Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

Cos mi sie wydaje, ze to moze byc lewe powietrze :notworthy: Nie schodzi z obrotow, gdyz silnik zasysa troche wiecej powietrza tak, jakby przepustnica byla troche uchylona. I ta dziura w obrotach moze byc skutkiem takiego obrotu sytuacji :bigrazz: Ale to tylko takie troche strzelanie. Pozdrawiam.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos mi sie wydaje, ze to moze byc lewe powietrze :buttrock: Nie schodzi z obrotow, gdyz silnik zasysa troche wiecej powietrza tak, jakby przepustnica byla troche uchylona. I ta dziura w obrotach moze byc skutkiem takiego obrotu sytuacji :biggrin: Ale to tylko takie troche strzelanie. Pozdrawiam.

Może być tak przez luz na osi przepustnicy i wtedy przepustnica różnie się ustawia i dla tego mogą być wahania obrotów i może wolno schodzić z nich.

Edytowane przez marekkkk3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luzu na przepustnicy raczej nie mam, bo podczas tych kilku demontaży i montaży gaźnika przyglądałem się przepustnicy i jej ruchowi. Co do lewego powietrza to muszę sprawdzić. No chyba, że śruba składu mieszanki nie jest jeszcze w położeniu idealnym? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta sruba reguluje tylko wkrecanie sie na obroty. Tzn. jak silnik reaguje na ruch manetki 'z miejsca'. Jesli obroty sie zatrzymuja na jakims poziomie, to albo cos sie zacina (moze linka od przepustnicy) albo gdzies ciagnie powietrze i sie wkreca. Pozdrawiam.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poruszaj samą tą dzwigienką od przepustnicy przy gaźniku, chodzi mi o tą do której idą linki, wtedy będziesz wiedział czy problem tkwi w gaźniku czy moze w linkach lub manetce.

 

Jezeli ktoś by chciał mam na sprzedaż zębatke na tył do DR350S 48zębów firmy sunstar, nówka nie śmigana, sprzedam troche po kosztach bo do mojego DRa z kołami od RMXa nie pasuje.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zamontowałem w mojej DRce gaźnik Mikuni TM 33 i muszę powiedzieć że jest ogromna różnica, moto idzie jak rakieta, szczególnie widoczna jest poprawa na niskich i średnich obrotach, zdecydowanie poprawiła się także reakcja na gwałtowne dodanie gazu. Polecam bardzo taką modyfikację jeśli chcecie ożywić swoje maszyny :)

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

Mam problem z Suzuki DR 350, rocznik 1991, prawdopodobnie wersja S

Kupiłem ją z niesprawną elektryką, teraz próbuje dojść to przyczyny braku iskry.

 

Przeczyściłem wszystkie kostki, zmieniłem świecę i fajkę, przedzwoniłem kable itp.

Cewka ma opory takie, jak nakazuje serwisówka. W zasadzie muszę jeszcze sprawdzić moduł, jednak do tego potrzebuję kogoś kto ma albo podobny motocykl do mojego, albo podobny moduł...

Jeżeli znacie kogoś kto ma DR, proszę o kontakt.

Jestem z woj. pomorskiego, 40 km od Gdańska (okolice Kartuz)

 

Pozdrawiam

 

EDIT: Moje przypuszczenia potwierdziły się, znalazłem wkońcu inna DR, mam padnięty moduł...

 

Jeżeli ma ktoś na sprzedaż, to proszę o smsa 600-489-405

Edytowane przez stediuk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Panowie, czy istenieje jakis zestaw naprawczy do pompki hamulcowej przedniej?

Wycieka mi -w nieduzych ilosciach co prawda- plyn hamulcowy z pod klamki i nie wiem co robic.czy kupic uzywana pompke czy jakis inny patent zastosowac.

Co moze byc powodem wycieku?

 

Z gory dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz czy nie cieknie ci płyn z przedowu. Jeśli tak wymiana miedzianych podkładek może pomóc. Jeśli cieknie z samej pompki, pomóc może zestaw naprawczy (poszukaj np w larssonie). Możliwe także, że cieknie ze zbiorniczka wyrównawczego.

 

Inne możliwości nie przychodzą mi do głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewody sa OK a cieknie z pod klamki.

Faktycznie na larssonie sa taki zestawy naprawcze i kosztuja niewiele w porównaniu z nowa pompką tylko czy taki zestaw pomoze.Jeden koles mi mowil ze pewnie poszla jakas uszczelka w pompce a w tym zestaiwe naprawczym sa jakes uszczelki i gumki wiec moze kupic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...