Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam chyba szczescie do zdemolowanych DR350S... :crossy: Znalazlem kolejną, w której słychac stuki w gornej czesci silnika i kopci na biało z wydechu.

Rok '92, nowe kapcie i napęd. Cena 3000 do zaplaty.

Moto dobrze odpala.

Pytanie do osób które znają temat z autopsji czy warto się w to pchać i inwestowac remont??? Mam przeznaczone max. 4000 na moto.

mojm zdaniem sie oplaca walek ok 500 dzwigienki tez wyjdzie ci ponad 4000zł juz naprawde dobre moto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam chyba szczescie do zdemolowanych DR350S... :P Znalazlem kolejną, w której słychac stuki w gornej czesci silnika i kopci na biało z wydechu.

Rok '92, nowe kapcie i napęd. Cena 3000 do zaplaty.

Moto dobrze odpala.

Pytanie do osób które znają temat z autopsji czy warto się w to pchać i inwestowac remont??? Mam przeznaczone max. 4000 na moto.

Moze ten tysiak Ci starczy przy dobrych ukladach - ale zrobisz,sam dotrzesz i bedziesz wiedzial co masz. Tak czy siak to te 3000 zl to dobra cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUPIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TERMIN KIEDY MOGE OD WAS TO KUPIC TO 5 SIERPIEN !!!!!!!!!!!!!!

 

 

1. KUPIE PODNOZKI PRZEDNIE i TYLNE !!!!!!!!

2. KUPIE ZBIORNIK PLASTIKOWY TEN NORMALNY WRAZ Z KLUCZYKIEM!!!!!!!!!!!

 

 

 

P.S moj numer gg 9643738 zglaszac sie co do ceny mysle ze sie dogadamy

Edytowane przez Arma87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla potomnych:

 

problem, frazy: leje się paliwo z gaźnika, przelewa gaźnik, zalewa się paliwem.

 

diagnostyka: pęknięty pływak, źle wyregulowany pływak.

 

usuwanie usterki 1: metodą chybił/trafił ustawianie poziomu pływaka - efekt zerowy (poza tym, że się spociłem i wk**wiłem).

usuwanie usterki 2: zajrzeć do manuala, odnaleźć właściwy poziom pływaka 14,2mm dla TM33SS, ustawić, odpalić i cieszyć się życiem!

pozdr

Michał, Wrocław

KTM EXC-R 530 Six-Days, Husaberg FS 650 Force

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam chyba szczescie do zdemolowanych DR350S... :wink: Znalazlem kolejną, w której słychac stuki w gornej czesci silnika i kopci na biało z wydechu.

Rok '92, nowe kapcie i napęd. Cena 3000 do zaplaty.

Moto dobrze odpala.

Pytanie do osób które znają temat z autopsji czy warto się w to pchać i inwestowac remont??? Mam przeznaczone max. 4000 na moto.

 

 

To ten z Przysuchy od Michała ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie kupię błotnik przedni i tylny, najlepiej używany?

Na allegro sa goscie co sprzedaja DR 350 z Janikowa kolo poznania - zagadaj - maja dosc duzo czasami czesci

 

Poszukuje zębatki do pompy oleju (na zdjęciu zaznaczona strzałką).

 

zębatka pompy oleju

j.w.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZISIAJ ODBIERAM MOTOR!! <jupi> miesiąc czekania... moto na parkingu policyjnym na dworze... więc nie ciekawie wyglada, rdza sobie podziałała pewnie :/

może poradzicie mi (oprocz przegladu po wypadku) co nalezy zrobic? jak zetrzec np. rdze z tarcz hamulcowych? wystarczy przetrzeć szmatką, czy sama rdza odejdzie podczas jazdy? czy jakichs srodkow czyszczących?

 

pozdrowionko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, jeszcze jedna sprawa, jaki to sa błotniki? od jakiego motora?

http://www.allegro.pl/item219387387_suzuki_dr_350.html

jaki blotnik polecacie, który wymaga najmniej przeróbek, i jakie to sa przerobki. Oprocz odgiecia tego stelarza.

 

pozdro

Edytowane przez Scooby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, jeszcze jedna sprawa, jaki to sa błotniki? od jakiego motora?

http://www.allegro.pl/item219387387_suzuki_dr_350.html

jaki blotnik polecacie, który wymaga najmniej przeróbek, i jakie to sa przerobki. Oprocz odgiecia tego stelarza.

 

Na moje to sa od DRZty. Ja przy swoim mam od RMZ250/450. Pisalem o tym wczesniej ale dla leniwcow zapodaje linka jeszcze raz:

http://quadyzawieja.pl/moje_pliki/dr1.jpg

http://quadyzawieja.pl/moje_pliki/dr2.jpg

http://quadyzawieja.pl/moje_pliki/dr3.jpg

 

Z przodem nie ma najmniejszych problemow. Praktycznie wiekszosc blotnikow cross/enduro powinna podejsc (ale lepiej kupic do suzuki). Sa tez blotniki uniwersalne, powinienes je znalezc np. w Mieloch Motocykle za calkiem przywoite pieniadze. Z tylem niestety sprawa nie wyglada juz tak rozowo. Trzeba ucinac,podgrzewac, wiercic, szlifowac, dopasowywac. Ja bawilem sie opalarka, wyzynarka i szlifierka pare godzin,ale efekt jaki osiagnalem zadawal mnie:) (w porownaniu z oryginalem) Zreszta sami ocencie. Calosci dopelnil spoiler z lampa pod rejestracje. Fajnie wyglada, niestety swieci tak sobie, a i rejestracja wygina sie przy kazdej glebie. Moze homologowany spoiler bylby lepszy (tyle ze kosztuje ponad 150), a ja za ten dalem polowe mniej. Komplet blotnikow kosztowal mnie cos ok 130 zl.

 

pozdro

Edytowane przez P@welek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...