Skocz do zawartości

Zmiany w komarku...


Empire
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jeżdzę na rs50 ale chce sie pobawić w zmiany w komarku 2351...;) Otóż chciałbym zalozyc amortyzatory od MZ. Czy jest możliwosć założenia? Z tego co widziałem to mocowanie jest takie same. I jeszcze tłumik od jawki 50. Oryginalny tłumik jest dostrojony do tego silnika i niewiem czy tłumik od jawy 50 moze wszystko popsuc tzn. moze gorzej jezdzic...I czy da sie założyć bak od rometa 50t1 albo od ogara poniewaznie podoba mi sie ten oryginalny;] Prosze o odpowiedzi na moj wiejski tunning:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^^ ja tego nawet tunning sie boje nazwac:D po prostu nie mam co robic i sie bawie:D ale czekam na dalsze naśmiewanie sie ze mnie;p

FAjnie ze jesteś zajebisty ale po co psuć jak coś dobre?? Jak ci sie nudzi to go odremontuj i zamiast wyzywać cie od debili bedziemy cie podziwiać....lepiej sie postaraj i zrob coś sensownego, nie zaśmiecaj forum, zrob komarka na lux i wtedy zaszpanuj ;)

Oczywiście rob co chcesz, wsadź wydech od stara, owiewke tiger, kufry od mz i zawieche z rynny czyli sztywny widelec o długości 2m :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Twój wiejski tuning jest jedna odpowiedź: jebnij sie w łeb i lepiej sprzedaj tego komara niż go tuninguj!! Baku nie zakładaj! Amorów nie zmieniaj! I tłumik też zostaw to będzie najbeściejszy tuning!!

Widze ze próbujesz nasladować "kolege" Greedo pisząc tego typu odzywki. Nie umiesz normlanie odpowiedzieć ? Jeżeli nie to zastosuj swój sposób na sobie czyli jebnij sie w łeb.

 

Empire jeżeli chcesz wprowadzić zmiany w silniku to polecam artukuł Tomasza Sałka. http://tomason2.w.interia.pl/4KM.rar

Honda CBR F4 99

 

http://www.cbrf4.blogspot.com - moja przygoda z motocyklem Honda CBR F4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe:] Niedługo zamieszcze moze zdjecia mojego złoma to zobaczycie z czym chce sie bawić...;] a te 4km mam zamiar robić na zimę w cieplutkim garażu:) juz widziałem ten artykuł...i bedzie malowanko na niebieski metalic. teraz jest beznadziejny oryginalny pomaranczowy...ble:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drops napisał:

No, a zamiast tłumika od jawki możesz wsadzić od rometa 50t-1 i powinien chodzić dobrze, ale więcej zmian nie rób bo to będzie czysta wiocha, szczególnie z tym bakiem

heh i kto to mówi? koles który w avacie ma simsona z plastikami od enduro :-D

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe:] Niedługo zamieszcze moze zdjecia mojego złoma to zobaczycie z czym chce sie bawić...;] a te 4km mam zamiar robić na zimę w cieplutkim garażu:) juz widziałem ten artykuł...i bedzie malowanko na niebieski metalic. teraz jest beznadziejny oryginalny pomaranczowy...ble:)

 

hmmm ty widac ze orginalnie jestes beznadziejny, tez by trzeba cie przerobic ;] jak nie masz co robic to zabaw sie czyms, zwiaz se rece za plecami czy cos, a nie mordujesz sprzeta !! nie majac o niczym pojecia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drops napisał:  

Cytat:

No, a zamiast tłumika od jawki możesz wsadzić od rometa 50t-1 i powinien chodzić dobrze, ale więcej zmian nie rób bo to będzie czysta wiocha, szczególnie z tym bakiem

 

heh i kto to mówi? koles który w avacie ma simsona z plastikami od enduro

Tylko w awatarze. W moim simsonie żadnych plastików nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Twój wiejski tuning jest jedna odpowiedź: jebnij sie w łeb i lepiej sprzedaj tego komara niż go tuninguj!! Baku nie zakładaj! Amorów nie zmieniaj! I tłumik też zostaw to będzie najbeściejszy tuning!!

Widze ze próbujesz nasladować "kolege" Greedo pisząc tego typu odzywki. Nie umiesz normlanie odpowiedzieć ? Jeżeli nie to zastosuj swój sposób na sobie czyli jebnij sie w łeb.

 

 

hmmm jak dla mnie to jest normalna odpowiedz na ludzi ktorzy chca takie rzeczy robic, widziałem kupe takich zwiesniaczonych sprzetow lezacych po zlomach, lub zaraz po zrobieniu gdzies rzuconych,

 

 

JESLI MYSLISZ ZE JESTES LEPSZY OD FABRYKI I SZTABU INZYNIEROW, ZE MOZESZ ZROBIC Z NIEGO COS LEPSZEGO I LADNIEJSZEGO

UŚWIADOMIE CI

NIE JESTEŚ!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Empire napisał:

Hehe:] Niedługo zamieszcze moze zdjecia mojego złoma to zobaczycie z czym chce sie bawić...;] a te 4km mam zamiar robić na zimę w cieplutkim garażu juz widziałem ten artykuł...i bedzie malowanko na niebieski metalic. teraz jest beznadziejny oryginalny pomaranczowy...ble:)

 

 

hmmm ty widac ze orginalnie jestes beznadziejny, tez by trzeba cie przerobic ;] jak nie masz co robic to zabaw sie czyms, zwiaz se rece za plecami czy cos, a nie mordujesz sprzeta !! nie majac o niczym pojecia!!

 

Chlopak ma pewnie dzianych starych ktorzy kupili mu RS'ke od tak sobie, dlatego dla niego taki komar to smiec... Nawet jak cos w nim rozpieprzy a bedzie chcial sie dalej pobawic w "przerabianie grata" to rodzice kupia mu nastepnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...