Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

Moze ktos bylby chetny na nowe plastiki do dr 350?? Znalazlem w stanach firme ktora robi jeszcze do tego modelu i maja nawet w ofercie tylny ala'cross. Mam rodzine w stanach wiec przesylke by sie zorganizowalo. Im wiecej byloby chetnych tym koszty bylyby nizsze.

No tak plasitki bardzo fajne nawet... sam bym sie skusil- tyle ze drogie troche mnie sie wydaje:/ Nie taniej(szybciej) bedzie kupic jakiegos ufo czy innego acerbisa za 60-70zł do RMZ lub DRZ? Rozwaze jeszcze wszystkie za i przeciw i dam ci ewentualnie znac.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi pokazesz od jakiego modelu pasuje tak,ze nie bedzie widac ,ze to kombinacja to tez z checia kupie jakis zamiennik :)

A na przod od czego ladnie pasuje?? I wyglada ksztaltem jak oryginal?? RM jakiegos??

 

http://video.google.com/videoplay?docid=-5...q=suzuki+dr+350

Pozniej sie dziwicie,ze blotniki sa czarne :cool: A tak w ogole to nie chce nikogo urazic ale to debilizm tak na postoju krecic moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3esc w sume dt350 poki co poza moim zasiegiem finansowym

 

wypatrzylem poki co cos takiego

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=...82+wys%C5%82any.

 

i pytanie 3 ta wytarta manetka

na foto w w/w moto moze oznaczac

jakas powazniejsza glebe ?

Raczej to nie to znaczy - np koles zamiast stopki lubi opierac o sciane - tez tak sie z robi w krotkim czasie.

Wg mnie egzemplaz troche nie zadbany - nawet podnozek lewy jakis krzywy jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smiesznie to nie bedziesz wyglądał jedyne co może przeszkadzać to niska kierownica... ;) jak dla mnie to straszna lipa a mam 175 wzrostu. ale niska kierownica nie skreśla tego moto, poprostu trzeba kupić jakiegoś protrapera i bedzie git :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Mam zamiar kupić DR 350, no i nie wiem o nim dwóch rzeczy. Po pierwsze ile to pali? Po drodze? W terenie? I jak bardzo to się grzeje w terenie? No bo w końcu to powietrze, a co ciecz to ciecz. Proszę o odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

1) Wyczytałem na forum że luzy zaworowe w Dr 350 mają mieć:

 

ssanie-0,05-0,10, wydech-0,17-0,22

 

Czy to są dobre dane i czy regulacja na ciepłym czy zimnym silniku?

 

 

2) Marker15 Dr na szosie spali od 4-5.5l / 100km w terenie dojedzie do 7l/100km (mi się to nie zdażyło :D wyczytałem na forum ;] )

Co do grzania się silnika to nie jest tak źle ... jeźdizłem nawet w duże upały i nigdy z tym nie było problemów.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Manualu pisze tak:

Luzy ssące: 0.05-0.10 mm

Luzy wydechowe: 0.08-0.13 mm

 

Przeprowadza sie to zawsze na zimnym silniku

Jak cos, manual jest firmy Clymera wiec raczej wiarygodne. Skad te dane masz??

Edytowane przez JACA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ssace sa jak byly a wydech do 94 roku 0,10-0,15 a po i wlacznie z 94r 0,17-0,22 - tak jest podane w swiecie motocykli przy tescie DR 350.

 

A mi w terenie nawet 8-10 potrafila zlopnac ,ale to 440cmm i mechaniczny gaznik z pompka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...