Skocz do zawartości

8 i 9 Runda MP 8 i 9 runda p PZM ENDURO OSTRÓDA 1-2.10.205


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zapraszam wszytkich na zawody do Ostródy.

Start spod klubu na ulicy drwęckiej (tak gdzie w tamtym roku)

Sobota godz 10, Niedziela o 9

Zgłoszonych jest ponad 100 motocykli i około 30 quadów. Trasa wydaje mi sie interesująca ale do przejechania przez amatorów ( czytaj mnie;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zaczeło sie :( Park maszyn juz rozstawiony. Jest ponad 140 zgloszeń. przyjeżdza nawet Marek Dąbrowski. Niestety nie będe mógl relacjonować zawodów na bierząco bo nie bede miał dostępu do netu przez weekend.

W niedziele nawet canal+ bedzie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

wybieramy sie z EnduroGuy-em do ustródy tylko mamy pare pytań głownie do osob z okolic.

po 1. Czy lepiej jechać do samej ostrody i zaplacić wiecej czy pojechac do iławy i dalje pks-em (na pocztaki pkp)

Cena biletu bez zniżki to 58zł

Po 2. Czy jest ktoś tak miły kto chciałby nas zabrać?? :(

Po 3. Czy są lepsze środki transportu od pociągu?? Bo ja narazie nic nie znalazłem?!

Jeśli ktoś coś wie to prosze o w miarę szybką odpowiedź :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej z Wawy to pociągiem do Olsztyna przez Iławę(koniecznie przez Iławę), i wysiadasz w Ostródzie. Oczywiście bilet kupujesz do Ostródy:_).

Ewentualnie najpierw do Iławy z Wawy i później po przesiadce, do Ostródy.

 

Iława to duży, kolejowy węzeł. A Ostróda to po drodze na Olsztyn:_)

 

Rozkład najlepiej sprawdzić u źródła: www.pkp.pl

 

Pozdrawiam:_)

 

edit:

Co do konkretnej odp. na pytanie, wg mnie najlepiej wyjdzie pośpiesznym do Iławy i później osobowym do Ostródy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o dojazd to tak jak napisano powyżej.

 

Widowiskowe są odcinki w wąwozach k/Żanina lub Leszakach. Wystarczy kogokolwiek zapytać na zawodach - pokażą drogę. Obydwa miejsca są na południe od Ostródy.

 

W tamtym roku było tak:

http://www.enduro.livenet.pl/relacje/ostroda2004.html

 

[ Dopisane: 02-10-2005, 19:12 ]

No i po zawodach. Pojeździliśmy po trasie, kilka etapów było naprawdę ciężkich. Na kamerce uchwyciłem kilka podjazdów pod "górę płaczu" m.in. jak Filu zasypał Strzałka... :(

Na trasę zawitał między innymi Czachor na LC4, podobno wyleciał "w kosmos" na odcinku k/autodromu i nie widać go już było drugiego dnia.

W okolicach Leszaków widziany był Krzysztof Hołowczyc :( ...

 

Niestety wyników nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...