Skocz do zawartości

Informacje o Hondzie XR 400 R


JACA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

miodna ta XR-a, jedna z najładniejszych ktora widziałem

 

ps. dobra, juz nie wchodzę wiecej w tematy, gdzie piszą o Xr-kach bo jeszcze bardziej napalam sie na te moto.... :P ojj, jak na wiosne bedzie kasiora to bedzie sie działo :twisted:

 

u mnie juz z tym za pozno :) to jak uzaleznienie ;) jedyne o czym mysle to XRa... a mowia ze najbardziej narkotyki uzalezniaja... g*wno prawda :twisted: :-D

Jak ktos ma jakies ciekawe stronki z info, fotami czy tez filmikami to niech zamieszcza:D Im wiecej tym lepiejl;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos ma jakies ciekawe stronki z info, fotami czy tez filmikami to niech zamieszcza:D

 

http://bikepics.com/movies/000511/ :) :twisted:

 

Ten filmik mam juz dawno ;) jest jeszcze jeden na bikepics :P

 

[ Dopisane: 02-11-2005, 01:02 ]

Udalo mi sie znalezc interesujaca stronke http://www.4strokes.com/tech/honda/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

chcialbym odkopac ten temat bo jestem nastawiony na zakup tej maszyny w najblizszym czasie ale denerwuje mnie jedna rzecz... mianowicie motocykl ten jest przeznaczony dla jednej osoby a zalezaloby mi na mozliwosci jazdy we dwoje. Czy jakas firma akcesoryjna oferuje podnozki do XRki 400 lub gdzie moglbym takowe dostac. Zaznaczam ze nie interesuja mnie odpowiedzi typu "dospawaj se sam" - szukam podnozkow akcesoryjnych ktore bezposrednio podejda pod ten model bo nigdzie nie umie takich znalezc.

Z gory dzieki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jakas firma akcesoryjna oferuje podnozki do XRki 400 lub gdzie moglbym takowe dostac. Zaznaczam ze nie interesuja mnie odpowiedzi typu "dospawaj se sam" - szukam podnozkow akcesoryjnych ktore bezposrednio podejda pod ten model bo nigdzie nie umie takich znalezc.

Z gory dzieki za pomoc!

Jeśli kupisz LC4 to dam Ci takie podnóżki za friko, bo tylko mi zagracają półkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem kupic XRe 600 ale stwierdziłem ze ma za duzo wad jak dla mnie :)( za mały skok zawieszenia za mała moc i przeszkadzajace mi chłodzenie mianowicie powietrze:(( Ciecz to ciecz juz prawie miałem taką ale własciciel nie ładnie postapił i sie ciesze ze nie kupiłem:) a co do stopek nie bulwersuj sie tak odrazu ze dospawanie nie wchodzi w gre:D OK rozumiem nie pospawac ale podpasowac od innego:) szukasz na allegro mierzysz wymiary jakie Ci potrzebne i da sie dopasowac kumpel do LC4 dopasował od jakiejs Yamahy lata 80 i pasuja idealnie bez zadnych spawow i przerobek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...