Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

Micza moze wolniej pojedzie moja dr ale moja ma duzy moment obrotowy takze nie masz szans hehehehehe  

pozatym to jest to enduro nie scigacz to ma byc zabawa na nim na bezdrozach.  

Jak bym chcial szybko jezdic to bym se kupil scigacza nie enduro

Przeciez wiem, ironicznie sobie powiedziałem no i na koniec dałem (joke)...

 

[ Dopisane: 02-02-2006, 19:05 ]

Sam chce kupić DR 350 jak tylko uda mi się DT sprzedać...

 

[ Dopisane: 02-02-2006, 19:12 ]

A przy okazji, ta DR http://allegro.pl/show_item.php?item=84345325 musiała chyba być coś kombinowana, ba na plastikach jest "SHC", a coś USD nie widać? Co ogólnie o niej sądzicie, na co najlpiej zwrócić uwagę przy oględzinach takiej DR? Jestem nią poważnie zainteresowany ale nie chce się wpakować w jakiegoś trupa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn tak jak wazzabii powiedzial na kostkach mniej leci. A ja mam kostke wiec chyba moze wiecej ale jest mi to niepotrzebne. W lesie najwiecej ile jechalem to 80 kmh.

Wazzabii ma racje w swojej wypowiedzi potwierdzam to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ba na plastikach jest "SHC", a coś USD nie widać?

 

po prostu moze ma inne plastiki, ja mam DR125 wersje biala a mam niebieski bak, a seryjnie jest bialy, niebieski jest gdy plastiki sa niebieskie. wiec po prostu moze bylo wymieniane troche rzeczy, ale niech to nie uspi Twojej czujnosci, nie napalaj sie bo to jest najgorsze, wtedy pomijasz szczegoly. ale jak patrze na maszyne t widac ze sprowadzana bo w polsce takie egzemplarze szybko gina, chodzi mi o takie ktore maja dlugie blotniki, w terenie bardzo latwo urwac ta gume przedluzajaca przedni blotnik zeby nie chlapalo, neopronowe oslony lagow swiadcza ze gosc troche dbal o maszynke bo dzieki nim mniej sie brudza lagi i zywotnosc simeringow jest wieksza poniewaz piach sie prawie nie dostaje.

zapewne gosc nie wiedzial co to wymiana lozysk oraz konserwacja (kumpel ostatnio wymienial tylna opone i lozyska sie posypaly, okazalo sie ze mialy 21 lat - seryjne) oraz kompresja moze byc slaba jesli ma duzo na liczniku bo pewnie tloczek tez nie byl wymieniany, motocykl wyglada na zadbany ale z zewnatrz, nie wiadomo co w srodku, jeszcze sie okaze ze oleju nie wymienial przez 5 lat... ale maszyna warta uwagi i obejrzenia.

 

tylko pamietaj ze jest niezarejestrowana w Polsce, a to kosztuje duzo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rejetracje to już mi ojciec opłaci, tacy właśnie są moi starzy jak by mieli coś do motocykla samego dołożyć to nic nie dadzą...a jak sprzęt już jest i trzeba coś naprawić albo go zarejestrować to już to zasponsorują w jakimś stopniu... a ten egzemplarz sie ładnie prezentuje i cena w miare atrkcyjna, tylko coś mi z tym przodem nie gra, nie wiem czy nie był np bity już abstrachując od tych zwykłych teleskopów, jakoś poprostu wydaje mi się niesymetryczny, ale może to tylko moje odczucia na tych konkretnych ujęciach, musze pojechac i go obejrzeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rejetracje to już mi ojciec opłaci, tacy właśnie są moi starzy jak by mieli coś do motocykla samego dołożyć to nic nie dadzą...

 

Ja mam na odwrot :lol: kupilo moto ale nie chcą nic do niego kupywać...:) nawet ochraniaczy nie chcą zakupić...

