Skocz do zawartości

Borki 2005 - fotki tudzież opis przeżyć


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie tam najbardziej zapadl w pamiec Olsen orbitujacy jak sputnik w piatek wieczorem :). Pieknie tez zaopiekowal sie grilem ;). Przez dlugi czas myslalem' date=' ze sobie robi jajca, ale potem Aska mnie uswiadomila, jaka jest rzeczywistosc ;).

[/quote']

 

Widzę, że wryłem się Wam w pamięć od nie najlepszej strony. :? ;) Cóż, następnym razem obiecuję poprawę ;) , postaram się nie staranować żadnego grilla ani niczego (i nikogo) innego. ;) :roll:

 

I moze jak zwykle obiecasz ze nie bedziesz pił?:P

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak.....troszkę spóżniony komentarz,ale lepiej późno niż wcale :D

 

zlocik był genialny.szczególnie piątkowa jego cześć ;) (tylko czemu Niedźwiedziu nie było Cię już jak wróciłam z domku?miałes na mnie poczekac coby kontynuowac rozmowę.... ;) ).dwa księżyce w pełni na dachu erekc....eee....znaczy...dyrekcji bardzo ładnie współgrały z rozgwieżdżonym niebem(niestety-mój magiczny aparat akurat odmówił współpracy i nie mam tego pejzażu uwiecznionego na fotkach...).Olsen przetaczający się przez grilla...taaaaa :( i przyznać się!przed Olsenem jeszcze ktoś go zmasakrował(i o ile dobrze pamiętam chyba Paweł wkopał wysypany żar pod grilla-żeby ktos sobie krzywdy nie zrobił czy żeby nikt nie zauważył?:> ) w sobotę coprawda nie pojechałam na wycieczkę krajoznawczą za to pozwiedzaliśmy okoliczne lasy i też był ociekawie :( co do sobotniego grilla-zbyt dużo czasu tam nie spędziłam,ale jak na chwilkę sie z Dziadem zjawiliśmy akurat trafiliśmy na śpiewającego Dominika(wzruszające! ;) ) oraz recytację wierszyków(genialnych zresztą :twisted: )

 

wielkie dzięki wszystkim za zabawę i dyrekcji za organizację.i do zobaczenia za rok!!!!!!!

 

aha-rozumiem,że obrus ze stołu dyrekcji zostanie zachowany dla potomności :>

 

pi.es.zdjęcia będą jak dorwę się do drugiego kompa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież siwypfk juz wie gdzie wulkanizator

heeee :-D dokładnie daleko nie jest ...ot ze 2/3 km i ciekawa trasa przy tym , a moj intruz przeszedł juz test i nadaje sie do wozenia koł :twisted: wiec zaden problem .

 

Ale ile teraz trzeba czekac na borki ahhhh :cry:

 

Pozdrawiam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps: a "świruradom" prawie wszedzie z jezykiem  (chodzi o fotki "ofkors" )  

 

znakiem tego, że się dobrze bawiłem :( baaa rewelacja :( :-D :-)

 

 

Ja tam bym chętnie zaczynał i kończył sezon w gronie 4um-owiczów , więc proponuje nastepny juz wiosną

 

Myślę, że można było by wbrać termin który nie będzie kolidował z BEMOWEM(pewnie sie znajdzie gro osób, które będą chcialy być na tym rozpoczęciu ) oraz z Poznańskim rozpoczęciem(powód jw)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moj intruz przeszedł juz test i nadaje sie do wozenia koł

trzymam za słowo :(

Ja tam bym chętnie zaczynał i kończył sezon w gronie 4um-owiczów , więc proponuje nastepny juz wiosną

ty to ale masz pomysł ! ja jestem również za !!! ciekawe co na to Paweł i Dominik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ciekawe ciekawe

 

ano robi sie ciekawie, ale przydało by się żeby wszyscy mieli koszulki forumowe na nast. zlot - łatwiej jest się indetyfikować.

 

np. siwypfk tylko drogą dedukcji moge was skojażyc było was dwóch jeden miał kurtke z frędzlami a drugi nie - to tyle :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...