Skocz do zawartości

Yamaha MT 01 ( MT01, MT-01 )


Rekomendowane odpowiedzi

Ja też zrobiłem pierwszą rundkę, chciałem jechać na wystawę motcyki 5.03.11 (sobota ,W-wa.)ale zaczoł intęsywnie wyciekać olej z teleskopów.Zastanawiam się czy to normalne przy przebiegu 7000 km. czy uszczelniacze mogły się uszkodzić przez niską temperaturę ,a może od mycia myjką pod wysokim ciśnieniem ??

Czy wymieniał ktoś uszczelniacze w teleskopach,jeśli tak to przy jakim przebiegu?

po 2 rundkach po rejonie przy 11000 przebiegu po zimie i mi padł jeden. leje się po zacisku. podobno może być po zimie.a już myślałem że moto gotowy :(

60zł uszczelniacze, 200 wymiana z olejem, cóż......złośliwość rzeczy martwych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie to ratuje :) mój był spawany przez poprzedniego właściciela i podczas przygotowywania motocykla do wiosny zauważyłem że jest malutka ryska na nim i nacisnąłem go i odpadł. Sam nie wiem co to by się stało jak to by odleciało od motocykla w czasie jazdy. Ile takie cudo od Ciebie kosztuje?? Poproszę o wiadomość na Prv lub na email [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No... w końcu działa forum. Oponka wymieniona z przodu Metzeler Roadtek Z8 Interact. A co u was MT-kowcy jakieś zmiany ulepszenia?

 

 

u mnie też założona nowa gumka z przodu, crash pady, nowy filtr K&N, wymieniona oliwa w silniku a teraz czekam na uszczelniacze i olej do przedniego zawieszenia bo lewy pokazał pierwsze oznaki zużycia i uronił kilka kropelek oleju i muszę to wymienić. Czyli jeszcze jedno popołudnie w garażu i sprzęt będzie śmigał jak nowy :)

Edytowane przez D0minik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem nowe ringi akrapa i dałem swoje wydechy do przerobienia u MaciejaMT :notworthy: :notworthy: :notworthy: . Wyszły bomba. Dźwięk ? Tego się nie da opisać. To trzeba usłyszeć. Zdjęcia 1 2 3 4

Edytowane przez thobeta

Speed Triple 2009r, Iż49 1956r, Jawa 350 Panelka + kosz Velorex 1969r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EMTEK chodzi już ....dziś zrobiłem 150km ... lagi uszczelnione ..oleje wymienione...troche zimno ...pozdrawiam :)))

 

Twardym trza być a nie mientkim :icon_biggrin:

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EMTEK chodzi już ....dziś zrobiłem 150km ... lagi uszczelnione ..oleje wymienione...troche zimno ...pozdrawiam :)))

 

Hm mam do ciebie pytanie jakie założyłeś uszczelniacze do przodu bo z tego co widziałem są dwa różne wymiary jedne są 43x55x11 a drugie 43x55x10,5 i się zastanawiam które kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem nowe ringi akrapa i dałem swoje wydechy do przerobienia u MaciejaMT :notworthy: :notworthy: :notworthy: . Wyszły bomba. Dźwięk ? Tego się nie da opisać. To trzeba usłyszeć. Zdjęcia 1 2 3 4

wydech super się prezentują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EMTEK chodzi już ....dziś zrobiłem 150km ... lagi uszczelnione ..oleje wymienione...troche zimno ...pozdrawiam :)))

 

Twardym trza być a nie mientkim :icon_biggrin:

 

heheheheheheh :))))))))))))

 

EMTEK chodzi już ....dziś zrobiłem 150km ... lagi uszczelnione ..oleje wymienione...troche zimno ...pozdrawiam :)))

 

Hm mam do ciebie pytanie jakie założyłeś uszczelniacze do przodu bo z tego co widziałem są dwa różne wymiary jedne są 43x55x11 a drugie 43x55x10,5 i się zastanawiam które kupić.

Piotr Dudek .... jego zapytaj ..mój a dokładnie syna Emtek ....jest serwisowany własnie przez Tego Pana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...