Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Od wtorku jestem szczęsliwym posiadaczem DRy 350S z 92roku.

 

Koledzy mam pytanko odnośnie tylnego błotnika?

Powiedzcie mi który konkretnie zadarty do góry błotnik np z oferty POLISPORTu pasuje bez rzeźby do DRki???

Moze ktoś zmieniał?

 

 

Czy ktoś przerabiał instalacje elektryczną żeby wsio działało bez akumulatora?

 

Z goory dzieki za odpowiedzi.

 

pozdro

 

PS

Na dzień dobry okazało sie ze mam lewa golen do wymiany bo jest uderzona i w środku zrobił sie garb ograniczający skok do 23cm i niszczący panewkę.

Ma ktoś taką goleń do opchnięcia???

Wiem że mogę kupić kompletne lagi ale po co skoro drugą mam w porządku.

Edytowane przez superfastmario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam,

 

A ja moją dr-kę naprawiłam. Może to uwaga ogólna. Nie zostawiajcie swojej maszynki zbyt długo bezczynnej, gaźnik wysycha i różne brudy blokują go. Wystarczy przedmuchać, tyle, że przedtem trzeba go wydłubać.

Więc jeździć, jeździć i jeszcze raz jeździć.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam !!!

 

Mam problem ze srubka regulujaca tlumienia odbica w jednej z lag jest tak zapieczona ze nie da sie jej ruszyc. Probowalem ja ruszyc i tylko uszkodzilem ta srubke troche. Powiedzcie mi czy jak posatwie moto pionowo zeby jakos ruszyc ta srubke, olej przeleje mi sie tam gdzie nie trzeba ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko

Czy da sie wyciagnac stacyjke z zegarow? Chce sie pozbyc zegarow na pogon za lisem bo strach uszodzic...

pozdrawiam! :icon_mrgreen:

 

Wszystko sie da.

A serio to bez problemów to zrobisz.

 

 

 

BTW lagi już mam nowe więc git.

Pozostaje kwestia tylnego błotnika-może się ktoś podzieli ze mną tą jakże cenna informacją.

 

Mam też kilka dupereli do sprzedania:

-przerywacz kierunków

-przełączniki zespolone lewa strona (te na kierownicy)

-dolna pokrywa akumulatora (ta co jest do ramy przymocowana)

-ślimak prędkościomierza działający i w bdb stanie

-no i oryginalny błotnik ale goły, wraz z tym stelażem co jest pod nim (fotka na @)

 

info na gg lub @

 

pzdr

Edytowane przez superfastmario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero w piątek jadę po swoją DR, ale chciałbym ją zaopatrzyć w osłony ramy Polisporta. Kiedyś mieli to w Larssonie, ale dziś zadzwoniłem i okazało się, że produkcja zakończona. Nie ma żadnych szans na zakup. Może u kogoś walają się w garażu? Chętnie odkupię. Najlepiej czarne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero w piątek jadę po swoją DR, ale chciałbym ją zaopatrzyć w osłony ramy Polisporta. Kiedyś mieli to w Larssonie, ale dziś zadzwoniłem i okazało się, że produkcja zakończona. Nie ma żadnych szans na zakup. Może u kogoś walają się w garażu? Chętnie odkupię. Najlepiej czarne.

 

 

Elos.

Kolego zapytaj w MielochMotocykle-oni importują polisporta a na stronie polisporta właśnie są osłony ramy do DR.

Zapytaj czy np większą ilość by sprowadzili bo na białe to ze mną włącznie jest już 3 chętnych.

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Problemy z gaźnikiem rozwiązane :D

 

Przyczyną problemów była zapchana dysza wolnych obrotów :cool:

 

W dyszy utknął jakiś paproch i przez otworek dyszy (średnica ciut mniejsza niż trzonek szpilki) przedostawał się nie równy strumień paliwa co skutkowało wahaniem się obrotów i gaśnięciem silnika.

 

Gaźnik ustawiony wg standardowych zaleceń:

 

Iglica na 3-cim ząbku, blaszka pływaka mniej więcej w poziomie (metoda suwmiarkowa się nie sprawdziła), śruba mieszanki wykręcona o 2 obroty.

 

Zapalił za 3-cim razem (bo przy dwóch pierwszych zapomniałem nałożyć fajkę na świecę :D hehe).

 

 

Silnik ekstra trzyma obroty, szybciutko wraca do ustawionych 1500 obr/min i dobrze przyśpiesza

:D

 

 

Btw: Też szukam osłon na ramę do DR-ki. Larsson już tego nie ma. Olek-motocykle również nie ma. U Mielocha tez nie mają :/.

Edytowane przez hetfield
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy :banghead:

 

Czy ktoś ma w swojej bicz kopkę wystająca za rurę wydechową???

Bo moja bicz ma taką i odpalić ją z kopa to jakaś tragedia. :icon_twisted:

Mój znajomy mechanik, w którego ręce oddaję swoją TDM-wiec człowiek zaufany de facto dosiadający DR350 powiedział że mam przesrane i żebym lepiej szukał krótkiej kopki bo się zakopię na śmierć.

On ma włąśnie taką, sięgajacą ledwie rury wydechowej, i kolega Arma też ma taka i mu pali bicz od strzała.

 

Czekam na wypowiedzi kto za jaką kopką jak cięzko odpala.

Koledzy z E-starterem pewnie z nas leją :biggrin:

 

yo :flesje:

Edytowane przez superfastmario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy :biggrin:

 

Czy ktoś ma w swojej bicz kopkę wystająca za rurę wydechową???

Bo moja bicz ma taką i odpalić ją z kopa to jakaś tragedia. :icon_twisted:

Mój znajomy mechanik, w którego ręce oddaję swoją TDM-wiec człowiek zaufany de facto dosiadający DR350 powiedział że mam przesrane i żebym lepiej szukał krótkiej kopki bo się zakopię na śmierć.

On ma włąśnie taką, sięgajacą ledwie rury wydechowej, i kolega Arma też ma taka i mu pali bicz od strzała.

 

Czekam na wypowiedzi kto za jaką kopką jak cięzko odpala.

Koledzy z E-starterem pewnie z nas leją :flesje:

 

yo :flesje:

Chodzi Ci o długą kopke? Ja mam krótką i nie mam problemów z odpalaniem, znajomy ma długą i też nie narzeka. Myśle że to kwestia wprawy, pozdro.

 

hehe bicz :banghead:

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bo to chyba mój pierwszy post na tym forum.Jestem posiadaczem DR 350 od końca maja tego roku.Na pierwszy strzał leci tłumik-co myślicie o czymś takim?cena 300 zł

 

http://img88.imageshack.us/my.php?image=4524223102xo3.jpg

http://img88.imageshack.us/my.php?image=452422310hq7.jpg

 

 

A i druga prawa.Od kiedy zrobiło sie zimno mam problem z odpalaniem dr.Musze sie nieźle ukopac na ssaniu.Tak ze 30 razy-potem wszystko okej.Latem to od pierwszego strzala palila.Moze swiece inna dac?jaka swiece polecacie na zimne dni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...