Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

Aha i nie wierzcie zbytnio w bajki ze DR 350 bez problemu mozna wyciagnac 40 KM- to sie robi przez powiekszenie pojemnosci i takie tam- slyszalem o zwiekszaniu do 440cm3- jednak najlepiej zapytac o to Olek Motocykle-pewnie beda

 

Ja słyszałem opinie, że big bory zwiększają sporo moment a moc tylko minimalnie.

ssanie-0,05-0,10, wydech-0,17-0,22- co 60 godzin razem z wymiana oleju z filtrem.

Filtr 17zł w larsonie. Oleju wchodzi chyba 1700ml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TwisterZG napisał:

Magik8888 napisał:

Czy ten wydech by się nadał do DR ???jest tani i napewno przelotowy  

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=81535466

 

Stary jak sie nie myle to ten tłumik jest samochodowy  

 

 

Ale chyba chodzi o to żeby był przelotowy, nie?

To już lepiej to wziąć http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=81192349

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przecież to prawie to samo....

A swoją drogą to ja nie wiem jak ludzie mogą zakładać takie wielkie baki do tych motorków... przecież to tak oszpeca motor że niewiem.... i jeszcze dać za niego 300E :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoją drogą to ja nie wiem jak ludzie mogą zakładać takie wielkie baki do tych motorków... przecież to tak oszpeca motor że niewiem....

Tu nie chodzi o wyglad tylko funkcjonalnosc a takie baki sa potrzebne kiedy robisz wiele kilometrów w lesie i nie masz gdzie zatankowac.Nie trzeba wozic ze sobą butelki paliwa w plecaku tylko lejesz 30 litrów do baku i masz wszystko w...garsci :mrgreen: Gdyby miał mi byc potrzebny taki bak to raczej cena stałaby na 2 miejscu. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buahaha. Gorzki śmiech....

 

( myślę sobie: głupie było to pytanie,

co może się popsuć w tym silniku...?)

 

Upewnij się czy to oby nie panewki... biorąc pod uwagę średnią wytrzymałość materiału z którego zrobione są głowice trzeba dokładnie sie im przyjżeć.... wałek jest hartowany... "zjadałby" panewki.

 

:!: wiem to z obdukcji. :?

 

Też będę chciał to zregenerować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...