Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

A ja wczoraj zrobilem swoja:D:D, wykręciłem jeszcze raz gaznik wydmuchalem i ok. Mam taka sprawe, a lewej strony silnika, czyli tam gdzie zaplon, mam olej, czy to normalne? Ten olej jest jakby przepalony, caly czarny. I jeszcze pytanie, jakiej fimry olej najlepiej lac do ramy, i czy ten olej z ramy robi mieszanke z beznyna czy nalezy osobno jeszcze do baku wlewac oleju? Bo w silniku nie ma zadnej sruby gdzie mozna by wlewac olej?

 

pozdrawiam

No teraz to dosoliłeś :). Co do oleju to troszke w komorze alternatora musi być, zeby ferromagnetyk nie korodował. Jak krecisz wałem to powinien sie lekko nieść po kole zamachowym, gdy patrzysz przez wziernik do nastawy zaworów (ten na imbus).

Olej sie wlewa do ramy , po uprzednim spuszczeniu z ramy i silnika. Z ramy w 2 miejscach na dole przy wężu i na środku śrubą.

Panowie odnośnie problemów z moto wpisujcie posty w dziale Mechanika, bo zrobilo sie subforum i czat

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam do kogos prosbę kto zmieniał tłumnik w swoim DR 350 i ma na zbyciu stary (orginalny tłumnik)??

prosiłbym o kontakt i zdjecie tego tłumnika oraz pytanie jaka jest srednica przy łaczeniu z kolankiem bo mam nie orginalne i nie wiem czy spasi??

pzdr :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Map problem z moja DR mianowicie chodzi o to iz jak pale ją na zimno to gada za 4 kopem a jak już sie nagrzeje po dobrej jeździe to traci kompresje i nie chce palić zbytnio ostygnie z 30min i jest wporządku. Wiecie może dlaczego tak się dzieje po wydaje mi się ze jak jest ciepła to powinna palic bez problemu. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

a ja mam odwrone pytanie, gdzie moge kupic tuningowy tlumik do DRki? :icon_rolleyes:

 

pozdr.

w najblizszym czasie bede sobie dorabial calkiem ciekawy tłumnik

jak zrobie to przesle Ci fotki moze bedziesz zainteresowany:)

w sobote powinienem zrobic:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa ,juz ktos rok temu mial cos zamiescic tutaj cos na temat tlumikow ... ale kto to byl to nie pamietam

 

Witam. Map problem z moja DR mianowicie chodzi o to iz jak pale ją na zimno to gada za 4 kopem a jak już sie nagrzeje po dobrej jeździe to traci kompresje i nie chce palić zbytnio ostygnie z 30min i jest wporządku. Wiecie może dlaczego tak się dzieje po wydaje mi się ze jak jest ciepła to powinna palic bez problemu. Pozdro

Skad wiesz,ze traci kompresje?? Starter lekko idzie w dol??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bandyta sprawdz luz zaworowy i walek rozrzadu wraz z dzwigniami ( mozliwe ze juz go nie ma :clap: ) , oraz czy dekompresator sie jakos nie wlacza sam :biggrin:

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

znacie jakies adresy sklepów, albo inne gdzie dostane klamke przedniego hamulca?

 

Mam takie pytanie w briefie pojazdu model mam wpisany: SK 42B, a nigdzie wczesniej nie widzialem takiego modelu... jakies info o tym modelu gdzies dostane? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie w briefie pojazdu model mam wpisany: SK 42B, a nigdzie wczesniej nie widzialem takiego modelu... jakies info o tym modelu gdzies dostane? pozdrawiam

 

ja tez tak mam, to jest model S seria E22

http://www.satfilm.pl/~dr350/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.moto.allegro.pl/item204662992_super_dr350_n.html

Ktoś kojarzy ten sprzęt? Jestem wstępnie zainteresowany kupnem...

 

 

powiem tak wersja N jest zaje....fajna :icon_mrgreen: jest lzejsza,felgi od rm,zawieszenie duzo lepsze :) co do tego modelu to nie wiem lecz dokładnie przeswietl co jest w silniku :icon_razz: czy nic nie stuka,czy nie gasnie na wolnych obrotach,czy nie gasnie jak jest mocno zagrzany.jak wszystko bedzie OK I WŁASCICIEL ZROBIŁ TO CO MÓWI TO BIERZ Bo tą wersja naprawde pobawisz sie w terenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...