Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

Juz ladnie dr dzisiaj mi zapaliła normalnie jeździ nie prycha jest ok , ale jak postała z 15 min i poszedlem znowu odpalic to nie chce załapac i mi kopniak odbija myslalem ze mi noge polamało :D co z tym moze byc , zalewa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam, na forum jestem nowy, motocykl kupiłem niedawno i jestem zielony w tych sprawach, szukałem ale nie mogę znaleźć... jeśli to już było przepraszam proszę bardzo o odesłanie mnie do źródła, a pytania są nastepujące

co ile wymienia się mniej więcej łańcuszek rozrządu?

co ile reguluje się zawory?

Co jest przyczyną że zębatka ma luzy w przód i tył oraz na boki? jeśli to łożysko to ktoś wie jakie zakupić?

Czy to normalne że nie na do końca rozgrzanym silniku jak da mu się lekko więcej gazu to lubi go przydławić(jak jest zupełnie ciepły to zanika to zjawisko, chyba że mamy bardzo niskie obroty w granicach 1,5 tys na drugim biegu i chcemy energiczniej przyspeszyć to też lekko lubi zamulić)

z góry dziękuję i jeszcze raz przepraszam jesli było, niestety nie mogłem znaleźć

pozdrawiam

Edytowane przez kuzioDR350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem nowym posiadaczem DR, i mam pytanie odnośnie z spalaniem, czytałem że DR-ka powinna się zaspokoić 4-6 l /100 km, ale w moim przypadku spalanie sięga do 9 litrów na 100 km. Ostatnio nalałem 4.5 l benzyny, przejechałem lekko ponad 50 km i już jest resztka benzyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam luz na zębatce... rusza się na boki oraz w przód/tył, zębatka z tego co widzę pracuje na łożysku...

W przód i tył to chyba jakiś absorber z tego co czytalem, ale gdzie to można dorwać? I ślizg łańcucha, nigdzie w necie nie mogę znaleźć;/

A i wie ktoś co ile wymienia się lancuszek rozrządu?

Przepraszam ze tyle pytań, ale jestem nowy w temacie dr a chciał bym zeby było wszystko na tip top;)

Edytowane przez kuzioDR350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, silnik mi dzwonil trochę, po rozebraniu okazalo się ze wałek rozrządu juz jest słaby, mam pytanie czy wystarczy Zregenerowac wałek i dzwigienki czy ytzaba wymieniac jeszcze jakieś części przy okazji regeneracji? jakie to moga być całkowite koszta? bo coś mi się rzuciło w oczy że nawet i 1000zł sama regeneracja ale wierzyć się nie chce... Pozdrawiam

 

 

PS. jak myślicie dobra opcja?
http://allegro.pl/suzuki-dr-350-walek-rozrzadu-z-dekompresatorem-i5345614103.html

Edytowane przez kuzioDR350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...