Skocz do zawartości

WR500


bartekrypin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat w crossowej secie moc się wykorzystuje w 100%, co innego właściwości jezdne, trzymanie na zakrętach i takie inne duperele które zsumowane wpływają na czas bardziej niż moc. A uważam tak dlatego że w setkach MX się prawie zawsze odkręca manetę do końca albo w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby taki jak ty mial zagadke. profesjonalisto z duzym doswiadczeniem
Aha. No to dziękuje za zagadke mistrzu kierownicy. I tym optymistycznym akcentem proponuje zakończyć naszą inteligentną wymiane poglądów w tym temacie. Jeżeli miałbyś jakieś zagadki dla mnie to zapraszam na PW , żebyś nie musiał nabijać sobie postów i zaśmiecać 4um.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(chociaż dla mnie te 40KM to bardzo dużo)
to ci sie tak wydaje przez pierwszy hmm tydzien ostrej jazdy :) potem juz zaczynasz widziec ze coraz czesciej odkrecasz manetke do oporu ;) moto cie czasem moze troche pociagnac czy cos ale manetke do oporu (nawet na torze w zakrecie) to po niedlugim czasie odkrecasz :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem adam czy wykorzystujesz te całe 40km...

no jasne że tak ale wiadomo że nie na każdym odcinku toru bo to raczej nie możliwe i często niepotrzebne bo nie chodzi o to żeby robić dużo kurzu i hałasu, tylko żeby płynnie jechać w zakrętach bez nerwowych ruchów manetką. na prostej wykorzystuje całą moc, w długuch, piaszczystych łukach tak samo, przy lądowaniach z hop też. nie wykorzystuje pełnej mocy na hamowaniach :) w zakrętach bez band i kolein i tam gdzie są takie dziury że mnie telepie i ledwo utrzymuje kiere no i tam gdzie jeszcze nie mam do końca opracowanego toru jazdy i nie wiem jak mam ten fragment przejechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...