Skocz do zawartości

GS 500 czy ER-500 / GPZ500 czy EX500


Rekomendowane odpowiedzi

Chcialbym sie dowiedziec z jakimi wadami moge sie spotkac przy wczesnych rocznikach produkcji (np. 89')?

 

Opłaca sie wyrywać taki rocznik?? O ile pamietam to one sa niewiele tansze od tych z 94 itp. Chyba ze trafiałem na same okazje ale 94 widziałem kilka razy za 5tyś.

 

 

ojro dla kogo szukasz tego motocykla???  

 

Zdziwie cie ale dla siebie. Jakoś na przyszły rok na jakieś 3 miechy przed prawkiem chciałem sobie sprezentować żeby poćwiczyć na bocznych drogach i bez przeszkód zdać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale S nie oznacza ścigacza tylko wersje obudowaną a to jest różnica

A czy ja gdzies napisalem ze S oznacza scigacz , ja sklonilem sie do konkretnego modelu gpz500s czy to do holery jest naked :?: :?: :?: chyba umicie odróznić kure od kaczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiedzieć w gazetach to proponuje tobie nie wytrzymałem z tego wzgledu ze ty chyba Kawasaki gpz500s na oczy nie widziales albo nie wiesz co to jest naked a co scig tu zapodaje ci porównanie i jeszcze jedno zobacz na kierownice zapewne naked nie ma dzielonej kierownicy ;) http://www.motocykle.domeczek.pl/prezentac...z500/gpz500.htm a tu masz cb500 http://www.motocykle.domeczek.pl/prezentac...honda_cb500.htm a tu masz klasycznego pieknego nakeda i w wersji z owiewka (S)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedno zobacz na kierownice zapewne naked nie ma dzielonej kierownicy

 

Akurat GS 500E jest naked i ma dzieloną kierę. Teraz już nie ale wcześniej tak. Mój z 97 roku ma dzieloną, i w życiu nie zamieniłbym jej na całą.

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darekcb500BUhahahaha prosze Ciebie nieirytuj sie chlopcze :-D siedziales kiedy kolwiek na jakims motocyklu bo z twojego rocznika wynika ze ujezdzaasz jakas MZ albo skutera ;)

 

tak sie zapedziles ze chyba niewiesz co wklejasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...