Skocz do zawartości

Borki 2005 - fotki tudzież opis przeżyć


Rekomendowane odpowiedzi

Że tak wtrącę się w sprawie obrusu. Mam poważną propozycje dla Dominika. Wystaw obrus na aukcję, taką wewnętrzną, forumową. Obrus , jak jakiś tam puchar - będzie przechodni. Zwycięzca po wygranej licytacji zobowiązany jest do dostarczenia obrusu na kolejny zlot "Śladami Boruty", po czym po uaktualnieniu wpisów wystawi się go kolejny raz na licytację po kolejnym - rzecz jasna - zlocie. Kasę z licytacji przekaże się na jedynie zbożny cel, jakim jest dofinansowanie forum. Oczywiście zdobywca przechodniego obrusa zobowiązany będzie do przechowania w nalezytych warunkach, dbania, nie prania, nie używania, oddawania hołdu i czci itd., itd. pod jakimś tam okrutnym rygorem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się' date=' że przy aktywności zlotowych pisarzy obrus taki wystarczy na maksymalnie dwa zloty... [/quote']

 

A czy po tym 1szym - to zostało coś miejsca na nim :?: :twisted: obawiam się, że na dobrą sprawe to już nie ma gdzie się wpisywać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już nie ma gdzie się wpisywać...

Taaaaaaaa jak komuś nie wystarczył jeden podpis to gryzmolił po całym obrusie :twisted: Niektórzy to sa dopiero niedowartosciowani :D

Po tych naszych winach to na pewno nie!!! Za duża moc he he

To pewnie po tym moim :roll:

P.S.Nawet człowiek nie czuje jak mu sie rymuje :mrgreen:

Obawiam się, że przy aktywności zlotowych pisarzy obrus taki wystarczy na maksymalnie dwa zloty...

Nieeeee no teraz to już nie jest obrus jeno sztandar :!: A na sztandarach gryzmolic nie wypada :mrgreen:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaaaaaa jak komuś nie wystarczył jeden podpis to gryzmolił po całym obrusie  Niektórzy to sa dopiero niedowartosciowani  

przepraszam l3fciu.... taka jakaś wena twórcza przemawiała przeze mnie i Asię tego wieczoru :D :-D :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy na te 'borki' moze jechac kazdy z forum, czy tylko ci co sie znaja, czy jak??

No wiesz...eghmmm jeśli jesteś miłośnikiem ducati (jak jeden z moderów), bekasz co łyk browara (jak drugi z moderów :mrgreen: tylko nie za głośno bo chłopak sie przestraszy, że władzę chcesz mu odebrać ;) ) , i jesteś bardziej fotogenicvzny od naszej 4umowej koleżanki adu (i ją przepijesz Tur'em lub Killer'em :D ) i jeśli szybciej wejdziesz w lewy winkiel miedzy domkiem 7 i 9 niż... (tu się powstrzymam :D)i jeśli mat Twojego czarnego motocykla nie jest lepszy od mojego (zawsze byłem skromny) to możesz wpadać :mrgreen:

przepraszam l3fciu....

Na kolana :!: :twisted: :? :oops: Eghmm żartowałem :mrgreen: Ja to pisałem z myślą nie o Tobie jeno o takim jednym co jęzor wytykał do każdego kadru...swiRURAdom czy jak mu tam :mrgreen:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jesteś bardziej fotogenicvzny od naszej 4umowej koleżanki adu (i ją przepijesz Tur'em lub Killer'em  

L3fciu, uważaj to mój ziomek :D

 

 

 

Na kolana    

Ty zbereźniku jeden!!!!! :-D Jestem oburzona! :D

 

 

 

Ja to pisałem z myślą nie o Tobie jeno o takim jednym co jęzor wytykał do każdego kadru...swiRURAdom czy jak mu tam  

Musisz mu to wybaczyć..... Po wybuchu naszego ogrzewacza do wody, też byś miał jęzor na wierzchu ;)

 

A tak na poważnie Hyzio drogą dedukcji...... co Twoim zdaniem oznacza zlot 4umowy? Tu masz jedną prostą odpowiedź. Tzn. że jest to zlot, na którym spotykają się wszyscy forumowicze (chętni forumowicze-dodam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że co, że świru sie za mycie językiem wziął?

 

Biedny :cry: - nigdy nie widziałes jak kotki się myją :-)

 

Po wybuchu naszego ogrzewacza do wody, też byś miał jęzor na wierzchu

 

Walczyłem o ciepłą wode w domu .... ale że pomyliłem kolory kabli :arrow: to spaliłem ogrzewacz :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walczyłem o ciepłą wode w domu .... ale że pomyliłem kolory kabli  to spaliłem ogrzewacz

 

A ja musiałam wkładać wtyczkę do kontaktu, bo jakby miał kogoś prąd kopnąć, to tylko mnie! :-D

Dobry chłopak z naszego Świra, uznanie dla Niego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie bo wy*ebie ! kto mnie zgłosił do moderatora ? Adu chyba nie ty co 8O ? Przyznać się twardziele :D K... wiara takie głupoty pisze czasami - Wybaczcie, że zamiast napisać coś o obrusie (ja się tam nie podpisałem :cry: ) nawiązałem do mojej rozmowy z... z resztą nie będę się tłumaczył o co mi chodziło !!! Jasne - od razu mi bana w*ebcie ! Kumple w ch*j !!! A idź pan do Hujsunga jak się podk*rwiłem ! Zachowałem się jak gówniarz - Dominik może mi na gołe dupsko wlać, a ja pójde do konta ! Pier*ole to... nara

 

[ Dopisane: 11-10-2005, 22:21 ]

"Niech mnie ktoś przytuli.... :cry: "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adu chyba nie ty co  ?

 

Ja nie. Wiem kto, ale nie będę kabel.

 

Luzi uważaj na wypowiedzi, bo tu jest taki jeden strasssszny pan, który jak się zdenerwuje, to może Cię wyrzucić z 4um za obelgi. Będę Cię oczywiście bronić, ale nie przeginaj pałki.

 

Spokojnie, do przytulenia Ciebie zapewne nie jedna by się zgłosiła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...