Skocz do zawartości

Mój 1 motocykl co mam wybrac ???


Gość Blaster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam pytanie. Ludzie co byście polecili na pierwsze moto skoro o tym jest ten topik. Tak na pierwsze moto. Ja myśle o jakims golcu do 2000 - 2500 Euro. Zastanawiam sie nad czyms dobrym np. Suzuki Bandit a moze jakas Yamaha xj lub fazer niewiem dokladnie co ale wiem ze napewno golec bo bede mogl ocenic dobrze ocenic co bedzi e mi odpowiadalo potem czy jakis czoperek czy szlifirka czy moze dalej golec. Ale mysle ze raczej golec bo do szlifowania dupskiem po asfalcie mi sie nie spieszy :P a i szpanowac tez nie mam zamiaru jak blaster. Ja chce dobre moto z ktorego ja bede zadowolony a nie laski :D A i dwa co sadzicie o skorze Alpinestars Dyno Jacket bo chce kupic sobie i do tego jakkies portki z gorotexu no i oczywiscie kask, rekawice i buty :D Dradzcie jeszcze nei upieczonemu motocykliscie z waszego wlasnego doswiadczenia ;) Prawko bede robil po zimie bo teraz to chyba juz sensu niema. Teraz to sens jest w kupnie ciuchow bo sa tansze niz w sezonie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi a taki e zlozenie w zakrecie aby dojsc do konca bierznika w oponie.

DarekS - Ty zawsze wszystko wiedziales, ze taki dowcipny jestes ?

Ja wiem tyle ze "bieznik" pisze sie przez "ż"-a Ty nadal tego nie wiesz :lol: A odpowiedz DarkaS bardzo mi sie podobala :-D ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi a takie zlozenie w zakrecie aby dojsc do konca bierznika w oponie.  

DarekS - Ty zawsze wszystko wiedziales, ze taki dowcipny jestes ?

Nieee, no geniuszem to ja nawet teraz nie jestem i mi to nie grozi, ale od podstawówki czytać potrafiłem ;) . Wajha wybacz, ale jak inni forumowicze pisali o zamykaniu gumy to mówili wtedy o jeździe na motocyklu w zakręcie. To chyba jest jasne. Mam nadzieję, że Cię nie obraziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bieraj haje zaloz turbo bo bez tego to nie jedzie a toczy sie do tego dresik z 4 paskami (ten 4 sprzedawca dodal gratis ) :mrgreen:

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG. Po co ja mu odpisywałem :-D Kolo raz chce haykę, później o chopperach nawija i w końcu twierdzi, że pomiędzy 500 a 600 to przecież niewielka różnica jest (tutaj w zasadzie racja, bo przecież różnią się tylko jedną cyfrą z przodu :-) )

 

[ Dopisane: 24-10-2005, 19:57 ]

Potraktuję, że odpowiedź była dla wrzecha :) chociaż w topicu założonym nie przez niego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Busa albo CBR 1000 na poczatęk? To naprawdę chyba prowokacja....Ponad 150 koników na w pierwszym motocyklu to jakieś 3x za dużo. Ja mam GS 500 jak widać z resztą. Jest on zdławiony na 34KM - a mimo to w samochodzie nie widzę zawodnikia na miescie. Starczy mi to co mam. Jestem zadowolony - tymbardziej, że sam wiedziałem, że GS w zupełności wystarcza. Jak przesiadłem się z Simsona (którego z resztą cały czas mam) - to pierwsze wrażenia i jazda przez jakiś czas to było - o ja pier**** ile mocy...Samobójstwo... Więc sam widzisz - 34KM a nie np 180. Więc zastanów się czy warto dla poszpanowania przemierzać drogę na wózku inwalidzkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba jakaś prowokacja 8O Spójż na temat niżej o ZX6R na pierwsze moto i może przemyśl jeszcze zakup Hay'ki tudzież RR na pierwsze moto............ Chyba że chcesz poszpanować wózkiem inwalidzkim później...

 

To samo miałem nabazgrać :? , gościu odpuść sobie te sprzęty i szpan narazie .I zajmij się doszkoleniem techniki jazdy :-D na mniejszym i wolniejszym sprzęcie .Bo szkoda kase w błoto ładować.

" Im więcej jeżdzę tym mniej czuję się motocyklistą " .


"The Nightrider, that is his name. The Nightrider. Remember him when you look at the night sky".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz hayabuse ale odluz sobie tak ok 5 tys na swoj pogrzeb (zeby rodziny na koszty nie naciagac)

 

bez urazy ale jesli chcesz cos takiego na pierwsze moto to znaczy ze masz malo oleju w glowie i nawet gs 500 to bedzie za duzo w tym przypadku. kup sobie cos 50cm3, to bedzie najlepsze rozwiazanie dla ciebie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj szwagier napalił się przejechać moją hondą wcześniej jeździł na mz i jawie no wsiadł bardzo pewnie zaczął robić przygazówy i tak też ruszył oczywiście go poniosło, nie spodziewał się takiego przyśpieszenia i na dodatku po łuku już myślałem że się wyper... o płot sąsiada wcześniej wysoki trawnik i przykasuje mi moto, już nie będę normalnie dawał się przejechać znajomym co nie mają pojęcia o motocyklach po h... tyle gazują w miejscu jak by mieli zaraz w kosmos polecieć, a ledwie co może opanować maszynę. A przecież to tylko w singlu 650 i endurak... :) rozwali moto i jeszcze się połamie ufff :ehz: Tak więc na pierwsze moto i Busa, do tego brak wyobraźni i doświadczenia powoduje mieszankę wybuchową... ja bym odradzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po h... tyle gazują w miejscu jak by mieli zaraz w kosmos polecieć, a ledwie co może opanować maszynę

 

:-D :-D sorki rozbawił mnie ten kawałek :)

 

a swoją drogą to racja lepiej nie dawać nawet bratu jak się nie wie czy sobie poradzi bo szkoda brata...... :?

Nie polecam!!!

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...