Skocz do zawartości

Nasze motocykle na kole ;)


Kaze
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wstawiajcie tu swoje filmy i zdjęcia, na których stawiacie na koło swoje motocykle (najlepiej 50-80ccm). Temat dla tych, którzy wiedzą coś na ten temat i dla tych którzy szukają natchnienia. Mam nadzieje że tamat się przyjmie. Jeśli nie to trudno. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kole?Przednim?tylnim?

Wątpie żeby sie temat przyjąl,ponieważ malo ludzi chyba umie jeździć na gumie na pojemnościach 50-80ccm,wiekszość tych ''mistrzowskich gum'' to podrywanie kola i jazda przez 1 metr...to jest okaleczanie jazdy na gumie :lol:

Na przodzie umiem stanąć...na tyl nawetnie próbuje :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kole znaczy na tylnim kółku. Wiem że niewielu umie to dobrze robić (bo jazda na gumie na 50 jest trudniejsza niż na 600) ale są tacy. I tych którzy coś potrafią prosze o fotki i rady dla "szukających natchnienia" w nauce jazdy na kole. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiekszość tych ''mistrzowskich gum'' to podrywanie kola i jazda przez 1 metr

 

z braku laku dobre i to... bo odrazu krakowa nie zbudowali...:(

 

ja cwiczylem na mbxie... rekord to cos okolo 5-6m. ale teraz bede cwiczyc na ns1 bo tam sie nie musze przesiadac na tyl i w ogole.... a ze mam mozliwosc nakrecenia filmu lub chocby foto... to postaram sie jak najpredzej. co do postawienia na przednie kolo- to z tym nie ma wiekszego klopotu- wciskasz hebel na dobrym- suchym asfalcie i jazda... ale przydaloby sie pare wskazowek jak dobrze postawic 50ccm..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jest temat "motorowerowe fotki" to po co robić następny?  

Mozna tam wrzucać  - ot tak moje zdanie.

No super tylko że ten temat jest po to aby odpowiadać na wielokrotnie zadawanie pytania związanie z jazdą na gumie. Jeśli macie problem to pytajcie. pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpie żeby sie temat przyjąl,ponieważ malo ludzi chyba umie jeździć na gumie na pojemnościach 50-80ccm,wiekszość tych ''mistrzowskich gum'' to podrywanie kola i jazda przez 1 metr...to jest okaleczanie jazdy na gumie  :lol:

Zgadzam sie z Siwym, na 80tkach to moze jeszcze ale na 50???CHyba ze na malych scigach.Owszem da sie wejsc na kolo ale to jest takie troche paralityczne i naprawde zadko sie udaje (mówiac o wiekszosci 50ccm).Nie zapominaj ze duzo ludzi ma Komarki, Kadety, Motorynki, Squterki, Ogarki itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...