Skocz do zawartości

Foto na ktore czekaliscie:)


kioRa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

rama, zawieszenie, bak, plastiki są z yamahy yz 250 z końca lat '80

Jak dla mnie adamie to raczej początek lat 80 ;)

Pełna zębatka, hamulce bębnowe, cienki wahacz, niezbyt pasujące do reszty osłony i mamy yz 250 z jakiegoś 1983r z silnikiem od...niezidentyfikowanego pojazdu...silnik jednak od rd 250 ale z 1981r ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie adamie to raczej początek lat 80  

Pełna zębatka, hamulce bębnowe, cienki wahacz, niezbyt pasujące do reszty osłony i mamy yz 250 z jakiegoś 1983r z silnikiem od...niezidentyfikowanego pojazdu...silnik jednak od rd 250 ale z 1981r

rama jest identyczna jak w roczniku 84/85, a plastiki troche nowsze

pełna zębatka nie jest orginalna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a lepsze to nic CZ

 

haha tym mnie rozbawiłeś troche

 

CZ mi sie nie podobaja  a tu przynajmniej jest chlodnica

 

nom moze ci sie nie podobają ale ta yamaha :| wszystko tam jest od czego innego , nie chce cie urazić ale pewnie 50% czesci jest ze sobą zespolonych spawami przez domorosłych monterów

 

no no chłodnica --w tym miejscu w motocyklu cross czy enduro do doskonały pomysł :| przynajmniej mają sie gdzie wbijać kamienie i ma sie gdzie zbierac błoto ( to pewnie poprawia chłodzenie)

 

pozdrawiam lucas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie obraziles:) Wiem jak ona jest zmontowana i jak jezdzi a ja wyczynoiwcem nie jestem:] i dobrze ze jest chlodnica nawet bardzo bo raczej jest uzwana do jazdy po piachau a nie po błocie bo mam taki teren obok siebie(nie kazdego stac na moto za 6000:) mnie np nie stac na takie za 2000:/ ale szanuje wypowiedz i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z tego co slyszalem CZ sa awaryjne

A z tego co słyszałem yamaha dt 80lc2 to freestylowy sprzęt Travisa Pastrany ;)

cz są awaryjne jak robi je ktoś nie mający o tym pojęcia...Np w cz u Enduroguy-a biegi zamiast blokować bolec miała blokować sprężynka (naodwrot założone) :roll:

Zapytaj sie lucasa który jest encyklopedią cz-tek czy sie psują...jak ktoś umie zrobić to psują sie jak japończyki. Tylko w te sprzęty trzeba wkładać więcej serca i zawsze coś podłubać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...