Skocz do zawartości

Nasze motocykle na kole ;)


Kaze
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

scigiem 50 nie da sie jezdzic na gumie ...

enduro owszem, da sie

Enduroguy-nie zgodze sie ze na gumie dalej przejedziesz przy strzale ze sprzegla-ale moze to zalezy od jezdzca, ja tam wole traktowac z gazu z 2, duzo lepiej mi tak idzie

a taka jazda na gumie z nogami po asfalcie to .... tak to ja umialem przejechac tyle ile chcialem(komar, ogar200, ogar205 itp) ale to zadna jazda

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enduroguy-nie zgodze sie ze na gumie dalej przejedziesz przy strzale ze sprzegla-ale moze to zalezy od jezdzca, ja tam wole traktowac z gazu z 2, duzo lepiej mi tak idzie

Mi chodzilo o to ze jak strzelisz ze sprzegla to masz wiekszy zakres obrotow do wykorzystania, bo jak dajesz z gazu to po chwili obroty sa tak wysokie ze sie bieg konczy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzilo o to ze jak strzelisz ze sprzegla to masz wiekszy zakres obrotow do wykorzystania, bo jak dajesz z gazu to po chwili obroty sa tak wysokie ze sie bieg konczy
Mam takie same zdanie i dlatego polecam sprzęgiełko (chociaż jest tak jak ktoś wyżej powiedział). To w jaki sposób stanać na kole jest indywidualną sprawą jednak sprzęgło pomaga. pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze motocykle na kole :D

Mam nadzieje ze nikt nie bedzie zly jak wtawie swoje zdjecie w dziale motorowery :(

http://bikepics.com/pictures/435384/

 

http://bikepics.com/pictures/435399/

 

Jezeli chodzi o mnie to ja nie uzywam sprzegla :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze sprzęgła czy z gazu to każdy sam musi zdecydować. Jak simkiem ze sprzęgła to staje na tylne podnórzki lub siedze troche dalej na siedzeniu i strzał z prawie zerowej prędkości (żeby większy zakres obrotów był na kole) w przypadku strzału z pozycji siedzącej to podciągam troche kierownicę. Jak z gazu to juz mocniej podciągam kierownicę i jakoś idzie te kilka metrów (prze dobrym wietrze 15-17 metrów mierzonych będzie :mrgreen: ) Foty wrzucę w najbliższym czasie :twisted:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się jeszcze ucze i nie ma za bardzo czym się chwalić, ale ja robie tak: jade sobie powoli na 1 tak do 7k obr / min i wtedy roll gaz na zero i od razu max. No i wtedy idzie :( . Długo mi nie wychodziło, ale ostatnio jak kumplowi w środku lasu romet siadł to sie nudziłem jak on go pchał i tak mnie natchnęło i wyszło. Potem coraz lepiej. Trenujcie i będzie spoko. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre:D??

 

NIE* :P Jak bys zaczął zmieniać biegi z kołem w górze i jeździć dalej to by było dobre :P

 

 

 

 

* jeszcze sie głupio pytasz :( jasne że dobre :P ale nie popadaj w samozachwyt, bo przestaniesz tak latać :D

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KuBA uważaj ze zmianą biegów na kole bo mocno do tyłu rzuca. Ja niedawno też próbowałem wrzucić 2 i za pierwszym razem sie wystrachałem jak to szybko do tyłu ciągnie i musiałem zeskoczyć, żeby nie glebnąć.:( Na razie poćwicze 1 i jak będę czuł się pewniej to zajmę się 2. Tobie też tak radze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...