Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

No moto ładne,jesli masz transport itd to mozesz kupic. Ogólnie ladnie wygląda,zadbana DR :icon_question:

 

Antos bez przesady,jesli zrobisz kapitalke i wszystko bedzie nowe to napewno bedzie mocniejsza ale nie 2 razy<wow> niewiem kto Ci takiego czegos naopowiadał. A remoąd całej góry moze kosztowac koło 1200-1500zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem remont góry w mojej DRce:

 

Łańcuch rozrządu DID: 158zł

Regeneracja wałka i dźwigienek: 270zł

Części do głowicy: 190zł ( m.in. oś dźwigni zaworowej i jeszcze jakieś tam drobnostki )

Świeca NGK: 11zł

Tłok Wiseco 80mm 400zł

Zawory 2*53 + 2*58 222zł

Uszczelka pod głowice 70zł

Szlif i honowanie 50zł

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moto ładne,jesli masz transport itd to mozesz kupic. Ogólnie ladnie wygląda,zadbana DR :biggrin:

 

no transport bym miał raczej tylko moje buggy musze sprzedac i kase wziac i bym to moto miał a co wynika z opisu tego moto miało robiony remont a ile mozna na jednym remoncie jezdzic 2sezony da rade??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli faktycznie jest po remącie silnika i jest dobrze zrobiona to przy OSTRYM jezdzeniu spokojnie 3 seozny wytrzyma,jesli bedziesz jezdził pomału badz dopiero sie uczysz to spokojnie 4 sezony wytrzyma,to nie jest DT gdzie musisz zrobic remąd co 2sezony. To 4T wytrzymuje owiele wiecej niz zwykłe enduro w 2T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli faktycznie jest po remącie silnika i jest dobrze zrobiona to przy OSTRYM jezdzeniu spokojnie 3 seozny wytrzyma,jesli bedziesz jezdził pomału badz dopiero sie uczysz to spokojnie 4 sezony wytrzyma,to nie jest DT gdzie musisz zrobic remąd co 2sezony. To 4T wytrzymuje owiele wiecej niz zwykłe enduro w 2T.

 

a kolega to skąd takie dane ma? od wróżki z fusów po kawie?

nie gadaj głupot i pracuj nad ortografią, bo nie znam takiego słowa jak "remąt"

za nastepne tego typu posty dostaniesz magiczne 10% - chcesz? ;)

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli faktycznie jest po remącie silnika i jest dobrze zrobiona to przy OSTRYM jezdzeniu spokojnie 3 seozny wytrzyma,jesli bedziesz jezdził pomału badz dopiero sie uczysz to spokojnie 4 sezony wytrzyma,to nie jest DT gdzie musisz zrobic remąd co 2sezony. To 4T wytrzymuje owiele wiecej niz zwykłe enduro w 2T.

Trochę dziwnie podchodzicie do tematu, dlaczego ma wytrzymać 3 albo 4 sezony? Masz jakiś specjalny czasomierz? Wszystko zależy od tego jak sie dba o moto, DR 350 to nie WR, że trzeba ciągle coś wymieniać( mowa o korbie tłoku itp ) lecz DRki to też nie młode sprzęty i jak z każdym motocyklem aby jeździć trzeba inwestować, generalnie są to nizawodne sprzęty, ale trzeba się liczyć z wydatkami, pozdrawiam.

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,zauwaqzylem ostatnio ze na wolnych obrotach po wbiciu 1 biegu moto lekko ciagnie na wcisnietym sprzegle,ale jak sie doda troszke wiecej gazu to przestaje ciagnac i biegi ladnie wchodza,poziom oleju jest,olej castrol...macie moze pomysl co to moze byc i gdzie szukac przyczyny??pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,zauwaqzylem ostatnio ze na wolnych obrotach po wbiciu 1 biegu moto lekko ciagnie na wcisnietym sprzegle,ale jak sie doda troszke wiecej gazu to przestaje ciagnac i biegi ladnie wchodza,poziom oleju jest,olej castrol...macie moze pomysl co to moze byc i gdzie szukac przyczyny??pozdrawiam

Może spróbuj linkę od sprzęgła lekko naciągnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam prozbe czy mógłby ktos mi podac jakie rozmiarowo wchodza łożyska na tylnie koło do dr'ki ??

Z tego co w serwisów ce pisze to są dwa 20X42X12 i jedno 20X47X14 ale nie dam sobie głowy uciąć ze na pewno. Musisz sobie pomierzyć np jak będziesz czyścił łańcuch to se kółeczko z tył ściągniesz :D

 

Panowie czym usunąć rysy z plastików tych na baku i na siedzeniu? Bo troche moja dr traci na wyglądzie przez to z bliska zwłaszcza. Zwłaszcza te troszkę głębsze na 0,3 mm.

Pozdrawiam Marko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...