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W zwiazku z tym, ze nie tak dawno przesiadlem sie z jednej Yamaszki. na druga, czyli zamienilem Drag Stara na MT-01 to chcialbym sie serdecznie przywitac z szacownym gronem posiadaczy MTkow i nie tylko. Nie mialem jeszcze okazji polatac na nowym sprzecie, ale wierze, ze wkrotce doznam tych wszystkich pozytywnych wrazen i...wibracji :) jakie daje jazda nim.

Korzystajac z pierwszej wizyty na forum, mam pytanie dot. crashpadow. Ktore wedlug was, powinno sie zamontowac do MTka. To znaczy ktore daja dostateczna ochrone. Te montowane na silnik firmy GSG, czy moze przykrecane do ramy firmy LSL, czy moze montowane i tu i tu firmy Sato Racing. Nie ukrywam, ze wizualnie najbardziej "leza" mi te z GSG.

Sorki za brak polskich znakow, ale....taka klawiatura :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po długiej nieobecności na forum.

Ja też mam zamontowane crashpady GSG te do silnika i rolki do tylnego koła.

Pytanie do kolegi jot 23 te górne LSL to gdzie można zakupić bo jakoś nie trafiłem na nie.

MOTOCYKLE SĄ JAK WÓDKA,PRAWDZIWA JAZDA ZACZYNA SIE OD LITRA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jot23, rzeczywiscie, zestaw ktory masz zamontowany wyglada niezle. I chyba pojde w tym kierunku. Zaczne od GSG, a pozniej pewnie doloze LSL (czyli zakup na raty :) )

Jacekmt-01, LSL zakupisz w moto-akcesoria lub w www.defender.net.pl

Koledzy, czy znacie miejsce gdzie dostane u nas GSG .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas raczej nie kupisz. ja kupiłem GSG na ebayu . a LSL tak jak wyżej. jeśli będziecie kupować GSG to dokupcie sobie na rezerwe kapy które nakłada się na czoło crash pada. w kąplecie są 2szt. ale rezerwa się przyda 3szt. ok 50 pln.

Edytowane przez jot 23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waldi ja GSG zamawiałem bezpośrednio od producenta z niemiec, wysłałem zamówienie przysłali fakture proforma zrobiłem przelew i czekałem... Chyba zapomnieli o mnie bo nawet na maila ciężko było im odpisać. Aż w końcu szwagier mieszkający w niemczech zadzwonił i posłał kilka słów to sobie pani przypomniała że nie zauważyła mojej wpłaty. No cóż bywa...

MOTOCYKLE SĄ JAK WÓDKA,PRAWDZIWA JAZDA ZACZYNA SIE OD LITRA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacekmt-01 tego sie wlasnie obawiam , ze przy zamowieniu bezposrednio od producenta moga sie pojawic jakies problemy. A niestety, nie znam nikogo , kto ewentualnie , podobnie jak w Twoim przypadku, zadzwonilby do nich i im z lekka nawrzucal. Pozostaje mi ebay. Jakby nie patrzec, to miara wiarygodnosci sprzedajacych sa komentarze i ilosc transakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, mi niestety wczoraj czasu tylko na krocha wystarczyło, ale pogoda taka, że pewnie szybko uda się nadrobić zaległości:)

Pozdrawiam

 

 

no Panowie ja wczoraj poczułem wiosnę i pierwsze 95km w tym roku już za mną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciej MT 01 widzę, że masz na swoim Mt ku miniowiewkę. Mam prośbę nie zrobiłbyś mi kilku fotek mocowania tej owiewki. Owiewkę posiadam i muszę zrobić mocowania. Z góry dziękuję.

 

Maciej MT 01 widzę, że masz na swoim Mt ku miniowiewkę. Mam prośbę nie zrobiłbyś mi kilku fotek mocowania tej owiewki. Owiewkę posiadam i muszę zrobić mocowania. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...