Skocz do zawartości

UWAGA motocyklisci cross i enduro


lechu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiedzialem ze ten sezon just pechowy i niestety pod koniec stal sie tez dla mnie. Nie bede zanudzal was ta historia, bo i po co, napisze raczej o wnioskach. Moj wypadek spowodowal na polnej drodze samochod ktory wymusil 1-szenstwo (koles mnie nie zauwazyl...) 0 mojej winy, a jednak na nogach wiecej skory nie mam niz mam (mimo spodni crossowych.) UWAZAJCIE W TERENIE NA WSZYSTKIE OTACZAJACE WAS POJAZDY, POWTARZAM WSZYSTKIE, bo u mnie skonczylo sie na obdartych za skory nogach, ale nie kazdy moze miec tyle szczescia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na typa, ktory przy predkosci okolo 70km/h chce was zdjac z motoru ? I skacze na was jak superman...

Na polu na wszystko trzeba uwazac, nie tylko na samochody :(

 

Pzdr

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawostka i nie ściema!!!!

 

doświadczyłem na własnej skórze!!!!

 

jade sobie polem z kolegami na endurasach..było nas 5 bajków...w pewnej chwili z krzaków wyskoczył zając i w szkoku chyba zapitolił prosto w przednie koło mojego bajka i bądź co bądź z taka siłą przywalił we mnie że od razu zwaliło mnie z motoru :-D ja chyba byłem w większym szoku niz ten zając ale on nie przezył :cry: jak bydlaka podniosłem to miał chyba ok metra dł od uszu do ogona......

 

więc uwazajciew bo cholera wie co was trafi i gdzie :(

 

pozrdo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawostka i nie ściema!!!!

 

doświadczyłem na własnej skórze!!!!

 

jade sobie polem z kolegami na endurasach..było nas 5 bajków...w pewnej chwili z krzaków wyskoczył zając i w szkoku chyba zapitolił prosto w przednie koło mojego bajka i bądź co bądź z taka siłą przywalił we mnie że od razu zwaliło mnie z motoru :-D  ja chyba byłem w większym szoku niz ten zając ale on nie przezył :cry:  jak bydlaka podniosłem to miał chyba ok metra dł od uszu do ogona......  

 

więc uwazajciew bo cholera wie co was trafi i gdzie ;)  

 

pozrdo

 

Pasztet byl przynajmniej z tego wszystkiego?? :( :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba uważac nie tylko na zające, bo przeciez jeżdżąc w terenie, po polach czy lesie jest wiele zwierząt (mniejszych i wiekszych) które na odgłos motorka przestraszone uciekają gdzie popadnie (nawet pod kołą samego moto jak wczesniej była mowa)

Stare motocyklowe przysłowie mówi: jak się nie wywrócisz.....to se nie poleżysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwaga tez na pijanych traktorzystow :( kumplowi pozyczylem wsk zeby do sklepu pojechal to jak wracal na polnej drodze wymijal traktora z bronami zapietymi i papaj zjechal w jego strone to on do rowa zjechal , nic mu sie nie stalo. Jak wrucil, zostawil towar to w pogon na 3 motory pojechalismy ale gdzies uciekl :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zwierzynę trzeba uważać nie tylko w polu ale też na drodze. Raz jechałem asfaltem co prawda mało uczęszczanym ale to już nie pole! i mi łoś z lasu wybiegł tuż przed nosem 8O Co prawda nie miałem takiej prędkości, żeby w niego przywalić (wiadomo simson) ale dobrze sie zdziwiłem i wystrachałem, a i pierwszy raz na żywo łosia widziałem poza zoo i to z takiego bliska (a wielki był jak słoń) :-)

 

Bądźcie ostrożni bo "śmierć" przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nienawidze zająców na drodze, raz jechałem sobie już po zmroku, a tu mi hyc długouchy przed moto przebiega. Myśle sobie spoko bo zdąży, a ten skur**** przestraszył sie samochodu co jechał z naprzeciwka i zawrócił prosto przed moje koła :P . Kilku centymetrów brakowało do pasztetu zajęczego i dzwona ;) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...