Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

Masz dziurę w średnich obrotach dlatego szukaj przyczyny w pływaku i membranie. Pływak najpierw sprawdź suwmiarką wg serwisówki. Jeśli masz mikuni BST33 to pływak powinien być na 14.6mm +- 1.0mm ale to są dane dla Bandita 400 dlatego sprawdź dla pewności. Membranę mogłeś źle włożyć, zgubiłeś oring pokrywy gaźnika albo iglica jest źle ustawiona. Więcej nie przychodzi mi do głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ciągle tak latam na plastikach, same szosówki, czas na enduro.

Chcę zakupić drke 350.

Na co mam zwracać uwagę przy oględzinach?

 

Rok 93, wersja n, lecz przerobiona i odwazona, ma liczniki, bak acerbis i plastiki, handbary, lampa od ktm., WYDECH SPEC.

Jeżeli ktoś chciałby mi pomóc to proszę na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

motocykl oddam jednak do mechanika bo muszę wymienić jeszcze nakrętki kontrujące zawory i olej wraz z uszczelniaczami w przednich lagach tak przed sezonowo, więc trochę tego jest . Mam więc pytanie odnośnie oleju do lag jaki wybrać żeby było trochę twardziej jak da radę ? Znalazłem takie dwa zestawy na allegro : http://allegro.pl/zestaw-olej-motul-i-uszczelniacze-dr-350-92-94-i2119195506.html i http://allegro.pl/zestaw-olej-bel-ray-uszczelniacze-dr-350-92-94-i2170091826.html który wybrać ?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat jest mało roboty i w zasadzie można jedynie zapomnieć jak są ułożone uszczelniacze i prowadnice na lagach. Zestaw to w zasadzie wszystko jedno co weźmiesz, bo żaden ze sprzedawców nie raczy powiedzieć co to za uszczelniacze i tylko po numerach wnioskuję, że przy belray są ARI047. Jeśli chcesz żeby było twardo to minimum olej 10W (W jak Weight) lub nawet 15W ale to skróci żywot zawieszenia albo samych uszczelniaczy.

Poczytaj o zawieszeniach, bo materiałów na ten temat jest wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabieram się za wymianę uszczelniaczy w lagach i wymianę oleju.

szukałem w historii, ale nie mogę się dogrzebać - co się robi, żeby wymienić uszczelniacze ?

jakim kluczem rozkręca się lagi (jakiś taki na długiej rączce) ?

Edytowane przez blitz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i proszę o pomoc ustawiłem gaźnik wreszcie i wybrałem się na normalna przejażdżkę aż tu nagle padło mi coś w skrzyni i biegi nie chcą wskakiwać jak jadę to coś gruchocze i lekko szarpie jak by się coś odkręciło od tego wałka do zmiany biegów czy coś, niby jak się pomęczę to bieg wskoczy ale luz jest bardzo ciężko znaleźć, wiem że zapewne nikt nie będzie mi w stanie powiedzieć dokładnie co to jest ale może ktoś miał podobny przypadek i mnie naprowadzi pamiętam że czytałem coś chyba nawet w tym temacie na temat odkręcającej się śruby w skrzyni jak ktoś coś wie to niech pisze bo już powoli wpadam w depresje :sad: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam Suzi DR 350 z 94r. wersja z rozrusznikiem i mam pewien problem. Otóż moto zimne pali praktycznie od razu (na strzała). Po jakiś 10-15 min pracy gdy silnik się rozgrzeje, zgaszę go i chce ponownie odpalić to jest rzeźnia. Rozrusznikiem mogę kręcić do nieskończoności i nie ma opcji bym odpalił. Czasami odpala gdy przekręcę manetkę (dodam gazu) ale to z trudem i jak już odpalę to muszę trzymać go na obrotach bo inaczej zgaśnie. Nic nie daje kręcenie tą śrubą od regulacji obrotów. Iglice mam ustawioną standardowo. Śruba od składu mieszanki jest wykręcona na 1,25 obrotu. Zaznaczę, że wykręcałem ją między 1,25 a 2,50 i dalej jest tak samo. Zawory są ustawione, świeca okopcona. W czym leży problem?

suzukim.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Gdyby ktoś miał ochotę na kufer GIVI, ze stelażem MonoRack do dr350, z dodatkowym gumowym oparciem to walcie na Priva.

Niedrogo oddam. :))

Sprzedałem już dawno dr'kę i niepotrzebnie mi zawala w garażu :)

Romet Chart>Jawa 350> dłuuuuuuuuuuugo nic> Dr350 > DRZ400E> YZF-250> KTM 450 EXCR> obecnie KTM EXC-F 350 SixDays

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...