Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

Ja uzywam C-10 na tyl i C-11 na przod. Przy jezdzie bardziej

szosowej mozna zalozyc C-02 na tyl i C-05 na przod ale te zalepiaja sie

bardzo szybko i kapituluja nawt w niewielkim blotku. Latam w 70% w terenie.

Mitasy sa dobrym kompromisem ceny do jakosci i trwalosci + nie ma

wiekszych problemow z dostepnoscia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pilnie poszukuję gumowy ślizg łańcucha do DR 350 bardzo chętnie używany,nie ma ktoś na zbyciu,lub nie wie gdzie kupić???

 

Więc ostatnio odwiedziłem serwis w Piasecznie wygospodarowałem 200zł na ten ślizg i kilka drobiazgów,

jedyne co kupiłem:to dwie tulejki na ośkę,dwie podkładki i śrubkę,części na dłoni nie widać a do zapłaty 240 zł.

na ślizg który kosztował jakoś ponad 100 zeta nie stykło,entuzjazm co do mojej ukochanej marki SUZUKI znacznie ostygł i powiedziałem sobie że jak nie będę musiał to tam nie zaglądam.

 

Więc może zna ktoś porządny namiar na Handlarza częściami używanymi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc ostatnio odwiedziłem serwis w Piasecznie wygospodarowałem 200zł na ten ślizg i kilka drobiazgów,

jedyne co kupiłem:to dwie tulejki na ośkę,dwie podkładki i śrubkę,części na dłoni nie widać a do zapłaty 240 zł.

na ślizg który kosztował jakoś ponad 100 zeta nie stykło,entuzjazm co do mojej ukochanej marki SUZUKI znacznie ostygł i powiedziałem sobie że jak nie będę musiał to tam nie zaglądam.

 

Więc może zna ktoś porządny namiar na Handlarza częściami używanymi??

No wiesz,akcesoryjnych firm do innych modeli kosztuja ok 80 zl wiec troche ponad 100 za oryginal to raczej nie zdzierstwo :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc ostatnio odwiedziłem serwis w Piasecznie wygospodarowałem 200zł na ten ślizg i kilka drobiazgów,

jedyne co kupiłem:to dwie tulejki na ośkę,dwie podkładki i śrubkę,części na dłoni nie widać a do zapłaty 240 zł.

na ślizg który kosztował jakoś ponad 100 zeta nie stykło,entuzjazm co do mojej ukochanej marki SUZUKI znacznie ostygł i powiedziałem sobie że jak nie będę musiał to tam nie zaglądam.

 

Więc może zna ktoś porządny namiar na Handlarza częściami używanymi??

 

Ja w serwisie w poznaniu dalem 160zl, niestety na 99% nie ma zamiennika bo dluuugo szukalem. A uzywka moze byc juz wytarta. Fakt- lekka przesada z tymi czesciami. Za kawalek gumy tyle kasy- w dodatku czekalem na to chyba z 2 tyg!

Aha- ktos tutaj (chyba Seba350?) mial problemy z nienaturalnym braniem oleju, wstepny wyrok byl na uszczelniacze zaworowe- czy faktycznie sie to potwierdzilo? Bo ja juz wymiekam z tym dolewaniem (100ml/100km!) Zeby bylo smieszniej zadych oznak spalania, zero dymku, ladna kultura pracy na zimnym i cieplym silniku, wydaje sie ze tlok i pierscienie sa wporzadku (choc teraz to pewnosci nie mam;) ), komprecha jest jak diabli. Po sezonie oddam moto do serwisu,ale teraz chcialbym zbadac temat. Jaki jest koszt tych gumek? Pomoglo cos?

Pozdr.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yo chcialbym do mojej dr zalozy tylny amortyzator od gus gus. Co wy o tym sadzicie? podaje link

 

http://motoklamoty.pl/ogloszenie.php?nr=12...egoria=10.20.10

 

amorek jest cacy:) tylko ze od szczuplutkiej 125tki, wiec czy aby da rade z DR-ka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam do Was pytanie odnosnie kranika. Mianowicie w opisie kranika jest , ze On jest na dole OFF u gory a rezerwa poziomo. Dzisiaj wybralem sie troche pojezdzic , po godzinie postanowilem troche odpoczac, a gdy po 30 minutach chcialem odpalic motor ciezko zapalil i chodzil jakby mial zaraz zgasnac . Udalo mi sie jednak ruszyc i jadac zamieszalem przy kraniku , przekrecajac go na OFF. I po tej operacji dojechalem do domu, do ktorego mialem okolo 2km.

I teraz moje pytania:

1. Czy objaw ze moto nie chcialo jechac , to byla rezerwa?

2. Przy ilu powinna sie zalaczac? i czemu stalo sie to po postoju?

3. Czemu dojechalem do domu jak mialem ustawiony kranik na pozycji OFF ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...