Skocz do zawartości

Buty


Rekomendowane odpowiedzi

ponawiam pytanie ' date='czy ktos mial doczynienia z tymi butami, albo zna jakas opinie o tych butach? http://www.allegro.pl/show_item.php?item=75687047 bo nie wiem czy warto je kupic, cena jest uwazam atrakcyjna.[/quote']

 

Jak dla mnie troche "plastikowe", nie wyglądaja na zbyt solidne :?

chociaz za tą cene naprawde warto :D :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że namówiłeś swojego kolege z miasta żeby stanął w twojej obronie bo tobie samemu brakuje jaj. I niech twój waleczny kolega wie że nie dyskryminuję ludzi ze względu na wiek tak więc jak "enduroguy" ma jakies kompleksy to niech zgłosi się do psychologa może on mu pomoże.

Jak piszesz stary: "Tylko pytanie ile lat doświdczeń moze miec szesnastolatek?" to świadczy o tym za jakiego kozaka sie masz bo jestes 6 lat starszy.

A co do tego ze stanalem w obronie Bartka to to chyba normalny odruch szczegolnie, ze to moj kumpel, ale tak bym postapil jakbys przyczepil sie do kogos innego za to ze ma mniej lat od Ciebie bo to bzdura 8O .

Jak zazdroscisz "eloelo", ze ma kolegow no to przykro mi, jak sam pisales- do psychologa

 

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=75687047  

a co sadzicie o tych butach? bo cena jest dobra, ale czy ktos mial doczynienia z tymi butami??

 

Konstrukcja przypominaja mi jakos buty z wyzej polki (ta skóra po wewnetrznej stronie buta), ale na opinie pewnie bedziesz musial poczekac bo to dosyc swiezy towar. Sądze ze moze to byc dobra alternatywa jak szukasz nowych butow a nie masz kasy, bo ogolnie marka Fly stosunek cena/jakosc ma b.dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

a ma ktos z was moze "alpinestars vector"? watro kupic ten but czy lepiej skusic sie na ktores z "tech'ow"? ja strasznie napalilem sie na vectory i jesli tylko beda na targach w lodzi to je kupie. prosze o opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectory to buty bardziej na motocykl szosowy.

Jak chcesz mieć dobry lans to możesz kupić tech 10, ale jakością nie powalają.

 

Do jazdy w terenie zdecydowanie polecam serie tech.....

Jeśli masz troche więcej kasy to zainwestuj w tech6 bądź tech8 one reprezentują już bardzo wysoki poziom.

Teraz są dodatkowe wyprzedaże na koniec sezonu, więc są całkiem w rozsądnych cenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie moje wymagania to takie by w zime byly w miare cieple i palce mi nie odmarzaly a jak juz przejezdzam przez swider albo jakas inna gowniana rzeczke to nie chce zeby przemokly :D nie jestem zadnym pro wiec nie musze miec butow wypasionych itp ale jak mam juz wydac 1tys. to chce to zrobic w odpowiedni sposob i na cos trwalego, godnego polecenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie: na co powinienem kase w pierwszej kolejnosci kase wydac na buty czy na rekawiczki? wiadomo ze rekawiczki sa tansze ale teoretycznie buty to mam. GLANY. sa wysokie ,usztywniaja kostke, i chronia przed ewentualnymi poparzeniami. Tak wiec czy pierw mam kupic pożądne buty czy rekawiczki i i glany na jakis czas mi starczą??? co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie: na co powinienem kase w pierwszej kolejnosci kase wydac na buty czy na rekawiczki? wiadomo ze rekawiczki sa tansze ale teoretycznie buty to mam. GLANY. sa wysokie ,usztywniaja kostke, i chronia przed ewentualnymi poparzeniami. Tak wiec czy pierw mam kupic pożądne buty czy rekawiczki i i glany na jakis czas mi starczą??? co?

Jeżeli tak podchodzisz do butów, to możesz w ten sam sposób postąpić z rękawiczkami, napevno masz jakieś ciepłe, skurzanie rękawiczki w których całkiem nieźle trzyma się manetke.

Kupuj buty tym bardziej że teraz na koniec poza sezonem są niezłe wyprzedaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Coś ci wasi koledzy źle trafili z Vectorami, ponieważ mam kilku znajomych, ktorzy jeżdżą w Vectorach kolejne sezony pod rząd i nie dzieje się z nimi NIC. A blacha na przodzie nie jest do niczego potrzeba, ponieważ w Vectorach podeszwa jest tak skonstruowana z przodu, że i tak się nie rozwarstwi (a przed tym głownie chronią blachy).

Gdybym teraz miał zmieniać swoje Sidi FlexForce, to właśnie na Vectory.

pzdr

 

[ Dopisane: 27-12-2005, 00:08 ]

Edit: odpowiednikami Vectorów są Sidi Crossfire srs: http://www.sidisport.com/eng/motorcycle/ar...rt_ID=MMFIRESRS

Trzeba przyznać, że buciki pikne.

Warto zwrócić uwagę, że mają kontrukcję przypominającą model na szosę, do supermoto, jednak są dedykowane do crossu i enduro.

Do SM Sidi wypuściło nowy model Crossfire SMS http://www.sidisport.com/eng/motorcycle/ar...rt_ID=MMFIRESMS . W sumie różnica to wymienna podeszwa, odpowiedni wyprofilowana - lepsze prowadzenie stopą motocykla w zakręcie.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...