Skocz do zawartości

Mała kłótnia :)


Rekomendowane odpowiedzi

...I wg. mnie MOC jest tego typowym przykładem lecz niestety w twoim kpiącym zarcie jest troche prawdy bo ja pierwsza maszyne (motorynke ) kupilem za kase z komuni- i potem dokladajac co rok po trochu kase z roznych urodzin imienin itd kupowalem coraz lepsze sprzety :D  

 

ps dodam ze  ja na swoje sprzety sam zapracowalem

 

Ja nie pisze tu o motorynce za 600 zl, tylko o sprzecie wartym 30KPLN, ktory posiada czlowiek niespalna 20 letni. Nie interesuje mnie czy on ja dostal od starych czy tesciow, babci, wujka czy stryjka bo to jest zupelnie normalne o ile ich na to stac i nie mam z tego powodu wyrzutow czy poczucia zazdrosci. Pytanie natomiast jest gdzie i kiedy on te pieniadze zarobil samodzielnie....

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od motorynki sie zaczyna - ja kupilem motorynke za kase z I komuni kiedy wszyscy kupowali sobie szpanerskie zegarki z melodyjkami ja nie mialem wcale zegarka ani roweu bo wolalem kupic motorynke :D potem motorynke sprzedalem z zyskiem i dolorzyłem kase która dostawalem na imieniny i urodziny + kase ktora zarobilem we wakcje zbierajac owoce i takie tam i kupilem simsona w ten sam sposob nabylem MZ 251 w wieku 17 lat a wtedy to byl sprzet full wypas - mialem ich 3 szt kazda sprzedawalem z zyskiem - w ten sam sposób nabylem pierwszego japonca- a potem bylem juz studiach dostalem dobra prace pokombinowalem na akcjach kupilem motocykle z niemiec szukalem okazji gdzie mozna zaraobic i szło z górki co rok lepszy sprzet - jak widac dla chcacego nic trudnego bo mi nik nic nie dal

Maniek dobrze to ujał sa ludzie pracowici i zaradni =maja sprzety a sa tez tacy co narzekaja jak tu zarobic zeby sie nie narobic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wqezają ludzie którzy mowią do mnie ale masz fajnie bo Ci rodzice mtocykl kupili, ja tez bym tak chciał, ale ja zącząłem od motorynki potem romet itd jeszce ze 3 lata temu kupował zniszcone simki naprawiałem je i handlowałem :D i nawet 300 zł na jednym na reke miałem noi oszczedzać jak cos gdzies sie dało zarobić to jechałem troszke mi do moto zabrakło, ponieważ miałem kupować tańszy i z tego co zostało wziąłem coś innego ale powoli kase oddaję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A drugi nie potrafi znaleźć się w dzisiejszej rzeczywistości, i jego dzieci siedzą przy drodze, z zazdrością i śliną na brodzie patrzą na bogate dzieciaki i ich zabawki.

 

q*wa! czemu właśnie mój stary się do nich zalicza?!

 

dobrze, że chociaż dziadka mam porządnego :mrgreen:

 

żeby mieć na moto, od pół roku nie dokupiłem do kompa NICZEGO, a od roku nie robiłem żadnego większego upgrate'u :D do tego skromnie z garderobą i oszczędzanie na wszystkim na czym tylko się da :D

 

jest w rodzinie taki typ 'co mu rodzice kupili' na początku, ale aktualnie jeździ gsxrem 750, sam zarabia 10 000 miesięcznie, a jego teść jeszcze mówi "a co on tam zarabia, 10tysięcy? co to jest... '' - niestety daaleka rodzina ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Jak sie chce, to sie da :).

Jeszcze w maju tego roku po prostu w najsmielszych marzeniach nie spodziewalem sie, ze we wrzesniu bedzie mnie stac na motocykl wart 10tys.zl. Nie mialem absolutnie nic kasy - tylko powypadkowego GSa (na ktorego swoją drogą zapracowałem rok wcześniej w wakacje robiąc w kanałach za 4zl od godziny + stypendium ze studiow).

I co?

Wsiadlem na GSa, pojechalem w wakacje na dziko do Szwecji i tam zapracowalem. Niecale 3 miechy i motocykl za 10 klockow jest.

Gdybym wpadl na pomysl wyjazdu rok wczesniej, moglbym miec obecnie sprzet za jakies 25 klockow.

Mam 21 lat.

Powtarzam: jak sie chce, to sie da.

Oczywiscie - przy zalozeniu, ze zyje sie na garnku rodzicow i cale zarobione pieniadze mozna przeznaczyc na motorek ;).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie natomiast jest gdzie i kiedy on te pieniadze zarobil samodzielnie....

 

 

Moc ja pieniądze zarobiłem samodzielnie, uczciwie a w jaki sposób to już nie twój bizness!!

 

zostales zdyskfalifikowany w tejze rundzie, albowiem przekroczyles 20 lat :lol: pytanie bylo o ludzi do 20 roku zycia....

