Skocz do zawartości

GS 500 czy ER-500 / GPZ500 czy EX500


Rekomendowane odpowiedzi

Jak bedziesz jezdzil z glowa to nie powinienes sobie zrobic krzywdy.

 

Wiesz simsonem nawet nie odkrecalem to o to sie nie martwie :). Jak jest z gabarytami?? Mam 180 i rosne to nie za małe bedzie dla mnie... Bo GS-ek taki simsoniasty byl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z gabarytami?? Mam 180 i rosne to nie za małe bedzie dla mnie... Bo GS-ek taki simsoniasty byl

Mysle, ze powinno dac rade. Jeden z kolesi, ktorzy ujezdzaja CB ma jakies 190cm na oko, smiga i nie slyszalem zeby narzekal. GS'ik rzeczywiscie taki mniejszy i delikatniejszy. ER nie wiem bo nigdy nie mialem okazji sie przymierzyc. Jak masz te 180cm to spokojnie dasz sobie rade z CB. Kolezanka (wzrost jakies 155cm) tez ujezdzala swego czasu CB i jestem pelen podziwu jak sobie radzila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedewszystkim kazdy patrzy na wyglad i GPZka wygrywa.

Pozatym osiagi tez ma lepsze od GSki chodz niewiem jak wyglada to z EX

Kumpel zgania na GPZ 500s z 2002 roku i jest bardzo zadowolony.Niespala mu to duzo a kopyto tez ma w miare.Dokladnych danych technicznych nieznam tego motorku ale poprostu takie jest moje zdanie ze GPZ wygrywa z tymi motorkami

Zreszta ma go do sprzedania takze jak ktos jest zainteresowany to zapraszam bo warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedewszystkim kazdy patrzy na wyglad i GPZka wygrywa.  

Pozatym osiagi tez ma lepsze od GSki chodz niewiem jak wyglada to z EX  

Kumpel zgania na GPZ 500s z 2002 roku i jest bardzo zadowolony.Niespala mu to duzo a kopyto tez ma w miare.Dokladnych danych technicznych nieznam tego motorku ale poprostu takie jest moje zdanie ze GPZ wygrywa z tymi motorkami  

Zreszta ma go do sprzedania takze jak ktos jest zainteresowany to zapraszam bo warto

Skad wiesz ze wygrywa napewno nie wygładem a osiagami to jest raczej kwestia sprawdzenia a pozatym to te dwa motorki róznia sie wygladem jak wiesz ze gpz500s to scigacz a cb500 to nakeed ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

różnice:

CB ma chłodnicę' date=' inne nie.

CB to Honda, inne nie.

 

Moja CB pali w mieście około 4,5, a w trasie zszedłem do równego 4,00, u konkurencji chyba trochę więcej.

 

Z 500ek najlepsza i kropka.[/quote']

kurde jak wam się udaje schodzic poniżej 5 L/100 mi pali 6 L ale może zbyt dużo wymagam od niej :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozatym to te dwa motorki róznia sie wygladem jak wiesz ze gpz500s to scigacz a cb500 to nakeed

Szanowny kolego Timac ja wiem ze niektórzy ludzie czytać nie umieją ale te dwa modele Motocykli zapewne odrórznić potrafią w powyższym tekscie jest wszystko napisane klarownie i zrozumiale zapewne wiesz co oznacza symbol S :!:

darekcb500 jak GPZka jest scigaczem to mi sie wydaje ze niemamy o czym rozmawiac
Dokladnie jak napisales nie mamy oczym rozmawiać bo niema o czym :D
Pozatym widzialem mozliwosci GPZki i CB i stand moje sugestie
Nie wiem co chcesz przez to powiedzieć rozwin wypowiedz bo sam jestem ciekaw jakie so te twoje sugestie :?:

 

[ Dopisane: 14 ]

kurde jak wam się udaje schodzic poniżej 5 L/100 mi pali 6 L ale może zbyt dużo wymagam od niej

Można i to w bardzo prosty sposób ja uzyskalem przy jezdzie mieszanej 4,4l/100km a przy ostrym palowaniu w porywach do 190km/h nigdy nie wzieła powyżej 6l proponuje w pierwszej kolejnosci zaglą dnac do filtra pow ;) pzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byc moze moj kolejny zakup to bedzie wlasnie GS 500. Sprzedaje CMke (moze juz we wtorek) i szukam czegos dla siebie (pomyslow jest wiele, GS 500 E jest jednym z nich).

 

Chcialbym sie dowiedziec z jakimi wadami moge sie spotkac przy wczesnych rocznikach produkcji (np. 89')?

 

Pozdrawiam

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...