Skocz do zawartości

Gdzie nie można wjezdzac ?


wats
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no ja tam zawsze uciekam, nie raz juz mnie gonili

za jazde po lesie mozna dostac nawet 500zl (jeden u mnie taki mandacik dostal) wiec radze ladnie blotkiem rejstracje wysmarowac :D

bo wystarcza im numer, nawet chlopaka nie zatrzymali....

 

ja tam w ogole bym sie nie zatrzymywal, moze dlatego ze prawka nie mam jeszcze :roll:

 

ale powiem tak z doswiadczenia

jak starzy sa to mozna sie zatrzymac bo oni wiedza o co chodzi i z nimi sie dogadasz

a jak mlodzi to bedzie masakra...

 

czasami jak sie zatrzymasz to ich zdziwko bierze, bo i tak by cie nie zlapali :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale powiem tak z doswiadczenia

jak starzy sa to mozna sie zatrzymac bo oni wiedza o co chodzi i z nimi sie dogadasz

a jak mlodzi to bedzie masakra...

 

 

dokładnie mlodzi to myslą ze swiat zawojuja i maja kompleksy czyszczac krawezniki wiec musze sie na kims wyzyc a juz tacy w wiekszym doswiadczeniem to inaczej na to patrza (bo kiedys robili napewno podobnie) i w 90% przypadkow mozna sie z nimi dogadac :D i zalatwic sprawe polubownie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaaj nad wislą policja na dwoch gyzlich ( nie wiem jak sie to pisze )

Nas goniła i sie im nie udało albo zrezygnowali

 

No pochwal sie ze siedzial Ci 0,25m za twoim tylnim blotnikiem ;)

No jak miala miec szanse gdy wszyscy z nerwow uciekali jak glupi ?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eloelo napisał:

dzisiaaj nad wislą policja na dwoch gyzlich ( nie wiem jak sie to pisze )

Nas goniła i sie im nie udało albo zrezygnowali

 

 

A na jakim moto im uciekłeś ? Bo na Dt80 zablokowanej raczej by mi sie nie udało uciec.

Wr250f, ale to jakis cud ze wszyscy uciekli bo ten koles na Dr350 drugi raz byl na moto.... Dobrze ze z Plochem sobie przodem polecielismy i lajtowo zamykajac 5 bieg jechalismy spokojnie ;) . Tak szczerze mowiac to ja nawet nie wiedzialem poczatkowo ze nas gonia bo nie zamachali ani nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe a nie zgadniecie co sie przed chwila stalo :D

bylem z plochem na rowerze i podjechal kolega na nsr i policjant podszedl zaczal pytac ile jezdize itd. i mowi do niego w koncu no to pokaz co umiesz, na kolo itp. no i kolega do niego tak : tak tak zaraz mi mandaat wlepicie

na co on : tutaj ci nikt zadnego mandatu nie wlepi ;)

 

jaki z tego morał ? nie ma to jak józefowska policja

 

A co do tego nad wisla to na poczatku nie bylo za ciekawie jak sie odwrocilem i widzialem twarz tego policjanta :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...