Skocz do zawartości

Nowy Świat


Ahmed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Impreza przewidziana jest na dwa dni.

24.09 pokazy, wystawy, atrakcie dla najmłodszych od. 7 lat.

25.09 - o 11 zbórka do parady zaczynającej się od 12.00 Niestety udział w paradzie ma być płatnty sic! :D chyba 15 zeta.

Swój udział zapowiedziałi kilka firm jak Panon, Suzuki, Yamaha, Yuki, Airoh. Uvex i wiele innych.

Mają podobno wyprzedawac taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udział w paradzie płatny?

no nie wierzę...

 

W tym kraju wszystko jest możliwe :D

 

Może by tak nie "wchodzić" w tę paradę ?? Może wyjdzie jakaś śmieszna mini-paradka na 6 moto :P)

 

A tak swoją drogą to za co ta opłata ?? Za wynajęcie asfaltu ?? Chyba, wleją po 3 litry Pb95, żeby nikomu nie zabrakło :P

 

Ja na pewno nie zapłacę za udział w paradzie !! A niech jadą sobie sami ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udział w paradzie płatny?

no nie wierzę...

 

Komercha to podstawa. :mrgreen: A swoją drogą, to może uda się zahaczyć o NŚ w drodze powrotnej z Borek w niedzielę. Chociaż obawiam się (być może niesłusznie - oby) - że może zrobić się wiejski (wieśniacki) festyn ku uciesze gawiedzi składającej się z ludzi, mówiąc delikatnie, przypadkowych.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może zrobić się wiejski (wieśniacki) festyn ku uciesze gawiedzi składającej się z ludzi' date=' mówiąc delikatnie, przypadkowych.[/quote']

 

Nie inaczej będzie. Ta impreza nie jest dla motocyklistów, lecz motocykliści w niej sa atrakcją na zasadzie małp w cyrku. A ludziska przyjdą po kosciele popatrzeć na dziwolagów w skórach i przy okazji wydadzą parę złoty na watę cukrową i napitki. Płatna parada... bossssszzzzeee... :roll: co tu się dzieje w ogóle??

Czy to może Pan M. Kubiak organizuje tę imprezę??

 

Znalazłem linka. Same ogólniki, zero konkretów. ch**nia wielka bedzie i tyle...

http://www.cardinall.com.pl/html/nowy.htm

Gryf MC Poland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec było....gówno

Syf totalny. Niby miało byc tak super a brakowało i husqvarny i cagivy ;)

Na stoisku yamahy nie bylo ani jednego enduro. A u hondy 4 motocykle. Jedyne fajne stoisko to suzuki. Większość uczestników to jak ja to nazywam "chopper dziadki" :lol: na goldwingach z milonem lampek i "mega klaksonem". Poznałem jednego fajneg kolesia na suzuki ts i tyle. Ogólnie nie polecam. Tzn wogule nie polecam. Strata czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż obawiam się (być może niesłusznie - oby) - że może zrobić się wiejski (wieśniacki) festyn ku uciesze gawiedzi składającej się z ludzi, mówiąc delikatnie, przypadkowych.

 

No i moje obawy potwierdziły się - impreza przybrała charakter typowego festynu (przynajmniej dziś, tj. w niedzielę w godzinach popołudniowych), a motocykliści, jak to ujął Korba, robili za małpy w cyrku. ;) Ale może i dobrze, że ktoś organizuje takie imprezy - może pomogą one oswoić się społeczeństwu z motocyklami oraz ludźmi je dosiadającymi i niemotocyklowe ludki będą spoglądać na nas przychylniejszym okiem. :D

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Festyn i Bałagan. Tak jak się zapowiadało.

Ciekawe, czy organizator zarobił.

A piorunującą sprawą były ceny na stoisku dilera Suzuki. GSX 1400 za 32500zł. No coś niesamowitego.

 

A propos tej imprezy to moja mama, która ogólnie specjalnie nie ekscytuje się moją jazdą motocyklem dzwoniła do mnie i się pytała, czy byłem dzisiaj na Nowym Świecie, bo tyle fajnych motocykli tam było.

Tak to jest. "Motocylklista - bandyta, pirat, dawca, wariat."

A jak przyjdzie co do czego to - "ale fajny motorek, ile tu fajnych motorków, ilu tu ich jest..., a zobacz tam jaki fajny koleś..."

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nudząc się w sobotnie przedpołudnie zawitałem na Nowy Swiat i widziałem kilka straganów na których nie było nic specjalnie ciekawego, trochę policjantów, dzieciaków na skuterach, kilkanaście motocykli i trochę gapiów. Po przejsciu się ulica ''w te i nazad'' co zajęło mi może 20 minut, i obejrzeniu mało ciekawych wystawek, uznałem imprezę za zaliczoną i udałem się w drogę powrotną. Może to i była atrakcja dla postronnych obserwatorów, ale nie dla bikerów niestety.

Gryf MC Poland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...