Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

czy nie wydaje Wam się, że ta deerka nie jest z roku "produkcji" 95' jak podaje sprzedający?

malowanie ramy i okleiny są inne niż w moto z tamtego rocznika....nieprawdaż?

A o czym Ty do nas mowisz?? :icon_mrgreen:

Jak o tamtej dr z janikowo to juz pisalismy ,ze zbiornik ma 91 rok,a rama moze faktycznie 95

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta DR z Janikowo co ma zbiornik niby 91 ramr 95 jest już sprzedana. A najlepsze w tym to że kupił to mój kumpel z klasy, z wioski i praktycznie przyjaciel z którym śmigam, mówie o tej samej osobie:):smile: Wieć w Występie jest dwóch jedynych DR-owiczów!!

 

Pozdrawiam

 

 

DR górą!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okleina zrobiona na zamowienie u plastyka a siodlo u tapicera obszyte - jest do poprawki bo prawa strona nie zgryuwa sie ze zbiornikiem kolorami. Jak bedzie poprawione no jeszcze napis SUZUKI zrobie na nim.

 

Kurcze...super ci to wyszlo! Zdradz pare szczegolow co do tej okleiny? Jaki material? Zwykla folia samoprzylepna i kolorowe elementy wycinane pojedynczo na ploterze a potem skladane w calosc? Czy jak? Kusi mnie zeby zindywidualizowac swoja DR-ke ale szkoda mi 200 zl na okleine Blackbirda:/

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze...super ci to wyszlo! Zdradz pare szczegolow co do tej okleiny? Jaki material? Zwykla folia samoprzylepna i kolorowe elementy wycinane pojedynczo na ploterze a potem skladane w calosc? Czy jak? Kusi mnie zeby zindywidualizowac swoja DR-ke ale szkoda mi 200 zl na okleine Blackbirda:/

Pozdr.

Tak,jest to zwykla okleina wycieta na ploterze i skladana w calosc :D Zbiornik pomalowalem na bialo,nasepnie nakleilem i na koniec dostal lakier bezbarwny - czyli tak jak w oryginale.

A te okleiny blackbirda mi sie nie podobaja i nawet za 50 zl bym ich nie wzial - to do niczego nie pasuje wg mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej mam takie do was pytanko jaki amorek do tylu byl by dobry zeby dr utwardzic. Moze kupic z jakiegos innego modelu ??? A moze wogole sa twardsze amorki do dr;ek

 

Piszcie wszystko co wiecie nawet ceny takiego amorka

Edytowane przez Arma87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej mam takie do was pytanko jaki amorek do tylu byl by dobry zeby dr utwardzic. Moze kupic z jakiegos innego modelu ??? A moze wogole sa twardsze amorki do dr;ek

 

Piszcie wszystko co wiecie nawet ceny takiego amorka

 

http://www.dr350.jak.pl/ Na poczatek zajrzyj w dziale tuning/tylne zawieszenie co oferuja firmy OHLINS, WIRTH i EIBACH.

Na tej stronce http://www.ccwn.org/Ludwig.Geromiller/motorrad/dr350e.htm w odnosniku "tuning" pisze ze taki amor white power czy ohlins kosztuje 600$ Whilbers widzialem gdzies ze kosztuja do 1500 zl. Mam zdjecia DRek z wmontowanym tylnym amorem Ohlinsa z Yamahy TTR 600 (oczywiscie po drobnych modyfikacjach), tu juz masz pelna regulacje a na ebayu taki amor kosztuje ok. 600 zl.

Edytowane przez JACA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Kumpel miał wczoraj wywrotkę na DR 350 w kałużę, przewrócił się, moto zassało wodę chyba przez wydech (tak wynika z jego opowieści), szarpnęło i zgasło. Postawił moto dęba z rury wylało się mnóstwo wody, próbował kopać i nic.

Miał świerzo wymieniony tłok itd, czy zalanie silnika może mieć wpływ na docierający się silnik? Jeśli nie odpali, to co robić?