Ja swoją DT jechałem 110 w lesie:D ale to przez to że się śpieszyłem do domu 8)

 

P.S: jakby ktoś miał buzer okazyjnie do sprzedania to prosze na PW

 

Na tej stronce czeskiej pisało że zużycie paliwa to 3,5-7l. Czy to prawda że się da ograniczyć spalanie do 3,5l ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy do 3,5 to nie wiem ale napewno pali mniej niz DT 125.

 

DT125 mojego kumpla palilo 7-8 litrow :? DR125 pali od 2,5-4 litrow, wiec mi sie wydaje ze jakby taka DR350 pocinac tylko po ulicy nie dociagajac jej na wyzsze obroty bo w koncu moment jest dobry to by tyle palila, te 3,5 litra

ale jaka frajda w terenie jechac ekonomicznie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tej stronce czeskiej pisało że zużycie paliwa to 3,5-7l. Czy to prawda że się da ograniczyć spalanie do 3,5l ?

 

Czy do 3,5 to nie wiem ale napewno pali mniej niz DT 125.

 

Moj DR 600 na trasie schodzi do 3,7 l/100km - przy predkosci 100-110 km/h - nawet mimo załozonych kufrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na odwrot  kupilo moto ale nie chcą nic do niego kupywać... nawet ochraniaczy nie chcą zakupić...  

Ja swoją DT jechałem 110 w lesie:D ale to przez to że się śpieszyłem do domu  

 

Moi starsi kupili mi moto rejestracje oplacili ale na ubior juz mi nie dadza o tej najwazniejsze w tym wszystkim, mowie im ale to nic nie daje :P

 

[ Dopisane: 03-02-2006, 15:01 ]

DT125 mojego kumpla palilo 7-8 litrow  DR125 pali od 2,5-4 litrow, wiec mi sie wydaje ze jakby taka DR350 pocinac tylko po ulicy nie dociagajac jej na wyzsze obroty bo w koncu moment jest dobry to by tyle palila, te 3,5 litra

 

Moja Dr pali 4 do 5 l. i to przy ostrej jezdzie po bezdrozach :P

Natomist jesli chodzi o ulice to tak jak mowisz 3,5l spali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro rodzice nie daja to może czas samemu zarobic na ubrania czy moto? 8O wiem, że jest cięzko ale pępowina już dawno odcięta ... panowie (?)

i radze sie nad tym zastanowic i szukac jakiegos źródła zarobku, bo jazda bez odpowiedniego ubioru skończy sie minimum reumatyzmem, a w gorszym wypadku złamaniami, stłuczeniami itd wiem cos o tym :P

 

swoją drogą to praca uczy szacunku to pieniędzy :idea: i koniec na ten temat, bo jak zwykle sie syf robi

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
skoro rodzice nie daja to może czas samemu zarobic na ubrania czy moto? wiem' date=' że jest cięzko ale pępowina już dawno odcięta ... panowie (?)

i radze sie nad tym zastanowic i szukac jakiegos źródła zarobku, bo jazda bez odpowiedniego ubioru skończy sie minimum reumatyzmem, a w gorszym wypadku złamaniami, stłuczeniami itd wiem cos o tym [/quote']

 

Święta prawda ja zaczynałem od sprzedanej motorynki za 100zł a teraz dorobiłem się Hondy Cr 125R 97' i calutkiego kompletu ubioru od stóp do głów.Dla chcącego nic trudnego :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święta prawda ja zaczynałem od sprzedanej motorynki za 100zł a teraz dorobiłem się Hondy Cr 125R 97' i calutkiego kompletu ubioru od stóp do głów.Dla chcącego nic trudnego

 

Odpowiadasz na stare posty juz dawno ten temat sie skonczyl.

I nie mow ze sie dorobiles na cr sam bo masz dopiero 16 lat.

Wiekszosc osob w twoim wieku starzy sponsoruja.

Ja sprzedalem 3 motory i myslisz ze mi starczylo na dr ???? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...