Skocz do zawartości

Gdzie nie można wjezdzac ?


wats
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jeżdże na razie bez karty motorowerowej, ale po drogach publicznych prawie wcale, tylko po jakiś zadupiach. Policji jeszcze nie widziałem, gorzej jest z gościami, którzy opieprzają za to, że im kółeczka na łące robie :) Kumel raz jechał przez las w nocy, we dwójke bez kasków, motorower niezarejstrowany, bez karty. Złapała go straż leśna, ale powiedział, że jego ojciec był leśniczym czy jakoś tak (bo był), to go puścili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumel raz jechał przez las w nocy, we dwójke bez kasków, motorower niezarejstrowany, bez karty. Złapała go straż leśna, ale powiedział, że jego ojciec był leśniczym czy jakoś tak (bo był), to go puścili.

 

Rzeczywiście jest sie czym chwalić...

 

gorzej jest z gościami, którzy opieprzają za to, że im kółeczka na łące robie :)

 

Nie dziwie się im. To prawie tak jakby ktoś ci po trawniku śmigał przed domem. Ja jak śmigam to staram sie unikać pół, które są dobrze zagospodarowane. Przejechać ale spokojnie, bez niszczenia czyjejś właśności. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj na takie samotne psy trzeba uwazac.. w sierpniu jak kupilem Mz to wypatrzylem kumpla.. i pojechalem za nim. On ma Yamahe DT 50. Dogonilem go po jakichs 2 minutach... i jeszcze go wyprzedzam widze tylko ze gosciu sie zatrzasl na moto ja go ominalem a mialem cos kolo 120 km/h. Za chwile patrze a tu kilka, wielkich psow spaceruje sobie.. Podczas wlasnie wyprzedzania jeden pies sie na niego rzucil (pies wazyl tyle co kolega, czyli okolo 60 kilo). Kolega mial rozszarpana reke i poobijal sie jeszcze upadajac na ziemie.. Te bydlaki omal go nie zagryzly Wjechalem w towarzystwo moja Mz dosc solidnie kiereszujac 3 psy.Postawilem moto i rzucilem sie na ratunek koledze. Jeszcze 2 psy kaskiem dostaly i 1 z buta. Kolega mial 142 szwy... Pozniej byly pytania dlaczego przyjechalem Mz no a ja powiedzialem: adrenalina, szok i przyjazn. Do dzis nie zapomne tego widoku jak te suk.....ny szarpaly mojego kumpla... Ale kolega byl dobrze ubrany (skora).. Uwazajcie na takie bydlaki.. a szczegolnie na takie grupki...

 

A co do jazdy po lesie.. to nigdy nie spotkalem nikogo co moglby mnie zatrzymywac w lesie.. a tymbardziej policji.. Powiedzieli tylko zebym nie wyjezdzal na droge z takim blotem i tyle.. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj na takie samotne psy trzeba uwazac.. w sierpniu jak kupilem Mz to wypatrzylem kumpla.. i pojechalem za nim. On ma Yamahe DT 50. Dogonilem go po jakichs 2 minutach... i jeszcze go wyprzedzam widze tylko ze gosciu sie zatrzasl na moto ja go ominalem a mialem cos kolo 120 km/h. Za chwile patrze a tu kilka, wielkich psow spaceruje sobie.. Podczas wlasnie wyprzedzania jeden pies sie na niego rzucil (pies wazyl tyle co kolega, czyli okolo 60 kilo). Kolega mial rozszarpana reke i poobijal sie jeszcze upadajac na ziemie.. Te bydlaki omal go nie zagryzly Wjechalem w towarzystwo moja Mz dosc solidnie kiereszujac 3 psy.Postawilem moto i rzucilem sie na ratunek koledze. Jeszcze 2 psy kaskiem dostaly i 1 z buta. Kolega mial 142 szwy... Pozniej byly pytania dlaczego przyjechalem Mz no a ja powiedzialem: adrenalina, szok i przyjazn. Do dzis nie zapomne tego widoku jak te suk.....ny szarpaly mojego kumpla... Ale kolega byl dobrze ubrany (skora).. Uwazajcie na takie bydlaki.. a szczegolnie na takie grupki...

Lem? ;)

Co do jazdy po polu to radze jezdzic po polach w sąsiedniej wiosce wtedy MOZE rolnik nie bedzie wiedział kto to zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No zdziwili byscie sie bo w okolicach gdzie ja mieszkam lesniczy zabil goscia ktory nie chcial sie zatrzymac! zaczol do niego strzelac!!

 

:-D :-D :-D

ratunku... wypisuje sie z tej tablicy.

 

 

Delete Account 'Memfis'? [Yes/No?]

Enter Command: .......Yes

Delete percentage: 10%...25%...50%...75%...100%... Complete!

Acconut 'Memfis' Deleted, Have a Nice Day!

[system Shutdown] ver.1.03 made by 'Forum Motocyklistow Swiata', Last Update: 25.09.05r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...