Skocz do zawartości

Buty


Rekomendowane odpowiedzi

Ja w przyszłym tygodniu dostane nowe FOXy '06 i zobacze jak sie w nich jeżdzi. Napewno napisze wam jakie sa moje wrażenia i wtedy zdecydujecie czy warto je kupic czy nie. Miałem poprzedni model i nie na rzekałem było spoko. Teraz stare musze sprzedac bo za małe!! SZKODA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w enduro jestem wstanie zaryzykować stwierdzenie że buty są ważniejsze od kasku! A jk wiadomo na zdrowiu się nie oszczędza !

:icon_razz: :wink: taaaa...zwłaszcza że jak złamiesz noge to nie zginiesz, a jak walniesz głową w ziemie to jesteś trupem. Mimo to but też jest ważny.

Edytowane przez Kaze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_razz: :wink: taaaa...zwłaszcza że jak złamiesz noge to nie zginiesz, a jak walniesz głową w ziemie to jesteś trupem. Mimo to but też jest ważny.

 

Zgadza się, ale nie często walisz głową w drzewo, a narażony na uderzenie stopą w korzeń jesteś bardzo często w lesie. Ale z tym że trzeba mieć buty,kask,buzer, ochgraniacze chyba się zgodzisz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, ale nie często walisz głową w drzewo, a narażony na uderzenie stopą w korzeń jesteś bardzo często w lesie

to ty jezdzisz z wystawionymi nogami ??bo ja tylko przy skrecaniu, ale to tez nei zawsze

uderzenie głową jest tak samo prawdopodobne jak nogą

upadając albo zrobisz sobie cos z noga albo walniesz głową albo to i to

a uderzenie głową nie musi być koniecznie w drzewo :icon_razz:

Edytowane przez eloelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy glowa wazniejsza czy nogi- to nie jest wazne...

Jak sobie skasujecie lepetynke to juz nic nie zrobicie, a jak skasujecie noge to juz nie pojejzdzice, wiec efekt ten sam:)

Buty za 400?? to chyba tylko FLY, ale pamietaj ze co tanie to drogie.

Kupisz je i po sezonie wymienisz bo sie rozwala. Juz lepiej dolozyc troche i kupic Formy, lub jeszcze pooszczedzac i za 600 juz kupisz fajny sprzet- nieporownywalnie lepszy od FLY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mouse oczywiście wszystkie testowałeś od 4 do 8 .. i co rozumiesz przez 'naprawde dobre' , jakie są naprawde zauważalne różnice miedzy nimi , możesz coś o nich powiedzieć ? Pozatym , że wiadomo , że jak model wyższe to muszą być w jakiś sposób udoskonalone.

 

 

 

.. uwolnijmy forum od takich ludzi :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...