Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli głowica była już po regeneracji to kupa wielka. Ponieważ wytrzyma owielee mniej niż orginał. Moim zdaniem, musiał byś kupić cały silnik, z orginalną sprawdą głowicą, zrobił byś tylko przekładke i jazda. nie opłaca się tego remontować. Chodz uważam ze jeśli koleś by trochę opuścił, to warto ją wziąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co myślicie o tej dr'ce ile mniej więcej wyniósł by remont?http://allegro.pl/show_item.php?item=857528316

ten motor to pasztet naprawa droga ale ta głowica moze byc fajna kupic go i zostawic sobie jako zapasowych kilka czesci ale robota droga , sam kupilem taka i wyremontowałem . Ale za 4 kola sa ladne drki 350 na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, napiszcze mi jakie macie bądz mieliście przełożenia przy swoich DRach.

Ja teraz załozyłem z przodu zębadke 12 a miałem 14, na tyle 43. Źlę policzyłem, myslałem że miałem 13 i słabo mi ciagła i chciałem 12, ale skapłem sie dzis jak ją wyciągłem ze to nie 13 a 14 :banghead:

I co teraz? kupić jeszcze jedną 13z, bo niewiem czy 12 niebędzie zamała, nie chciał bym DRy katować zabardzo na prostych, i niwiem co począć, doradzie coś. Jaka może być prędkość max na tym przełożeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Icea_PL

 

Chociażby aby zdjąć sprężynę musiał byś odkręcić przewód z gazem idący do zbiorniczka-co za tym idzie później to napełnić,w manualu nie ma nic o rozbieraniu,proponuje oddać amor w ręce ludzi którzy się tym zajmują i mieć spokój i pewność...tym bardziej że to amortyzator gazowo-olejowy...oczywiście nie obrażając twoich zdolności mechanicznych ;]

Par montaignes et par valees

Et par forez longues et lees

Par leus estranges et sauvages

Et passa mainz felonz passages

Et maint peril et maint destroit...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Icea_PL

 

Chociażby aby zdjąć sprężynę musiał byś odkręcić przewód z gazem idący do zbiorniczka-co za tym idzie później to napełnić,w manualu nie ma nic o rozbieraniu,proponuje oddać amor w ręce ludzi którzy się tym zajmują i mieć spokój i pewność...tym bardziej że to amortyzator gazowo-olejowy...oczywiście nie obrażając twoich zdolności mechanicznych ;]

 

Chodzi mi konkretnie o możliwość regeneracji... są takie, których podobno się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chodzi mi konkretnie o możliwość regeneracji... są takie, których podobno się nie da.

 

Proszę Cie bardzo mistrzu :biggrin:

 

http://www.allegro.pl/item866508623_napraw..._rm_suzuki.html

 

Mam nadzieję że pomogłem :bigrazz:

 

Par montaignes et par valees

Et par forez longues et lees

Par leus estranges et sauvages

Et passa mainz felonz passages

Et maint peril et maint destroit...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego omijasz seba-moto szeorkim łukiem? zawiodłeś się juz kiedyś na nich czy z jakiego powodu?

No są takie co niesą rozbieralne, np w Kawasaki KLR, o ile sie niemyle to we wszystkich modelach niebyły rozbieralne. A spórbój poszukać jakiejś dobrej używki, być może długo posłóży jak kupisz nie wyzuty :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co myślicie?Co by było do wymiany?Tak to jest ładna z wyglądu,a cała skrzynia na allegro są skrzynie całe jedna chyba 400zł a druga 600coś z karterami.Mi się wydaje,że warto.http://moto.allegro.pl/item890041557_suzuki_dr_350_99_sprawna.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...