Skocz do zawartości

honda VF750f - co byscie zrobili ??


Rekomendowane odpowiedzi

czesc wszystkim

mam do kupienia za nieduze pieniadze honde VF750f ( wlascicel dodaje niemalze druga na czesci ) - ale jest jeden feler - instalacja elektryczna ( bylo jakies spiecie i rozrusznik wraz z cala instalacja nie nadaje sie do uzytku ) - czy moze ktos z was sie orientuje ile mjoze to kosztowac ( chodzi mi o robocizne ) i czy jest to bardz trudne do zrobienia ?

i jeszcze jedno - ile byscie dali za taki motor ( silnik jest ok )

pozdr i prosze o wasze opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze moto nie pali może byc przykrywka na inne wady,no bo jak sprawdzisz reszte skoro nie da sie odpalic silnika,a to nie jest jawa czy mz że pojdziesz do sklepu kupisz części i zrobisz remont,skoro własciciel sprzedaje w tym stanie moto to albo nie może go naprawic bo nie wiadomo co z nim jest,albo nie chce go naprawiac,bo jest w takim stanie że nikt tego póżniej nie kupi.

PS.u mnie w gazecie jest ogłoszenie o sprzedarzy hondy,bodajrze cb 400 do lekkiej regulacji,jakoś nie chce mi sie wierzyc w takie ogłoszenia,no bo skoro jest do lekkiej regulacji to czemu własciciel tego nie zrobi,przecież wtedy weżmie większą kase za moto,ta regulacja oznacza chyba remont,nie daj się nabrac na takie ogłoszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważaj w ogóle na serię VF (zwłaszcza F), miała szereg wad i łatwo uszkodzić silnik. Jeżeli motocykl nie jest odpalony i dokładnie sprawdzony to bym nie brał bo koszty serwisu są bardzo wysokie.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...