Skocz do zawartości

POGOŃ ZA LISEM


Enduroboj.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś brał udział :?:

Jeżeli tak to powiedzcie na jakiej zasadzie się odbywa taka impreza.

Może znacie miejsca gdzie są organizowane takie pogonie.

Ogólnie mówcie co wiecie, bo mam chcice pojechać (o ile będe miał moto :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się pisze na pogoń za lisem ale tylko tak wstępnie. Bo to zależy od miejsca i terminu, ale jestem optymistycznie nastawiony. Wiem że termin jest już podany, ale miejsce jeszcze nie. Jak wiecie więcej to pisać!! Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o pogoń za lisem to byłem na takowej ( 7.11.2004) miała ona miejscie w okolicach BIAŁOBRZEG woj. mazowieckie.

 

tylko popatrzeć byłem- nie chciałem suzi katowac a pozatym nie wszędzie bym nią wiechał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej w kilku, gdyby była tylko w jednym to organizator by nie przeżył kilkuset zawodników z całej Polski, w Łodzi jest koniec października początek listopada

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej w kilku, gdyby była tylko w jednym to organizator by nie przeżył kilkuset zawodników z całej Polski, w Łodzi jest  koniec października początek listopada

 

Prawdziwa Motocyklowa Pogoń za Lisem, która odbywa się od wielu wielu lat jest zawsze w okolicach Warszawy i organizuje ją Automobilklub Rzemieślnik. Co roku jest w innym miejscu (zawsze okolice W-wy) i jest skrywana w tajemnicy do ostatniej chwili.

 

Wszystkie inne "pogonie" to podróbki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwa Motocyklowa Pogoń za Lisem, która odbywa się od wielu wielu lat jest zawsze w okolicach Warszawy i organizuje ją Automobilklub Rzemieślnik. Co roku jest w innym miejscu (zawsze okolice W-wy) i jest skrywana w tajemnicy do ostatniej chwili.  

 

Wszystkie inne "pogonie" to podróbki.

Raz pogoń za lisem była niedaleko Broku który jest bardzo blisko Małkini, i miałem Cichą nadzieje że znów tam będzie :!:

A na jakiej zasadzie odbywają się te zawody :?:

I kto może w nich wystartować :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...