Skocz do zawartości

Jakie skórzane rękawice?


Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki, bardzo mi miło ze jestes tak pozytywnie nastawiony ;) Jak masz gg to zapraszam do konwersacji :D

 

Ja za rok bede miała (mam nadzieje) NSRke to nie bede juz uważana za mało wiedzącą i potrafiącą :P Nie ma jak moto z biegami :P

Pozdr!

 

PS: Mam nadzieje ze znajde cieplejsze rękawice od Twoich :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie licz za bardzo na Alpinestars za 200. Jakies tam dostaniesz, tyle ze takie zwykle skorzane, bez kevlaru ani zadnych protektorow. Dobre Alpine'y trzeba liczyc ok 600 :? Kiedys moze sie takich dorobie, a moze gdzies je na wyprzedazy dorwe :) Z firm, ktorych NIE polecam to Utika. Jezdze w rekawicach tej firmy dopiero pierwszy sezon. Juz po paru dniach zaczely z nich jakies nitki wylazic, a przy pierwszym kontakcie z asfaltem, co prawda spelnily swoja role, ale szwy puscily w niektorych miejscach. Z plusow musze przyznac ze sa wygodne mimo ze maja napakowane sporo kevlaru, no i taka mieciutka skorka 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucę tu tylko opinię o firmie BF - mam letnie lekkie rękawiczki, świetnie się sprawdzają. Super przewiewne i nie przecierają się, nie puszczają szwy, ale to dopiero 1-szy sezon. Ale kupiłem też ich zimowe z Hiporą na bajzlu i zobaczymy co będzie. Wyglądają porządnie i SĄ TANIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

NIe ma nic ciekawego na allegro...Chcialem sinsalo od mielocha,ale nie ma rozmiaru...Gdzie jeszcze moge kupic rekawice sinsalo,ale nie na crossa?

 

[ Dopisane: 16-12-2005, 17:44 ]

Chlopy pomozcie,bo dzisiaj musze cos zamowic.Swieta sie zblizaja....

 

[ Dopisane: 16-12-2005, 23:37 ]

Gedzie moge kupic rekawiczki Vanucci Challenger??

 

[ Dopisane: 17-12-2005, 12:08 ]

Kupilem te vanucci... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ma rację. Arlen Ness jest najlepszy, ale przy tym chyba najdroższy ;) Rękawice faktycznie świetne, baaaardzo wygodne, więc osobiście nie żałuję wydanych pieniędzy- kupiłam je za ok. 500-600zł, dokładnie nie pamiętam, ale warto było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

na www.moto-akcesoria.pl jest wybór rękawic za 99 zł. osobiście uważam, że za te pieniądze da się kupić naprawdę fajne. sam używam

http://www.moto-akcesoria.pl/product_info....&products_id=81

i bardzo je sobie chwalę. po sezonie jeżdżenia mają co prawda lekkie (naprawdę minimalne) prucie, ale poza tym luz. no i gdy zbliżała się zima, to marzłem strasznie :buttrock: nie wiem jak w tej kwestii spisują się inne.

powiedzmy, że polecam je na wiosnę i jesień, latem, to tylko na chłodniejsze dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie tylko mierzylem rekawice i wiem jedno ze rekawic z netu nie kupie, no chyba ze je wczesniej w sklepie mierzylem. Mailem na rece w ciagu jednego dnia chyab z 15 roznych modeli i moge tylko poweidzie o wygodzie przy pprzymiarce wiec malo to sie ma do urzytkowania ale moje typy to

1. Alpinestars/Suomy

2. Utika

3. Vintex

 

Utika sa na prawde wygodne ale z tego co kolega kilka postow wyzej pisal sa malo wytrzymale. Alpinetars wcale nie sa takie znowu nieosiagalne, najtanszy model z protektorami kosztuje ok 350PLN a o tej porze roku mozna sie jeszcze targowac :buttrock: Suomy z kanguzej skory to bajka.... ale cena kosmos wiec... szukamy dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...