Skocz do zawartości

Ku przestrodze!!


PGR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hmm... :?

Przestanę chyba czytać tego rodzaju tematy. Bo za chwilę zacznę jeździć jak na rowerze albo w ogóle przestanę jeździć. Na każdą podporządkowaną patrzę jak na źródlo śmierci... :D

Teraz psycholodzy beda zarabiac i na motonitach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: co się stało z brzuchem ofiary >dlaczego aż tak urósł>?

 

przy takim dzwonku, normalnym jest że narządy wew. się przemieszczą w rezlutacie pękają(np. śledziona) i krew wypełnia jame otrzewną a że ta jest niepojemna to tak to wygląda - brzuch jak u kobiety w ciąży....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykliście w pierwszej chwili przy strzale od razu strzelily nadgarstki stad ta rękawica na kierownicy...

Ja pier** tego nie zauważyłem... powiedzcie czy w nie zauważyliście że minimum 50% (żeby nie powiedzieć ze 70) wypadków mają ludzie na moto yamahy... (zwykle r1)(wypadki o których się słyszy czyli powarzniejsze) Ja powiem że jestem na tym punkcie przeczulony i gdzie nie spojrzę tam sie ktoś yamahą rozwalił... Może to głupie. Ja nie kupie sobie yamahy ;/

 

:oops: :oops: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... powiedzcie czy w nie zauważyliście że minimum 50% (żeby nie powiedzieć ze 70) wypadków mają ludzie na moto yamahy... (zwykle r1)...

 

Bo R1 stała się ostatnio bardzo popularna wśród tzw. dresiarstwa. Jeśli porozmawiasz z człowiekiem z tej grupy o motocyklach, to na pytanie jakie moto by chciał mieć odpowie bez mrugnięcia okiem, że R1. Tylko co może wiedzieć o jeździe na moto gościu bez prawka, który fundusze na moto uzyskał z niepewnego źródła, a motocykl kupuje tylko po to, by się popisać przed kolesiami z osiedla.

Oczywiśie nie jest to regułą i na R1 jeżdżą też normalni motocykliści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śworu widzę że już się wczuwasz w przyszły zawód

Się chłopak pyta to mu odp :lol:

 

Jeśli już to YamaHy To już nie jest dysleksja.... Chociaż nazwy własne piszcie poprawnie...

nie ma rozgraniczenia na nazwy własne itd- dysleksja to kompletny brak pojęcia o pisaniu' date=' no chyba że ktoś się stara ( tak jak ja :-) :-D ) to nie robie takich byków. Czepiasz sie innych a sam napisałeś:

śworu

nawet nie idzie tego przeczytać :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lietrówka i kilkukrotne przekręcenie nazwy to nie to samo. Jeśli ktoś nie ma kompletnego pojęcia o pisaniu tak jak piszesz to po co pisze :?: Przecież wystarczy najpierw zredagować swojego posta w Wordzie i już będzie bardziej dla ludzi i nie razi po oczach. Są zasady i powinniśmy się ich trzymać, jeśli ktoś ma dysleksję to niech skorzysta z Worda no trudno tyle chyba można zrobić nie jest to wielkim poświęceniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy takim dzwonku, normalnym jest że narządy wew. się przemieszczą w rezlutacie pękają(np. śledziona) i krew wypełnia jame otrzewną a że ta jest niepojemna to tak to wygląda - brzuch jak u kobiety w ciąży....

i jeszcze ktoś tam ma wątpliwości, czy Cię przyjąć na medycynę??

ja z nim chyba porozmawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...