Skocz do zawartości

Odzież i ochraniacze do Enduro


Rekomendowane odpowiedzi

Pozwólcie że podłączę się pod temat... ;)

Mam podobny problem... Chce jakieś „ciuszki specjalistyczne” ale nie wiem jakie i czy można kupić jakieś używane fajne ??

Mam suzuki ts50 i chce się zakupić jakieś ciuszki do jazdy.... pewnie niejeden mnie wyśmieje że na takim motorku taki strój że chyba mnie straszy (bo demon szybkości to ts50 nie jest) ale raz w lesie wywaliłem i trochę się obdarłem tu i tam...Nie mówiąc o mojej kurtce :/ może że jak bym miał odpowiednie ciuszki to by było lepiej ... Pykam się po lesie rekreacyjne i

chce wiedzieć jakie są ciuchy na unduro i jakie na crossa i czy jest jakaś różnica?? Co mam wybrać żeby na suzuki ts50 nie wyglądać jakbym wyskoczył jak Filip z konopi?? Musze dodać że po drogach też dużo śmigam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie niejeden mnie wyśmieje że na takim motorku taki strój że chyba mnie straszy

 

nie!!!!! nikt cie nie bedzie wysmiwal, bezpieczenstwo jest najwazniejsze porzadna glebe mozesz zaliczyc na kazdym sprzecie czy to bedze ts'ka czy wr'ka, nie ma znaczenia ;) przed ciuchami sa jeszcze ochraniacze, takze pomysl jeszcze o tym chyba ze juz je masz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwólcie że podłączę się pod temat...

Mam podobny problem... Chce jakieś „ciuszki specjalistyczne” ale nie wiem jakie i czy można kupić jakieś używane fajne ??

Mam suzuki ts50 i chce się zakupić jakieś ciuszki do jazdy.... pewnie niejeden mnie wyśmieje że na takim motorku taki strój że chyba mnie straszy (bo demon szybkości to ts50 nie jest) ale raz w lesie wywaliłem i trochę się obdarłem tu i tam...Nie mówiąc o mojej kurtce :/ może że jak bym miał odpowiednie ciuszki to by było lepiej ... Pykam się po lesie rekreacyjne i

chce wiedzieć jakie są ciuchy na unduro i jakie na crossa i czy jest jakaś różnica?? Co mam wybrać żeby na suzuki ts50 nie wyglądać jakbym wyskoczył jak Filip z konopi?? Musze dodać że po drogach też dużo śmigam....

 

Ja sie nie bede smial tylko pogratuluje ze dobrze myslisz ;) . Sam jezdzilem jak mialem TS w pelnym stroju i nie uwazam tego za glupote.

Ja bym Ci proponowal po kasku kupic jakies dobre buty, bo jezdzac w terenie ochrona nog jest bardzo wazna!! Potem buzer i nakolanniki. Wierzchnia warstwa stroju (spodnie i bluza) to glownie wyglad a nie ochrona....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Siema lata ktoś z was w spodniach moro bo sie własnie zastanawiam jak mam dać 160 zł za jakies fly 303 które i tak sie rozwala to czy nie lepiej dac 60 zł za moro które sie tak szybko nie rozleca jak zwykłe drechy

 

Mi się wydaje że warto zainwestować w specjalne spodnie(że lipa to swoją drogą) na crossa z tego względu że szypciej schną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema lata ktoś z was w spodniach moro bo sie własnie zastanawiam jak mam dać 160 zł za jakies fly 303 które i tak sie rozwala to czy nie lepiej dac 60 zł za moro które sie tak szybko nie rozleca jak zwykłe drechy

 

Mam.Kupiłem US w Bornym Sulinowie na zlocie,oryginały z Iraku.Za 70 dyszek i nie do zdarcia(używki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HMMM Ja mam spodnie Fly smigam dosc dlugo i jakos sie nie rozlecialy !! Ogolnie to mam caly stroj z Fly !!

 

Aha i jeszcze cos moze sprostuje jesli chodzi o Fly !!!! Bylem i kupowalem buty, przyszedl gostek ktory jezdzi zawodowo w motocrossie i powiedzial ze buty z Fly lepiej sie rozbijaja, i lepiej sie w nich jezdzi. Niz inne duzo drozsze firmy takze jednak nie jest tak zle jednak z ta firma.

Edytowane przez Arma87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...