Skocz do zawartości

Puchar Burmistrza miasta Leszna MX


hormon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

NIe moglem wytrzymac i pochwale sie czyms :]

No no jest sie czym pochwalic :) . A Ogłaza robil jakis pokaz FMX czy tylko startowal i robil sobie fotki z ludzmi? :P

 

NIE tylko startowal ' date=' ale cos nie umial sie oprzec i musial cos wykrecic :']

 

http://www.members.lycos.co.uk/hormonyz/f14.htm

 

I macie jescze fotki z tych zawodów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Gratuluję występu.

 

Z Ogłazą sam się kiedyś bawiłem na rampie, gdy wynajęliśmy go na jakąś imprezę w jednym z podpoznańskich pałacyków. Inna prawa, że byl po kontuzji i kolega Łukasz Krzywda (b. dobry zawodnik, tylko bez zaplecza finansowego), zrobił na pożyczonej WR250f pokaz taki, że Ogłaza stał i się patrzył.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh to i jak się pochwale :P

 

Ja na zawodach byłem w dniu 9 października były to Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego.Klasy były następujące 50-65ccm,80ccm,AMATOR i OPEN.Ja startowałem w klasie Amator.Napoczątku dla poszczególnych klas były treningi 10 minutowe...wreszcie naszedł czas wyściugu :-) byłem jedyny na 125-ce i najmłodszy (16lat),później koleś miał 23 lata.Reszta zawodników startowała na SX 450,250,YZ 250,CR250 więc zbytnio wielkich szans nie miałem :) .Praktycznie wszyscy co startowali to byli tutejsci znali tor jak włąsną kieszeń,trenowali tam na codzień itd.Na starcie adrenalinka na maxa.I koleś najpierw pokazał tabliczke z 15 sekundami później 5 i ogień... :twisted: W każdym bądz razie na 14 zawodników byłem 10.Były to pierwsze zawody w moim życiu.Na następny sezon planuje następne starty.Pzdr

 

PS.Pisałem to wszystko w skrócie,gdyż masa by było tego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Hormon pełne gratulacje! Tak sie sklada ze jestem z leszna i bylem tam tyle, że w harakterze kibica i faktycznie jak sobie teraz przypominam to nie ma co dawales rade, jak chcesz to mam kupe fotek z tego wydarzenia wiec na weekend jak bede w domu to moge Ci to podeslać zawsze to jakas pamiatka:) pozatym Ty prawdopodobnie mnie tez skojarzysz jak napisze ze komentator po zawodach przed wynikami pochwalil mnie ze na swiatlach jezdze nawet na torze :) heheuhauhe.... zreszta prułem po tym torze jak ostatnia p*pa bo sprzet niedawno nabylem i mam jeszcze "uniwersalne" opony:P bo poki co kase w inne elementy trza zainwestować:/ pozatym tor to raczej nie dla mnie wolę wodę, błoto las i gorki, ale obejrzeć z czym sie musieliście zmagać musiałem:) pozdro i jak chcesz te foty to odezwij sie na [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.members.lycos.co.uk/hormonyz/fo...fotki/14/10.jpg Na tym zdjęciu jest łepek za toba z numerem 8 na kawasaki.Jest to Krystian Kurpiel syn własciciela toru w Zielonej Górze.On tez ma 80 :P Gratuluje :)

p.s http://www.crossteam.pl/index.php3?show=kadra tutaj jest jego zdjecie-dział "kadra"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...