Pozdrawiam

Gajep

Edytowane przez Gajep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,wczoraj odebralem moja suzi po regenaracji walka i dzwigienek,duuuzo ciszej teraz silnik chodzi,ale co sie bardzo zmienilo to to ze mam problem z odpalaniem teraz i odpreznik mi jakby nie siega,tzn ruszam dzwignia ale nie blokuje sie i po nacisnieciu nic si enie zmienia-jest kompresja!!czy to wynik regeneracji,czy trezba cos przestawic??z gory dzieki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,wczoraj odebralem moja suzi po regenaracji walka i dzwigienek,duuuzo ciszej teraz silnik chodzi,ale co sie bardzo zmienilo to to ze mam problem z odpalaniem teraz i odpreznik mi jakby nie siega,tzn ruszam dzwignia ale nie blokuje sie i po nacisnieciu nic si enie zmienia-jest kompresja!!czy to wynik regeneracji,czy trezba cos przestawic??z gory dzieki za odpowiedz

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=179329608

Przeczytaj opis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po tym co przeczytałem w aukcji którą dostarczył Seba350 naszło mnie pytanie. Otóż zauważyłem to wczoraj podczas jazdy. Wtedy kiedy silnik jest ciepły (około godziny jazdy ciągłej) słychać lekkie "cykanie" które dochodzi z silnika. Zastanawia mnie to czy nie będzie to zużycie wałka rozrządu? Głośnego stukania nie słychać, ale jest taki charakterystyczny dźwięk który jednak wydobywa się i mi nie daje spokoju podczas jazdy. Ale jak wspomniałem jest to tylko wtedy gdy silnik jest mocno rozgrzany, dodam że olej został wymieniony. Serwisówka mówi 10W-40, ja zalałem 15W-50, gdyż ma on lepsze własności na wyższe temperatury, no i gorsze na niższe ale na Sybierii nie mieszkamy.

 

Pozdrawiam

urban

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie slizg lancucha do DR-ki poszukiwany na gwalt (znaczy sie szybko;) Wiecie gdzie dostane bezproblemowo za w miare przyzwoite pieniadze? W Mieloch-u powiedzieli ze tylko oryginal, w dodatku nie maja go na miejscu musza go sciagac z Niemiec, koszt ok 150 zl. Myslalem ze to zwykla eksploatacyjna rzecz, a tu takie cyrki... Jakies rady? Z gory dzieki. Pozdr.

Edytowane przez P@welek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po tym co przeczytałem w aukcji którą dostarczył Seba350 naszło mnie pytanie. Otóż zauważyłem to wczoraj podczas jazdy. Wtedy kiedy silnik jest ciepły (około godziny jazdy ciągłej) słychać lekkie "cykanie" które dochodzi z silnika. Zastanawia mnie to czy nie będzie to zużycie wałka rozrządu? Głośnego stukania nie słychać, ale jest taki charakterystyczny dźwięk który jednak wydobywa się i mi nie daje spokoju podczas jazdy. Ale jak wspomniałem jest to tylko wtedy gdy silnik jest mocno rozgrzany, dodam że olej został wymieniony. Serwisówka mówi 10W-40, ja zalałem 15W-50, gdyż ma on lepsze własności na wyższe temperatury, no i gorsze na niższe ale na Sybierii nie mieszkamy.

 

Pozdrawiam

urban

 

Ja mam to samo,ze jak silnik zimny jest ciszej niz jak zagrzany,u mnie tez cos sobie cyka,ale to juz mysle ze zawsze bedzie bo cudow w tym silniku sie nie osiagnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po tym co przeczytałem w aukcji którą dostarczył Seba350 naszło mnie pytanie. Otóż zauważyłem to wczoraj podczas jazdy. Wtedy kiedy silnik jest ciepły (około godziny jazdy ciągłej) słychać lekkie "cykanie" które dochodzi z silnika. Zastanawia mnie to czy nie będzie to zużycie wałka rozrządu? Głośnego stukania nie słychać, ale jest taki charakterystyczny dźwięk który jednak wydobywa się i mi nie daje spokoju podczas jazdy. Ale jak wspomniałem jest to tylko wtedy gdy silnik jest mocno rozgrzany, dodam że olej został wymieniony. Serwisówka mówi 10W-40, ja zalałem 15W-50, gdyż ma on lepsze własności na wyższe temperatury, no i gorsze na niższe ale na Sybierii nie mieszkamy.

 

Pozdrawiam

urban

 

Tez cos takiego mam - nie duza roznica ale jest. Moze to jeszcze byc lancuszek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze że to normalne w DR:) A tak OT to ten motorek to świetny sprzęt. Po cało dziennej jeździe doszedłem do wiosku że nic lepiej za tą kasę kupić nie mogłem. Chodzi mi o własności jezdne jak i o motocykl który jest w świetnym stanie. Górki pokonuje na 2, 3 biegu bez gazu prawie, na torze prowadzi się świetnie. Najgorsze jest tylko to odpalanie:) Po całym dniu noga boli od tylu kopań. Ale tego już nikt nie zmieni...

 

Pozdrawiam

urban

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...