Skocz do zawartości

stary filtr w rosyjskich bokserach


kazaa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tj. filtr starego typu

po odkręceniu śrubek i wyjęciu obudowy mym oczętom ukazał się ów filtr

 

w środku zamiast wkładu były tak jakby włosy, upchane w takiej puszce, zresztą nie mogłem się dostać do środka

jak to się czyści? czy tak niegdyś wyglądały filtry powietrza czy jest to może zatrważająca przeróbka poprzedniego właściciela?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włosy ? A moze jezdzil tym jakis fryzjer :-D . U mnie jest napchane takiego jakby stalowego drutu (cos jakbys rozplatal linke ). Jest tego napchane full. Widzialem tez filtry napchane zylka. Najlepiej oplukac to w benzynie. Dobry material na filter to dorwac gdzies ruski traktor i one mialy wklady z takiego jakby siana zbitego. Podobne filtry ma stary typ Tatry 815. One tam maja te filtry ze zbitego siana, a pozatym maja jeszcze wlany w miske olej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pozatym maja jeszcze wlany w miske olej.

chyba każdy tego typu filter w ruskach musi byc nasączany olejem zeby brudy wylapywał... ja mam w piwnicy nawet taki komin, co to można go podłączyć z odmą i wtdey olej jest dostarczany non stop na wypełnienie filtra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug kolegi Wiecznego Studenta tak jest. Mozna sie z tym zgodzic. Z odpowietrznika zawsze cos tam sie dostanie wraz z powietrzem. Ale troche oleju na dno musisz wlac.(nieduzo moze ze 100gram). Ten stary filtr powietrza to musi byc przerobiony, bo oryginalnie tego przewodu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jakoś nie przekonał ten zasyfiały, czarny, smolisto- oleisty kłąb żyłki, więc w miejsce całego tego komina wsadziłem filtr suchy od CZ kupiony za 15zł, który całkiem dobrze tam pasował, a zakryłem go rondlem nierdzewnym kupionym w Tesco za 9zł z obciętym uchem i wywierconymi otworami do mocowania. Było jak z podpaską Always. Zawsze czysto, zawsze sucho zawsze pewnie.

Oczywiscie jak ma byc oryginał 100%, to mój patent odpada.

Gryf MC Poland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-D

swoją drogą na ostatnim bajzlu w Łodzi chciałem sobie kupić metalowy talerzyk na tenże filtr, bo miałem plastikowy i mi się nie podobał

ale handlarz krzyczał 25 złotych, myślę sobie........ no to talerzyk zrobię sobie sam.......a teraz już wiem, że muszę jechać do Tesco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ktos powiedział, że jego te filtry nie przekonują. A ja Wam powiem, ze są ta najskuteczniej czyszczące filtry - taka maja powszechna opinię. Teraz mogłoby się pojawić pytanie. "Skoro są takie extra, to czemu juz ich sieprawie nie stosuje?" No właśnie - jedyna ich wadą jest nieczystość >nieznaczny problem<, ale i wymagana obsługa. Świat dąży do jednorazowości, typu "wyjmij stare, włóż nowe, stare wyrzuć". A Ktos tu prawdziwie powiedział - "kominki" z odmami były w starszych Dnieprach, to była ich prymitywna akcja zmierzająca do "ekologi", bo przez tą odmę wcale olej nie leci, tylko przedmuchy ze skrzyni korbowej.

A patent z "Always" niezły!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucham? Wiesz, odnoszę wrażenie, że mnie prowokujesz. Z forum sie nie kłuciłem tylko z coniektórymi forumowiczami. Ostatnio sie pojawiłem, z powodów handlowych. Nie chcesz mnie tu? Nie ma problemu. I jeszcze jedno pyt. co masz na mysli mówiąc ze kiedykolwiek wćiskałem kit? Jak śmiesz mnie oczerniać skoro nawet mnie nie znasz. Mogę przyjać to, ze jestem samolubny jeśli chodzi o wiedzę, bo to zauważyliście, ale nie to ze jestem kłamcą. Przytocz przykład kiedy skłamałem! I jak sprawdziłeś, to że skłamałem? Mówi sie, ze ludzie dorośli są mądrzejsi, sorry, Ty >może lepiej pan< ma 29 lat. I w czym mujesz sie lepszy ode mnie?

Odpowiedz na pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nerwy to sobie w buty wsadz, tak samo jak i wiedze, ktora tu objawiles na forum :lol: Widac doskonale z kim mamy do czynienia po postach jakie tu piszesz, takze co do kitu to wystarczy tylko kliknac na twoje posty i nie pozostaje doza wapliwosci co soba reprezentujesz :lol: Nas masz zadarty do gory ale zycie to wyprostuje, w twoim wieku to raczej nastawilbym, sie na sluchanie niz komentowanie ale to jak pisalem juz zycie ci niejednokrotnie pokaze...

:mrgreen:

 

P.S.

Co do klamstwa to chyba jakies urojenia badz psychiczne zaburzenia sie w twym mozgu roja, a moze to poprostu taki wiek :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...