Skocz do zawartości

WR500


bartekrypin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

chyba, że Kolega lata w 100% na prostych :) ja chce się przesiąść z simsona s 51 na full 125, decyzje,że się przesiąde już podjąłem, teraz zostało tylko pytanie co to będzie za motocykl. CR/YZ/KC/RM/SX/EXC, oprócz DT,KMX,KLR i podobnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z simsona s 51 na full 125
No to też jesteś niezły kozak. Po simsonku to sądze że nie masz PODSTAW aby kupować tak ostrą maszyne. No chyba że bedziesz w 100% latał na prostych. Ja proponuje jakąś TS na 70 albo coś w tym stylu bo na tym nauczysz sie podstaw. Ale to Twoja kasa i Twoja decyzja więc rób jak chcesz. Ponadto EXC to hard enduro a o KC jeszcze nie słyszałem. pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z simsona s 51 na full 125
No to też jesteś niezły kozak. Po simsonku to sądze że nie masz PODSTAW aby kupować tak ostrą maszyne. No chyba że bedziesz w 100% latał na prostych. Ja proponuje jakąś TS na 70 albo coś w tym stylu bo na tym nauczysz sie podstaw. Ale to Twoja kasa i Twoja decyzja więc rób jak chcesz. Ponadto EXC to hard enduro a o KC jeszcze nie słyszałem. pozdro

 

najpierw zapozna sie z motorem na prostych,a pozniej na tor czy w las malymi krokami...wszystko zalezy od umiejetnosci chlopaka. a z tym KC to zapewne chodzilo o KX bo C jest blisko X na klawiaturze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

schowaj sie z takimi radami  

 

co TS ma wspólnego z wyczynowym crossem? nawet pozycji sie nie nauczy dobrze

Sam sie schowaj z takimi tekstami, po prostu sądze że z 3 Konnego simka na 40 konnego potwora to przesada. To k@##a już nawet swojego zdania nie można powiedzieć ??? Jak ci coś nie pasuje to twój problem a jestem bardzo ciekawy czy on w ogóle zdaje sobie sprawe co to za moc i czy kiedykolwiek jechał na jakiejś MX125. Dopisuje do tego tematu, żeby nie nabijać postów. Już powiedziałem eloelo na twoje głupie zaczepki i komentarze kłade lache wiec gadaj zdrów. :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sie schowaj z takimi tekstami, po prostu sądze że z 3 Konnego simka na 40 konnego potwora to przesada. To k@##a już nawet swojego zdania nie można powiedzieć ??? Jak ci coś nie pasuje to twój problem a jestem bardzo ciekawy czy on w ogóle zdaje sobie sprawe co to za moc i czy kiedykolwiek jechał na jakiejś MX125.

kurna jak zawssze gadasz glupoty :]

to ty sobie kup ts 70 bo po tej dt'ce to na exc sie zabijesz..

ty chyba takiego glupoty ciagle piszesz zeby nabic sobie posty :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

schowaj sie z takimi radami  

 

co TS ma wspólnego z wyczynowym crossem? nawet pozycji sie nie nauczy dobrze

Sam sie schowaj z takimi tekstami, po prostu sądze że z 3 Konnego simka na 40 konnego potwora to przesada. To k@##a już nawet swojego zdania nie można powiedzieć ??? Jak ci coś nie pasuje to twój problem a jestem bardzo ciekawy czy on w ogóle zdaje sobie sprawe co to za moc i czy kiedykolwiek jechał na jakiejś MX125.

A ty jechałeś, że tak spytam?

Kolega Motocross ma 20 lat a ty mu TS proponujesz :lol: Kurde setka to nie jest aż taki potwór że wsiadasz i lądujesz na drzewie, chyba że jesteś 13-letnim flaczkiem bez mięśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sie schowaj z takimi tekstami, po prostu sądze że z 3 Konnego simka na 40 konnego potwora to przesada. To k@##a już nawet swojego zdania nie można powiedzieć ??? Jak ci coś nie pasuje to twój problem a jestem bardzo ciekawy czy on w ogóle zdaje sobie sprawe co to za moc i czy kiedykolwiek jechał na jakiejś MX125

stary o czym ty mówisz :) 125 to jest tylko pierdziawa do zabawy na torze. co to jest 40km? na piasku? koło cały czas prawie idzie w poślizgu i nawet jak dasz troche za dużo gazu to nic ci sie nie stanie bo motocykl pójdzie troche głębszym poślizgiem i tyle. co innego jak w 150 konnym ścigaczu przy wyjsciu z zakrętu odkręcisz za dużo i zacznie ci telepać kierownicą i polecisz w barierki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra Panowie nie kłóćcie się! Jasne,że chodziło mi o KX a nie KC, sorry za błąd. Jak dobrze zauważyliście nie mam 13-14 lat i pustej głowy (choć wiele jeszcze musze się nauczyć) żeby wsiadać od razu na ćwiartke lub 125 i pędzić ile wlezie. Wiem co takie moto potrafi, co prawda nie jechałem jeszcze na 125 2T, ale zdaje sobie sprawę z ogromu mocy. PS. dzięki za rady, ale jak to napisał MOTO_boY pokolei będę poznawał tajniki i powoli będę udoskonalał styl jazdy. Rzecz dla mnie jasna,że najpierw zapoznam się z motocyklem na prostych leśnych długich duktach, a potem odwiedze pobliski tor. Pozdrawiam serdecznie wszsytkich Endurowców i innych zapaleńców MX :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm...

125 to jest tylko pierdziawa do zabawy na torze. co to jest 40km? na piasku? koło cały czas prawie idzie w poślizgu
byc może tak jest, masz w końcu jakieś doświadczenie z 125 (chociaż dla mnie te 40KM to bardzo dużo). A faktem jest że nie zauważyłem że koleś ma 20 lat. P.S i po co się wpierdalałeś z głupimi komentarzami eloelo? Widzisz wymiana poglądów i zdań może obejść się bez twoich zaczepek skierowanych w moją strone. Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...