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glupi temat :!: Ja mam 22 lata i moto za 20 tys. ale jest jeszcze cos takiego jak komis badz porzyczka i mam marzenie. Druga sprawa ze teraz trzeba splacac 4 lata :) a jedyna pomoc od rodzicow jest taka ze mam gdzie mieszkac i czasem cos zjesc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam moto co prawda tylko za 7tys ale zarobiłem na nie sam w 2,5 mies na allegro. Jak dobrze pojdzie to na następny sezon będe miał bladego albo 2 motocykle. W moim przykładzie widać że jak się chce to można nawet bez wyjazdu za granice zarobić na moto 20tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja studjuje dziennie od 4 klasy liceum dorabiam sobie (w hipermarkecie - dużych pieniędzy z tego nie ma ale zawsze). Na pierwszy motocykl zapracowałem w 100% sam była to etz 250. W te wakacje trafił się na nią klient więc sprzedałem. Całe wakacje tyrałem po 10 godzin jak wół. I co??? Udało się pod koniec sierpnia udało się kupić gs 500. A jak ktoś ma bogatych rodziców to poprostu szczęściarz. Jak jego rodziców stać na nowe moto to tylko chwalić a nie zazdrościć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niemam bogatych rodzicow a nawet jakbym mial to "na motor nie dostaniesz bo bedziesz jezdzil jak Ci dawcy organow" :cry: :)

kombinowac na allegro nieumiem [w zasadzie nieprobowalem bo niewiem z czym] napraw moto raczej tez nie bo wczesniej srednio mi to szlo i brak na to miejsca... a i trzeba miec transport [opinia rodzicow w cudzyslowie" zeby moto przywiesc i jakies fundusze na naprawe... i tak jedzilem tym co mi wpadlo w rece co potem moglem jedynie oddac na zlom :)

coprawda mam dopiero 18 lat [dzisiaj urodzinki :mrgreen: ] i jeszcze mnustwo czasu przedemna ale pierwszy zakup to bedzie napewno moto ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostales zdyskfalifikowany w tejze rundzie, albowiem przekroczyles 20 lat  :lol:  pytanie bylo o ludzi do 20 roku zycia....

:mrgreen:

 

To ja sie teraz wypowiem.. juz za siebie. Jak zarobic pieniadze powiadasz?? Najlepiej to jest pozyczyc kase od kogos z rodziny a pozniej "odrobic w polu". Ja zasuwalem jak ten bury osiol przez 3 miesiace. Naprawialem znajomym silniki od WSK. Planowalem glowice.. w sumie takie pierdoly... jeszcze dziadek zalatwil ze naprawie 2 kosiarki zanojomemu i gitara...100 od babci :) i jest! Kasa na pierwszy prawdziwy moto!! Jest MZ ETZ 250 z papierami za 470 zlotych. W dobrym stanie!! Co powie na to MOC?? Mieszcze sie w tej granicy:D bo mam 16 lat:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pol zycia bawilem sie w dj-ejowanie, zbieralem pieniadze na gramofony, mixery, winyle itp. az w tym roku postanowilem ze wszystko sprzedam i kupie sobie moto. moze nie bede m ial z tego jakiejs ogramnej sumy ale ok 3000zl bedzie. jeszcze troche dozbieram/zapracuje i bedzie na gs 500 bo za ta kwote to raczej dobrej 600 nie kupie ale gs to tez dobry motor :) pozdrawiam

 

no i mam nadzieje ze rodzice mi z tysiaka doloza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostales zdyskfalifikowany w tejze rundzie, albowiem przekroczyles 20 lat  :lol:  pytanie bylo o ludzi do 20 roku zycia....

:mrgreen:

 

To ja sie teraz wypowiem.. juz za siebie. Jak zarobic pieniadze powiadasz?? Najlepiej to jest pozyczyc kase od kogos z rodziny a pozniej "odrobic w polu". Ja zasuwalem jak ten bury osiol przez 3 miesiace. Naprawialem znajomym silniki od WSK. Planowalem glowice.. w sumie takie pierdoly... jeszcze dziadek zalatwil ze naprawie 2 kosiarki zanojomemu i gitara...100 od babci :) i jest! Kasa na pierwszy prawdziwy moto!! Jest MZ ETZ 250 z papierami za 470 zlotych. W dobrym stanie!! Co powie na to MOC?? Mieszcze sie w tej granicy:D bo mam 16 lat:P

 

Kolego doczytaj uwaznie warunki startu w konkursie :lol: Uczestniczyc moga tylko ludzie, ktorzy nie ukonczyli 20 lat i maja moto o wartosci 20 KPLN 8) Przykro mi ale rowniez nie zakwalifikowlales sie do rundy finalowej...

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego doczytaj uwaznie warunki startu w konkursie  Uczestniczyc moga tylko ludzie, ktorzy nie ukonczyli 20 lat i maja moto o wartosci 20 KPLN  Przykro mi ale rowniez nie zakwalifikowlales sie do rundy finalowej...

No wiesz ja jako 16-latek za bardzo pracy nie dostanie. Ale majac juz 18 lat zyski sa o wiele wieksze:D Ja przedstawilem swoj sposob na zarobienie na wymarzony sprzet.. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...